bugün

bir ayakkabı mağazası.bugün itibariyle anneler günü hediyesi alana babalar günü için 15 ytl lik indirim çeki veren müesese.
(bkz: tore andre flo)
çoğunlukla türk malı ayakkabıların satıldığı, fiyatları da gayet güzel olan ayakkabı mağazası. tek uçuk fiyatlı ayakkabılar 240 milyonluk converse ler idi ümraniye mağazasında.
tüketici haklarını hiçe sayan firma. *
Ali Samiyen stadında Galatasaray'ı inleten Chelsea'nin, Galatasaray'ın kalecisi Mehmet Bölükbaşı'nın ne olur ne olur gol atma artık gibisinden baktığı, bir zamanlar Zola ile Chelsea'nin hücumcusu olan Norveç'li futbolcunun adı. o maç 5-0 chelsea'nin üstünlüğü ile bitmiştir.
geçenlerde ankara'da sıhhiye ve kızılay'da olmak üzere 2 yeni mağaza açan ayakkabı mağazası. hatta açılış niyetine kampanyalar falan yaptılar. ama kaçırdık malesef. türkiye genelinde mağaza sayısı 58 olmuş.
boktan bir reklamı vardır. kafayı yiyorum bu reklamı izledikçe, dinledikçe. daha çok dinledikçe.
özellikle istanbul' da bir hayli bulunan ayakkabı satış mağazalar zinciri.
internet alışverişinde sorulan sorulara ve verilen siparişlere dönme konusunda oldukça sorumsuz tutum sergileyen ayakkabı firmasıdır.
musteri hizmetleri konusunda son derece basarısız firma. turlu turlu bahanelerle insanları oyalamakta ustlerine yoktur.
Kinetix, Polaris gibi markaların da sahibi olan Ziylan grubunun 'ayakkabı satış mağazaları' zinciri; zaten yazılmış. Ziylan grubunun kurucusu Ahmet Ziylan, bir zamanlar Gaziantep'te sıradan bir ayakkabı tamircisiyken, Allah yüzüne gülmüş ve füze hızıyla sınıf atlamış. Ahmet Ziylan'ın önce ayakkabı tabanı yaparak başladığı 'ayakkabı sanayiciliği' hikayesi, bugün oğlu Mehmet Ziylan ve yeğeni Mehmet Büyükekşi ile (Mehmet Büyükekşi aynı zamanda Türkiye ihracatçılarının çatı örgütü TiM'in başkanı) sürüyor. (Ahmet amca ile ilgili ayrıntılı bilgi burada: http://www.gulum.net/biyo...php?op=goster&id=2377) Ziylan grubunun ayakkabı sanayiinde 'büyük şirkete' dönüşmesi güzel, made in Turkey ayakkabıda alınan yol harika; Flo'lar şahane, ama Flo'larda Çin malı ayakkabı da satmaya başlamaları...
adi, kalitesiz ayakkabılar satar. bir de bok varmış gibi fiyatları da düşük değildir. iyi bir markanın outletini tercih ederim. gerçek deri ayakkabı biraz zor bulunur burada. bir de modelleri de skimsoniktir, bayağıdır.
çok nadiren süper kampanyaları olur onun haricinde çok pahalıdır.
kesinlikle uzak durulması gerek bir mağaza. geçen adidas ayakkabı aldım 1 ay giydim yıurtıldı ve geri dönderdim 30 gün bekledikten sonra 31.gün geldi ve tüketici hatası olarak. hay ben sizin an....... kesinlikle uzak durun gidin ana bayisinden alın daha iyi almak istediğiniz ayakkabıyı.
Mümkün olduğunca alışveriş yapılmaması gereken mağaza. bundan birkaç ay önce salvano marka bir ayakkabı satın aldım. ikinci kez bile giyemeden kusurlu olduğu ortaya çıktı. Fakat yirmi gün bekledikten sonra kullanıcı hatası sonucuyla bana dönen firmamsı kuruluş. Tüketici hakları hakem heyeti hakkımı kullanarak ücret iadesini çatır çatır aldığımı söylemem.
avea ile işbirliği içine girmiş olan orta kalitede ayakkabıcı.

reklamında ata demirer artık güldürememektedir.
nefret edilesi yer. 1 ay önce 1 haftalık ayakkabıyi sorunlu diye verdim hala gelicek, büyük ihtimal geldiğinde de kullanım hatası dicekler yiktiricaklar bana orayı. (bkz: hacı sabır)
flo flo flo flo herkesin ayakkabıcısı o şeklinde bir reklam cingılı olan, zaten beslemiş olduğum antipatiyi 10 a katlamış ayakkabıcıdır.
Üniversitede işletme dersinde ödev konumdu FLO Mağazaları. Aslında 2011 yılından sonra çok duyuldu, bugün 200’e yakın mağazası var. Nerdeyse Türkiye’nin tüm illerinde ve birçok ilçesinde yaygınlar. 7’den 70’e herkes için, her tarzdan ayakkabı bulabilirsiniz FLO mağazalarında. Dünyaca ünlü Lumberjack’i bile Türk markası haline getirdi adamlar... Kinetix ve Polaris’i saymıyorum zaten. Flo aynı zamanda dünyanın en güçlü ayakkabı markalarından Docker’s’in Türkiye bayisi... Açıkçası ödev öncesinde nedir ne değildir pek haberim yoktu ama araştırınca FLO’nun başarı hikayesinden çok etkilenmiştim.
internet mağazası çok sağlamdır. indirimli ürünleri de boldur.

Edit: reklam değil tavsiye.
florianin kisaltmasi.
verdiğiniz paranın rakamları kadar gün giyemediginiz ayakkabılar satan flo (fiş lazım olacak) sakın atma mağazası.
bkz: 120 tl'ye aldığım botlar 20 günde açıldı ama incelenmesi 30 günde yapılıyor. güzelliğine aldanıp almayın diyorummm
Defolu ayakkabılar gönderen firma. iki defa denedim. yarın ikinciyi iade edip daha da almayacağım.
herkesin ayakkabıcısı o floooooooooooo...
10 tl ye ayakkabı satan mağaza. kaçırmayın sevgili yazarlar.