bugün

entry'ler (57)

türk ve atatürk ün anayasadan silinmesi

Buna sahip çıkmaya çalışan insanların 'silniyor' kullanmasından belki de buralara geldik.

adriana lima bile sıçıyor

Nerede olduğunu hatırlamıyorum ama geçenlerde bi yerde güzel bir kızın sıçma sahnesini gördüm. Gayet güzeldi, öyle sıçarkenki kendi yüz halinizi adriana lima'ya yerleştirmeyin. Siz (ben de dahil tabiki) zaten mendebur suratlı olduğunuz için sıçma durumundaki haliniz öyle kötü oluyor. Yoksa güzel kız her daim güzeldir, adriana lima sıçarken bile seksidir.

türkiye de bilimin ilerlememesinin sebepleri

Tamamen Turk insaninin az sevişmesinden oturu. Bolca sevişse kafa rahatlayacak bilime, felsefeye yoğunlacak da bir rahatlatamiyor ki.

dünyaya inen uzaylının ilk sözleri

Kible ne tarafta?

age of empires 2 nin en kuvvetli birimi

Tabiki de fillerdir. 200 tane fili sal haritaya, taş üstünde taş bırakmasın. Tabi 200 fil'i yapmak her yiğitin harcı değildir. O yüzden favorim longbowman (ya da öyle bir şey yazılışını tam hatırlayamadım)

2 temmuz 1993 sivas katliamı

Hala daha islamcıların üstüne yıkmaya çalışıldığından gerçek suçluların ortaya çıkmadığı bir olaydır. Nerde okusam, dinlesem 'Cumadan çıkan cemaatin de kalabalığa katılması ile' geçiyor. Artık cumaya gitmeyenler nasıl islamcı oluyorlarsa..

erkeklerin boşalırken çıkardığı ses

insan gibi sevişin, ne diye bağırıyorsunuz durup dururken.

sözlük yazarlarının doğum günleri

Döşemişler iyi özellikleri, tabiki de hepsi tam olarak sizi anlatıyor olur.

fernando torres

Nasıl bu kadar ünlü oldu tam anlamı ile anlayamıyorum. Tahminimce menajeri çok başarılı bir insan, onun sayesinde buralara geldi.

düşünce gücüyle orgazm olmak

Rüyanın da düşünce gücü olduğunu hesaba katarsak gençler arasında gayet yaygın bir şeydir.
(bkz: kamyonu devirmek)

çay harareti alır

'Kışın da ice tea mi içmek lazım o zaman' sorusunu akla getiren deyiş.

sevgilisine tombul diyen erkek

Kızın sevgilisini şapşal benzeri sıfatlar kullanması sonucunda, tombulun da şirin olacağını düşünüp kullanan varlıktır. Ama ne yazık ki gerçekler öyle değildir. Yersin tekmeyi.

pazartesi

Zamanında ilk mesai kavramını oluşturan insanlar bu güne çok kötü davrandığından şimdi bize böyle yapıyor. Yoksa ilk zamanlarında gayet eğlenceli neşeli bir gün imiş.

pembe metrobüs için 60 bin imza toplanması

geriye kalan 14 miyon 485 bin insanın düşüncesini sormamak demektir.

suriye ile savaşta ölenler şehit olur mu sorunsalı

Bence de sözlüğün bu konuda fetva vermesinin vakti gelmiştir. Özellikle 'bence' ile başlayan yorumlar güvenilir fetva sayılabilir.

sevişirken akla eski sevgilinin gelmesi

Eskisinin daha iyi sevişmesi ile alakası yoktur. Aklına bir anlığına gelir, sonra onu düşünmenin saçma olduğunu fark eder ve boş verirsin. Düşüncelerinizi kontrol edemiyorsanız tavsiyem yoga yapın.

esmer kızların çirkin olduğu gerçeği

Çok üzülüyorum esmer kızların durumuna. iyiliksever kimliğim dolayısıyla esmer kızlarla çıkmak ilk tercihimdir. Sırf iyilik olsun diye onları seçiyorum yoksa esmer sevdiğimden değil yani.

havuzu diklemesine yüzen kişi

yıllardır düşünmeme rağmen anlam getiremediğim insanlardır. yine de beyaz don ile yüzmediklerine şükretmek gerekir.

gerçekten seven erkek

Sevgilisi onu aldatsa; aldatıldığını öğrenmek yerine, aldatıldığını bilmemeyi tercih edip sevmeye devam edecek kişidir.

yaran fıkralar

Bir gün bir ingiliz bir fransız uçakta gidiyorlarmış,
hostes gelmiş,
arkadaşınız yok mu?
demiş