bugün

hakan balta'nın 2015 yılındaki performansını gördüğünde neler hissettiğini merak ettiğim yazar.

sözlükteki profil resmi şu çünkü;
görsel

olum beni bul lan.
(#2709108) Görülebilicek en güzel entrylerdendir.Tebrikler arkadaşım.

Elimde olsa plakete boğardım.
bir gece ansızın hatırlanan yazar, gelsede hakan baltaya laf soksa.

(bkz: özledik seni)
sözlükleri bilmeden tanıdıgım kişi. hakan kadir balta entrylerini biliyordum burda konusmak henüz nasip olmamıstır ama yazdıkları güzel okumak keyifli.
hakan kadir balta yorumlarından bizleri mahrum bırakmış yazar.

seni özledik, yorumlarını özledik...
(#3847925) bu entrysinde mesene'sini yazmış yazar. görünce hemen ekledim. çok ateşli sohbetler ediyoruz kendisiylen. *
hakan kadir balta'nın yana yakıla aradığı uuser. oğlum var ya, seni kıstırmasın tenhada.
hakan balta ile ilgili entryleri ile beni benden alan yazardır.
anti hakan balta derneği başkanı olan sözlük yazarı.
kim olduğunu çok pis araştırdığım yazardır. sonunda buldum. kendisi hakan balta'dan tokat yiyen, galatasaray spor kulübü malzemecisidir. o gün bu gündür, kendini hakan balta entrylerine adamıştır.
(bkz: kuyruk acısı)
(bkz: şaka lan şaka)
tam bir görev adamı.

verilen görevi ivedilikle yerine getirdikten sonra görev bölgesine süratla dönen sprinter. ayrıca hakan kadir balta'nın kankası. daha nolsun mına koyim. *
futbol entrylerinden başka bir entry girmeyen, yaptığı yorumlar ve tespitler kıraathaneden çıkma gibi olan ancak farkettiğimiz kadarıyla prim alan veya aldığını sanan inatla yazan yazar.
#3704499 seovi oldugunu itiraf eden yazar *. kendisini medeni cesaretinden ötürü tebrik ederken magmaya yolluyoruz. ohş burası sözlüktü dimi lan?
muhteşem performansını yine yakaladığım yazar. bunu nasıl yapıyor aklım almıyor doğrusu. tek kelimeyle "muhteşem"...

işte muhteşem performansın resmi;

http://img502.imageshack.....php?image=nelanbuvr9.jpg

bu da daha önce yakaladığım bir enstantane;

(bkz: #3510582)
volkan yaman'ın sözlükte yazar olması durumda karması bir hayli yükselecek yazar. *
"...si tutulası" diye devam edebilecek kelime.
hakan kadir balta'nın sözlükte yazar olmaya karar vermesine neden olacak yazardır. adamı soyadıyla doğruyor tabiri caizse...
sözlüğümüzün hakan kadir balta uzmanı.
edit: yalan mı yahu? *
(#3517435)
bahsi geçen entrysi ile beni kendimden geçirmiş yazar. çok yaşa be.
(bkz: güldüren entryler)
hakan kadir balta' yı protesto eden yazarımız.
rumuzunu telaffuz edemediğim, takip ettiğim bir yazar.

son Son iyi Oylanan Entryleri ve Son kötü Oylanan Entryleri aynı isimdir.

sizler için çektim;

http://img265.imageshack....image=bunelanboyleqq0.jpg *
hakan kadir balta hakkında söyledikleri ile yüreğimi okumuş yazar kişi.
hakan kadir balta ile ne alıp veremediğini anlayamadığım yazardır. sabri sarıoğlu sandım bira başlığı fakat kontrol ettim hayır gerçekten hakan balta'ymış.
sözlüğü hakan kadir balta ağlama duvarına çevirmiş mazenne-i su yazar. tam adı volkan yaman'dır..
uludağ sözlük'te şu ana kadar hakan kadir balta adına yazılmış 66 entrynin 16'sına sahip yazar.

çok seviyor heralde... *

1- (bkz: hakan kadir balta/#3448918)
2- (bkz: hakan kadir balta/#3448944)
3- (bkz: hakan kadir balta/#3448959)

aman hepsini koymak zor geldi. *