bugün

italya maçında oyuna girmesiyle ispanya hücum yapmaya başladı, atamadı ama en azında topu italya defansında tutarak yenilgiyi önledi.
isterse katrilyon gol kaçırsın, avrupada ismi-kalitesi olan ve neler yapabileceği bilinen bir santrafordur. Cebinden 100 tane di natale ve balotelli çıkartır. ikisini birlikte hem de.
skor odaklı olmakla falan bir ilgisi yok. bildiğin guiza amk ( spor gazetesi ) *.
an itibariyle oynanan ispanya irlanda maçında 2 gol atmış top tepici.
Eski formuna kavuşmuş bi havası vardı bugunku irlanlanda maçında 2 gol atarak da bunu göstermiş oldu.
irlanda gibi basit denebilecek bir takıma 2 gol atmış kişi. hiç de övünülmemesi gereken bir durumdur. zira 45 milyon sterlin değerinde bir futbolcunun atması gerek. o paranın 45 de birini bana verseler bende atarım. hatta amınabilekorum.
irlanda maçında bir nebze olsun kendine gelebilmiş 3 yıl öncesinin über forveti.
bugün irlanda'ya 2 gol atarak toplamda 30 gole ulaşmış ve ispanya tarihindeki en golcü 3.oyuncu olmuştur. irlanda zayıf ben de ataradım hamuagoyumcu ergenlere duyrulur.
en iyi zamanında abartıldığı kadar iyi bir futbolcu değildi zaten. ama en kötü zamanında da abartıldığı kadar kötü bir futbolcu değildi.
şu adam hep kırmızı renkli forma giysin istiyorum. başkası yakışmıyor çünkü.
sonunda tekrar formuna döndüğünü bu maçtaki 2 golüyle kanıtladı sanırım.
ıslıklanarak çıkan futbolcu.
euro 2012de 3 gol atan futbolcular içerisinde en az sure aldığı ve 1 de asist yaptığı için altın ayakkabının sahibi olmuştur. seviyoruz seni altın çocuk.
euro 2012 final maçında 84te girip 90 a kadar bir gol atıp bir asist yapan futbolcu. çılgın atmış amına koymuştur adeta.
iki arada bir derede bal gibi gol ve asist yapan arı.
koca turnuvada sadece 187 dakika sahada kalıp 3 gol 1 asist yapan son avrupa şampiyonası gol kralıdır. chelsea'de mutsuz olduğu apaçık. umarız sorunları halledilir yada ispanya'ya geri döner. çünkü dünyanın en büyük golcülerinden biri resmen helak oluyor amına koyim.
oynadığı maçta golünü atan kaliteli forvet.
etrafımda ne zaman biri 'hahahaha ispanya/chelsea forvetsiz çıkıyormuş bugün maça.'' dese adam son 3 saniye bile girse golünü atmayı başarıyor. italya'yla olan final maçında da yaptı bunu. hem gol kralı olabilecekken asist yapmayı tercih edebilecek kadar da reyis. ya da enayi. belki de o an heyecanlandı da pas verdi. bilemem. ama ilki daha karizmatik. öyle diyelim biz.
Euro 2008 ve euro 2012 finallerinde gol atarak üst üste iki turnuvanın finalınde gol atan tek futbolcu olarak da tarihe geçmiş bulunuyor.
sarışın forvet.
euro 2012'de 189 dakikada 3 gol atmıştır. altın ayakkabının sahibi.
kaliteli bir futbolcu ne zaman ne yapacagi belli olmayan euro 2012' de gol krali olan ispanyol forvet dir. chelsea gibi bir kulüpte harcaniyor açikcasi tam barcelonaya uygun bir forvet ara paslarla çok etkili olabilir.
Evde bir adet miknatisti kocaman bir posterine sahip olduğum über yakışıklıve yetenekli forvet.
Nasıl bu kadar ünlü oldu tam anlamı ile anlayamıyorum. Tahminimce menajeri çok başarılı bir insan, onun sayesinde buralara geldi.
öner liverpool'da sonra da chelsea'da harcanıyor.

atl. madrid formasıyla milan'a attığı golle göstermişti yeteneğini.

sonrası o kadar parlak olamasa da o halen "el nino"
güncel Önemli Başlıklar