bugün

ronaldo nun alacağı ödül. rüyamda gördüm bi kere lan adam bu sene tüm rekorları yine kırdı.
ronaldo almazsa tarafsızlığından şüphe ettiğim.
gerçi hala ediyorum.
robben'in ribery'den daha çok hakettiği, ancak listede bile olmadığı, messi'nin geçirdiği talihsiz sakatlıklar nedeniyle ronaldo'nun alması gerektiği ve alacağı ödüldür.
Ta ki kasım ayına kadar ribery alır diyordum ama son 2 ay , özellikle de geçen ay ronaldo nun hayvani performansına yıl genelinde yaptıklarını ekleyince ronaldo alır diye düşündüğüm ödül.
görsel
Cristiano ronaldo dur.
Ronaldo reyiz in olmuştur.
Her sene büyük haksızlıklarla Messi'ye verilen ödüldür. inşallah bu sene Ronaldoya verilecektir.
reyizin taşşak kıllarının bile hakettiği ödüldür.
(bkz: cristiano ronaldo dos santos aveiro)
Ronaldonun almasına çok sevindim. Adam haketti bu sefer.
ronaldo nun neden en iyi olduğunu kanıtladıgı ödül.
ronaldo bildigin ezikmis lan. yalniz kiz arkadasini gorunce ben de agladim yalan yok.
ödülü hakkeden kazanmıştır.
Ronaldo'nun kazanmış olduğu ödül olmasına rağmen, neden hiçbir zaman messi seviyesine gelemeyeceğine tanık olduğumuz gecedir. Ruud Gullit'in Yılın 11'iyle ilgili sorusuna Messi'nin verdiği cevap şu şekildedir;

Ruud Gullit: Bu takımda en çok golü kim atardı?

Cristiano Ronaldo: Ben.

Zlatan Ibrahimovic: Ronaldo en az benim kadar atardı.

Lionel Messi: Herkes eşit atardı.
messi'nin sitemi ile kapanmış tören;

"karşımıza dany geldi de biz mi oynamadık, gol atmadık!"

dany sağolsun ronaldo'ya jeneriklik ödül golü hediye etti!
adı üstünde balondur efendim balon.

(bkz: fifa balondur 2013)
yılın on birinden sonra kapattığım ödül gecesi.olum geçen sene xavi,iniesta ne yaptı la.onlardan daha iyi oynayan 5 futbolcu rahatlıkla yazılabilir.ödüller ezbere veriliyor.dortmund'tan tek adam yok yılın on birinde.
messi'nin sakat olduğu sezonda ronaldo'ya gitmiştir. çok süper topçusun ama messi başka be şimdi ronaldo...
kendim alsam bu kadar sevinirdim. adamsın Ronaldo.
Cristiano Ronaldo: 27,99%
Lionel Messi: 24,72%
Franck Ribéry: 23,36%

oylaması sonucunda ronaldo'ya gitmiş ödüldür. sıralamada 2013'ün yarısını sakat olarak geçiren messi'nin sıralamadaki yeri ve oy oranı bazı şeylerin açıklaması olabilir sanırım.
ronaldonun kazandığı öldüldür. messiye oy veren %24ün amına koyayım.
ronaldo nun aldığı değil, ronaldo ya verilen ödüldür. ayıp oluyordu hep messi hep messi değil mi ama?