bugün

can sıkandır.
doğru düzgün derslere gitmediğim için notlarım düzenli değil. gurur yapıp kimseden de isteyemem öyle not falan. kopya da çekemem aşırı heyecan yaparım yakalanırım. o yüzden bütler beklenir çünkü işte o vakte kadar sakin kalabilen ben bunu gurur meselesi haline dönüştürüp çalışmaya başlarım.
Unili yazarlari ilgilendiren hadise. Biz gitmeye çalışıyoruz daha. Ne bilelim öyle şeyleri.
(bkz: neden final bahsetsene biraz)*
Çatmıştır. Bütün baü'lülere gecmis olsun.
Gelince sözlük başta olmak üzere tüm sosyal mecraları dolaşma isteğini 10 kat arttıran, dizinin tüm sezonlarını izleme isteği uyandıran malum sonun diğer adı.
10 gün kalandır. Çık cıkabilirsen içinden.
7 gün kalandır.kal kalabilirsin içinde.
Sınav takvimi açıklanmış hadi hayırlısı.
Öğrenciyi yıpratan sınavlar.
Finallere girecek herkese en içten samimiyetimle başarılar dilerim.
görsel
(bkz: bu bahsi kapatalım bayım).
kafaları yedirten hede.
hocalara kendilerini tanrı gibi hissettirip öğrencileri köle olarak görmelerini sağlayan bir tabir bulamadığım şey.
Bütlere az kaldığını haber verir. Yani en azından benim için.
Biteli bir hafta olmuş hededir.
küfür etmeyi hiç sevmem. hangi dilde olduğu önemli değil ama bu kelimeyi duyunca fuck you son of a bitch, you bastard, go fuck yourself, fucking idiot diye hiddetlenip you are like pain in the ass, i hate it, you never listen to me diye arkasından salya sümük ağlamak istiyorum. insan olsaydı bu kelime tam anlamıyla bu replikleri kullanırdım. yağmurlu bi günde kaldırım kenarına çöker araba lastiği tekmeledikten sonra ellerimi yumruk yapıp ısırırdım.
Yarın calismaya başlıyorum diyeli bir ay oldu. Şimdi de vicdan azabından calisamiyorum; neden bir aydır calismadım diye.
Nereden başlayacağıma karar veremeyerek oyalandığım bir sınav haftası daha.
ilginçtirler.
butten onceki son duraktir.
Ögrencinin ders notları arasında kaybolduğu sınav haftası.
Bu gece de uyku yok. Gece mi dedim ben? Sabah olmuş bile.
Kendime motivasyon notu: Bu son sınav hadi sık dişini...
Uykuya hasret kalmaktır.
Yaşam sınırlarını keşfetmektir.
Sallama taktikleri icat etmek ve uygulamaktır.
Finaller öğrencinin büte giden yoldaki durağıdır.
Zaten ders çalışmayı oldum olası sevmeyen öğrenci milletinin sırat köprüsüdür.
Finaller zor bütler uçuyor.
Takan hocalardan bıkmaktır. Ulan almanca konuşma sınavındayız sorduğu soruyu tam anlayamadım dedim tekrar edermisiniz ( alamanca dedim tabi ki aq) Döndü soruyu değiştirdi (kimseninkini değiştirmedi) Bana dönüp tünelin sonunda ışık görüyorsun ne düşünürsün diye soru soruyor. Hocam ölmüşümdür de pamuğu sokuyolardır diyemedim aq. Ulan ben buna türkçe cevap veremiyorum sen benden almancasını istiyorsun vicdansız herif.
Başlığı görmemle hayatı tekrar sorguladım, ağlıcam.
Yarın sonuncusuna girip büt maratonuna hazırlanacağım. Hayır neden herkesi ben herkesi yolcu ediyorum. Neden bu şehirden en son ben gidiyorum. Neden hep bütlere kalıyorum. Neden ?