saglik ocağı raporunu kabul ederlermiki acep finale girmesek ?
umarım ertelenme gibi bir durum olmaz fena söverim.
final geliyor final yalele yaleleee.
dünyanın en güzel haftası, haftaları. ulan kıymetini bilin öğrenciliğin siktiğim ipneleri!
iş hayatına bir girin bak, göreceksiniz anyayı konya'yı!*
yarıyı bulduk. daha siki tutmadık hadi bakalım. *
12 gün sonra başlayacak ve muhtemelen* girecek sınavlar bütünüdür.
yarın bitecek olan sınavlar. 3 günde 7 sınav olduk lan vicdansızlar.
10 tane sinavim vardi durum:
3 mission complited
7 too go.

loading..
finaller bedene kavuşsa ilk ne söylemek isterdiniz dedik, yüz öğrenciye sorduk, tek popüler cevap aldık.

(bkz: bi bitmediniz amk)
(bkz: hardcore)
Psikoloji bozan sınavlar silsilesi.
görsel
sen finalden sonraki yedi makaleye daha çalışırsın ama hoca sadece finalden önceki üç makaleden sorar. allahsız bir tane vize sonrası sormadı lan.
bazı üniversitelerde yarın başlayan sınavlardır. nasıl bir üniversiteymiş bu. bazı üniversitelerde vizeler devam ediyor.
daha 1 ay var sülalem rahat.
En beteri. Hazırlanamayan varsa gelsin beraber birbirimizi motive ede ede hazırlanalım.
amerika'nın üzerimize oynadığı oyundur bu vicdansız finaller. açılımını yaptığımızda, şöyle ki;
finals=fuck i never actually learned shit
Gün itibariyle başlamış olan, uzaktan uzaktan okulun bittiğini haber veren öğrenci dramı.
ilk üç sınavdan aa ortalama ile geçtiğim için mükemmeller ancak uykuma tecavüz ettikleri için berbatlar.

tek sınav harici hepsi aa gelecek. keşke lise gibi kanaat kullanabilse hocalar. tek ders nedir lan.
saat 14:30 gibi uyandim dun ve hala uyumadim. sebebi bu lanet finaller. full algoritma kasilir mi lan.

saat 10'da sinav var sinava uykusuz giricem. universite adayi kardeslerim siz siz olun derslerinizi gunu gunune tekrar edin. son gun gozden gecirir uyursunuz.
en onemli dersten gectim cok sukur butsuz bi donem oldu.
ilki girdi seneye kesin alttan dersim olacak.
devamını bütlerle devam ettiren sınav türüdür.
yarın benimle yakın temasa geçecek olan sınav. başlarda çalışıyordum. baktım olmuyor bıraktım. kendimi büte havale ediyorum. saygılar hoceaam.
Bütlerle birlikte yaklaşık 1 aylık zindan hayatının ilk yarısında olduğumuz şu günlerde. Şuan halen daha bütte veririz rahatlığını yaşadığım dakikalardayız fakat hepimiz biliyoruz ki bütte o dersi verebilmem pekte mümkün değildir.