bugün

görsel
uefa kupaları tarihinin en b.ktan sezonunda avrupada ilerleyen takımımızdır. b.ktan derken kötü değil en iyi takımlarının olduğu sezon..

hali hazırda uefa da oynayan ve gruplardan çıkan takımlar ; arsenal, psv, real betis, m.united, r.sociedad, lazio, rennes ( köy takımı diyorlardı kuralar çekildiği zaman )

şampiyonlar liginden gelenler ; barcelona, ajax, a.madrid, tothenam-lizbon-frankfurt ( son şampiyon )- marsilya 4 lüsünden bir tanesi, salzburg veya milan, şahtar, sevilla, juventus

bu nedir aga ya. şampiyonlar liginde kim kaldı ki zaten babalardan ? real var city var bayern var liverpool var. gerisinin alayı uefa kupasına indi. hali hazırdakilerde zaten baş altı takımlardı şimdi hepten zorlaştı. eğer es kaza bu sene gidip de bu kupayı alırsak ciddi manada kulübün kapısına kilidi vurup gidelim. bu sene kupayı bu ş.liginden gelenler ve arsenal-m.united haricinde bir takım alırsa hakikatten uefa kupasını kalıcı olarak o takıma versinler.
görsel
görsel
UEFA'nın en formda takımlar sıralamasında Fenerbahçe 3. sırada yer aldı.

görsel

görsel

görsel
yıllar sonra zevkle maç izliyorum biladerim.Oyundan,futbolculardan herşeyden zevk alıyorum ya maçlarda,hop oturup,kalkıyorum ya

avrupa da olup olmaması problem değil de, her yendiğinde veya her geri dönüşünde kahrolan küçük takım taraftarları var çak tatlısınız belirtmek istedim *
görsel

Her yerde liderdir.
Gecemize neşe katmıştır, teşekkürler jorge jesus.
Birazda bizim yüzümüz gülsün. Yıllardan beri sinir stres içinde maç izliyorduk. Artık maçları keyif alarak izliyoruz. Jesus hocaya ne kadar teşekkür etsek azdır..
önüne geleni skerek tecavüz eden takımdır. evet.
Aynı sezon 10 kupa kazansa da galatasaray’ ı gerçekten sevenlerin takdir edip sevmeyeceği kulüp. isterse her maçı 5-0 kazansın yine de zerre sevmem.
tarihinde ilk kez Avrupa kupalarında grup aşamasını namağlup tamamlamış kulüptür.
Yaklaşık 24 saattir maç kazanamayan takımımdır.
balonu pek yakında patlayacaktır. bu sene de sıfır kupa alır.
2022-2023 sezonu itibariyle spor toto süper ligde mücadele eden takım.
Takım canavar gibi top oynuyor. Bu sene şampiyonuz. Sahip çıkalım takıma.
iyi oynasa da rakipleri aleyhine gelişen hakem hataları ve şansın da yanında olduğu antipatik kulüp. Elbet o ofsayt taktiği çökecek, her maç 3-0’ dan dönmeyecek. Belliyoruz.
görsel

Emin ellerde olan takımım.
Siktiri boktan bir takım. Boş heriflerin tek eğlencesi.
la dün akşam beşiktaş galata maçı vardı daha hala fener başlığı ya.
kuruldu.
Kudurtan, götte yanıklar çıkartan büyük takım. Hahahaha.
Dosta güven düşmana korku veren takımımız.
sivas maçındaki defansın şu dizilişiyle beni mest eden dünya spor gündemine giren efsanevi kulüptür. evet..

görsel
(bkz: 3 büzükler)den biri.
Yine Yaklaşık 24 saattir maç kazanamayan takımımdır.