bugün

bi türlü menajerlik, turnuva modlarını bulamadığım oyun. koymamışlar mı ya da bu oyun sadece demo mu anlamadım gitti. fakat güzel oyun.
Sik gibi oyun. Adam gibi istediğin takımı seçemiyorsun, lig yapamıyorsun. Size sik gibi takım vermişler dünyanın her ırkından bir adam var amk. Hepsi de kazma.
sunucu hatasına koduğumun oyunu maçları yap yap sonra upload etmesin mal olalım.
Müthiş bir şey. Tarif edilemez bir haz...

Ben mobilden oynuyorum. inanın harika bir oyun.

Oyuncuyu satmak, oyuncuyu almak, sözleşme imzalamak ve en güzeli de maç kazanmak.

Mobilden oynayanlar için vereceğim en iyi taktik şudur ki; bu oyunda her zaman hızlı olan kazanır. Yani asla yavaş oyunculardan kurulu bir kadro yapmayın.

premier lig kadrosu kurun. Walcott, Navas ve Schurrle gibi oyuncuları kanada koyun. Defansa alacağınız kişi Koscelny. Hızlı olmasından ötürü rakibi durdurur.

Eğer bu oyunda yavaş oyuncu ile oynarsanız kazanamazsınız.
türkiye ligi karması yaptığım mobil versiyonuyla oynadığım oyun. sneijder, melo, demba ba, diego, muslera falan hepsini aldım.
bende tavsiye vereyim. 25 bine 12 bine satılan paketleri almayın. 7500 e satılanı alın. daha iyi oyuncular çıkıyor. iki defansif orta saha ve kantlarda hızlı oyuncuyla çok maç kazanırsınız.
tabi en zevklisi online oynamak ama kyk internetiyle çok lag yapıyo.
Güvenlik sorusu diye toplama, çıkarma işlemi soran oyun. demek ki toplama çıkarma yapabilen biri güvenilebilir birisi oluyor.
şoyle bi efsane kadroya sahip olduğum oyun

http://www.futhead.com/15/squads/3284508/

bu arada mobil versiyon oynuyorum.mobil versiyonun en büyük problemi online mod olmaması.
Fifa 2014ü 1.3 gb internet harcayıp indirdikten yaklaşık 1 hafta sonra piyasaya çıkan; haliyle bilincaltımda kötü bir yer edinen oyundur. Şimdi 14ü silip yeniden o kadar internet harcamaya değer mi?
Keşke istediğimiz takımı alıp maç yapabileceğimiz bir oyun olsaydı. Ama idare edeceğiz artık.
görsel

şimdilik böyle bi kadroya sahip olduğum oyun.

yakında di maria, Fabregas, aguero ve courtois ile güçlendireceğim.
sunucuları mal gibi olan oyun. oyunun ortasında sunucu meşgul diyip atıyor. bu yüzden şimdiye kadar 100 tane kazandığım maç boşa gitti. para da gelnedi.
az önce biriktirdiğim 475 000 coinsi paket alarak harcadım. en fazla 86 lık özil i verdi adiler. daha 90 lıklarla tanıştırmadığı için oyunu bırakmak üzereyim.
bıraktım zevksiz oyun.
daha oynayamadan bıktıran oyun.

android versiyonunu bugün indirdim. önce bakım var falan dediler açılmadı. şimdide sunucular yoğun diyor. sizin yapacağınız oyunun da sizin de...
internetsiz oynanmayan oyun.
Transfer nasıl yapılıyor ve o bana hediye gelen paketlerdekk oyuncular nerde?
iki günün biri sunucular bakıma alınıyor ve bakım da öyle yarım saatte bir saatte falan bitmiyor. bu sıkıntı olmazsa çok güzel oyun aslında.
ayrıca merak ettiğim bi olay var. bronz oyuncuları 2500-3000 altına sattığım oluyor, altın oyuncuları 500 altına alan olmuyor. 5000 altına real madrid forması satamadığım zaman oluyor. ne saçma kullanıcı profili var oyunun amk.
madem böyle bir oyun yapıyorsun niye orjinal kadroları kullanıyorsun ki? insanlar istediği takımı alıp istediği ligte oynasın.
bağımlısı olduğum oyundur bir zamanlar.
uzun aradan sonra yeniden başladığım futbol oyunudur. ince ayrıntıları bulunur. tanımı geçtikten sonra, yeniden indirdikten sonra türk karma takımı yaptığımı farkettim. 1 sene sonra yüklediğimde kalede tolga zengin olması ve rakibin ilk şutunu gol yemesi sırıttı.
herkulade oyun tablet bazen sıkıntı veriyo ama olsun ilkbaharın kışın özelliklede paramparça izlerken yanında çay keyfi yapmanın efso bir zevk olduğunu belirtirim.
Zirt pirt pazar fiyatlarinin anasi kosalanan oyun. Lan dun oglen 1.200.000 siyah bi adam aldim, ki 1 haftadir takip ediyorum, uygun fiyat kolluyorum. Aldim adami koydum takima aradan 3-5 saat gecti bir bakayim dedim adam 300-400 bin lere dusmus. 2.600.000 alip da sattmaya calistigim baska bir adam da 600-700 binlere dusmus. Bu ne amk lan? Tassak mi geciyonuz arkadas?