bugün

söylenmesi için baya kasılması gereken nick. gerçi ben kastım gene olmadı.
birlikte spor programı sunmak istediğim 90'ların insanı.
gebermeyesice ve bize lazım olasıcadır. Ortak doğrular için aynı ipin ucundan tutabilen ve o karşısındakininin ipini çekmeyen kişidir.
sözlükten silinecek yazardır.*
(#2644207)
yaptığı hatanın farkında olan fakat malum kişiyi tasvir edecek başka bir şey bulamamanın sıkıntısını çeken yazar. pişmanmıyım? evet. ama sadece sözlük kurallarına uyamadığım için.
ilginç bir şekilde silik olmamış yazar. halbuki gayet açık bir biçimde yazıp o entry dakikalarca orada kalmıştı.

silinip silinmemesi umrumda değil de şimdi ben de o zaman birine "orospu çocuğu" diyim sonra da silip kendimi tutamadım diyim yani. güzel bi şey mi.
silinip silinmemesi umrumda değil denilen; ama sözlükte online olununca ilk yapılan iş olarak, silik olup olunmamasına bakılan ve sonrada nick altına 'vaayy efendim niye hala silik değil bu'' temalı entryler girilen, ettiği söylemden değil sadece sözlük kurallarına aykırı davrandığından ötürü pişman olduğunu birkez daha altını çizerek dile getiren yazar.
çok güzel muhabbeti olan adam. gece gece belini kırdığımız 2 laf neşemizi buldurmuştur bize. ayrıca; latince öğrenmeye hazır hissettiğinde gel üst'ad yazarıdır *.
bay tahmin programını bir gün beraber izlemek istediğim güzel tüyoları olan dostum * *.
gerileme dönemi'ndeki galatasaray taraftarı için louis pasteur niteliği ta$ıyan güzel insan. 'birileri çaba sarfetmeli, kurtulu$ içimizde' diye dü$ünürken moral a$ılamı$tır. kendisine te$ekkürü borç bilir, winning'de kapı$mak için gün saydığımı belirtmek isterim.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.