entry'ler (112)

subway surfers

Oyuna çok girmezsiniz fakat girdiğinizde en az 15 dakika oynatır namızsız.

tarz sözlükten atılsın kampanyası

Kendi atılma kampanyasına destek verecek kadar yüzsüz birinin sözlükten atılma kampanyasıdır.

tarz sözlükten atılsın kampanyası

Sonuna kadar desteklediğim kampanya.

kettle da makarna yapılır mı

(bkz: uludağ forum)

spor toto süper lig 2018 2019 sezonu

Sadece futbolun konuşulduğu bir sezon olarak izlemek isterim.

atatürk yerine allaha tapan insan

Umarım ironidir.

marmaray daki kızıl saçlı ve siyah çoraplı kız

(bkz: sözlük bana karı bul lan allahsız)
(bkz: beyefendiye kız gönderelim)

honda civic vs toyota corolla vs ford focus

Honda alır.

instagram da yanlışlıkla fotoğraf beğenmek

görsel

adventure time

Bir köpek ailesi tarafından yetiştirilen 12 yaşındaki Finn ile aynı ailenin büyüttüğü 28 yaşındaki jake adlı köpeğin fantastik maceralarını konu alan ve hayalgücümü zorlayan favori çizgifilmim.

deep web

25.000 dolara bir kiralık katil tutabildiğiniz, 199.99 dolara ise sahte pasaport alabileceğiniz derin internettir.

bir kadına tecavüz etmek

iğrençliktir. Erkek veya kadın farketmez kime yapılırsa yapılsın iğrençtir.

snapchat te ekran görüntüsü almak

interneti kapatıp ekran görüntüsü aldığınızda internete bağlanınca bildirim gidecektir.

adana

Yaşadığım il. Şu haberlerdekine benzemiyor aslında, insanların bazıları iyi, bazıları kötüdür fakat karşınıza kötü birisi çıkmaz.

yoldan geçen erkeğe cinsel cinsel gülen kız

Sonra buna da tahrik etti diyeceksiniz değil mi? Gülmeyi bile cinselliğe bağladınız helal olsun size.

alberto

Bir hayvanat bahçesinde çalıştığını düşündüğüm, entrylerini beğendiğim yazar.

trafik kazası

hayatımızın ne kadar ucuz olduğunu kanıtlar. binlerce kişi trafik kazasından vefat etmiştir, en şanssız ölüm şeklidir bence.
geçen sene, tatilden eve dönmektesiniz. tahmini 5 saat olmuştur. yolculuğun 3 saatinde yağmur yağmıştır fakat şuan yağmur yoktur, sadece yerler ıslaktır. arabada müzik dinlersiniz ve yol yorgunusunuzdur. eve 15 dakika kalmıştır, arabayı süren dışındaki herkes uykuludur. otobandan çıkıp eve gitmek için sağ şeride yanaşıp yavaşlarsınız. otobandan çıktığınız an tahmini 20 veya 30 metre ileride bir araba ara sokaktan yola çıkar. işte o an, hayatımızın ucuz olduğu fikrine vardığım andı. her salise 1 saat gibi geliyor ve fren sesi canımı yakıyordu ama, kaza olmamıştı. çıldırmıştım, nasıl böyle birşey olabilirdi? yaşamak isteyen insanların bir kazadan dolayı vefat etmesi ve ağlayan kişiler? o kaza olsaydı 4 veya 5 kişi ölseydi, arkamızdan kaç kişi üzülecek ve sevinecekti? o kaza olsaydı, buraya yazı yazabilirmiydim?
kısaca, araba sürerken ne kadarda dikkatli olsanız bile iş karşınızdaki kişide bitiyor, her an herşey olabilir gibi dikkatli olmalısınızdır.

sözlük yazarlarının itirafları

Şuana kadar fazlaca kişi sevdim fakat hiçbirine, duygularımla sarılamadım. Sıkıca, sıcakkanlılıkla sarılmak istediğim birileri var fakat onlar bilmiyor, ben de utanıyorum.
Umarım o gün gelecek, kemiklerimiz kırılana kadar onunla sarılabileceğiz.

galatasaray fenerbahçe maçının seyirci yasağı

Büyük ihtimal bomba ihbarlarından dolayıdır. Bence yerinde ve uygun bir karar fakat maç için başka illerden gelen insanlar toplanırsa işler değişir gibi.
Edit:
Not: gs
Edit 2: ertelenebilirdi de, düşünmemiştim ertelenmesini.
Edit 3: ertelenmiş.

19 mart 2016 rusya uçak kazası

Büyük ihtimal yakın zamanda uçak kazası raporu adlı programda sebeplerini göstereceklerdir diye düşünüyorum.