bugün

Allah' in izniyle seneye şampiyondur.
çok büyük bir ihtimalle yeni teknik direktörleri aykut kocaman'dır. kaynak göt möt değil beyler.

(bkz: fenerbahçe nin yeni teknik direktörü/#27899260)

ne demiştim burada. ben biliyorum abi ya bu işi.
canımızdır, aşkımızdır. fenerbahçeli olmanın gururu bizlere yeter.
aykut kocaman'ın başına geçmesini umutla,aşkla,çoşkuyla beklediğimiz takım.

eğer başına aykut geçerse gs ya da bjk'nın şampiyonluğu şimdiden uğurlu olsun.
17 senedir başkanı aziz yıldırım olan takım artık yeni bir başkan ve yeni bir sinerji yaratılmak suretiyle fenerbahçe eski şaşalı dönemlerine geri dönmelidir!
ligin dandik takımlarından. anca galatasarayın finalini izlersin.
Bazen diyorum da cenabı Allah kimseyi fenerli yapmasın amin..
gerçekten çok kötü,acı bir durum..
Tuttuğum desteklediğim takımdır.
aziz yıldırım yüzünden son seneleri başarısızlıkla geçmiştir.
gene her zaman olduğu gibi teknik direktörsüz transferler yapılmaya başlayan takım. hoca yok, fernandao ve şenerle anlaşıldı deniyor. ben böyle rezalet görmedim inşallah doğru değildir.
Seçime girseydi iktidar olacak sipor klubüdúr.
tarreno tarranera mıdır ne boktur adamı tanımam etmem sportif teknik direktör yapmış takımdır bu sene de şampiyonluk hayal olmuştur.
Fenerbahçe, Olympiakos’u Yunanistan Ligi’nde geçtiğimiz sezon şampiyon yapan Vitor Pereira’yla anlaştı.

--spoiler--
Şampiyonluğu ezeli rakibi Galatasaray'a kaptıran Fenerbahçe'de istifa eden teknik direktör ismail Kartal'ın yerine kimin geleceği merakla beklenirken, sportif direktör olarak göreve getirilen italyan Giuliano Terraneo takımla ilgili çalışmalarını sürdürüyor. Portekiz'in ünlü gazetelerinden A Bola, Vitor Pereira'nın Fenerbahçe ile prensipte anlaşmaya vardığını açıkladı. 46 yaşındaki teknik adam kariyerinde üç takım çalıştırırken, bu takımların ikisi ile lig şampiyonluğu yaşamayı başardı. 2011-2013 yılları arasında Porto'da görev yapan Pereira, 2013-2014'te Suudi Arabistan ekiplerinden Al Ahli Jeddah'ı çalıştırdı. Portekizli teknik adam son olarak Yunan ekiplerinden Olympiakos'un başındaydı.
--spoiler--
Fenerbahçe, Bursaspor'dan ayrılan Fernandao'yla anlaştı. Sarı- Lacivertliler, Paranaense'ye 3.5 milyon Euro, oyuncuya ise 1.4 milyon Euro ödeyecek.
bir galatasaraylı olarak yeni sezondaki tahmini fb 11'im.

(img:#784314)
seneye fena güçlü olacak olan takımdır. at fav a bekle.
bursaspor un iki futbolcusunu alarak süper kupa finalinde galatasaray in işini kolaylaştıran ebedi dost. lan her kupamizda bi emeginiz var allah canimi alsin swh!
terranoydu perayraydı derken akla gelen tepki:

(bkz: susar mısın gerizekalı aziz ağlıyor şu an)
Daha teknik direktör belli olmadan transfer yapan takım. Aziz bey biraz daha az karışmalı teknik adamların işine. Mesela koç gelmeden transfer yapmamalı... Aziz yıldırım Fenerbahçe için çalışıyor sananlara acıyorum. Adam fenerbahçenin ismini kullanıyor sadece. Aykut kocaman, ersun Yanal niye gitti...
teknik direktör görevi için vitor pereira yi istanbul a getirmistir. hayirli olsun.
isterse Ronaldoyu getirse bir bok olmayacak takım...
Yeni baştan kurulan takımdır bakalım neler olcak en az uefa kupasi bekliyorum.
futbol takımı eski olympiakos hocasına,
basketbol takımı eski panathinaikos hocasına emanettir.
semih şentürk, alex ve salih uçanın harcanmasından sonra bugünde mert günoku harcamış kulüp, selçuk şahin gibi işe yaramazlara 10 yıllık sözleşme yapsınlar artık volkan ve emre kral zaten,

bu aziz gitmesin kalsın lütfen, kaldıkça biz 5. yıldızı da takarız bu mal kuşlar hala debelenip dursun.
Serdar Kesimal, Selçuk Şahin, Webo ve Bekir irtegün ile yolları ayırma kararı alan , sözleşme uzatmayan kulüp.
Yılın transferini gerçekleştirmiştir.

Selçuk şahin le sözleşme yenilenmemiş.