1. 1.
  Bir gitar markasıdır. Genelde ucuz ve kalitesizdir. Ama özel yapımları vardır ki onlar iyidir.
  1 ... narsil
 2. 2.
  http://www.squierguitars.com
  adresinden bütün bilgilerine ulaşabilceğiniz gitar markası.Fender kalitesi ve güveniyle üretilmektedir.ibanez kullanan birisine kötü gelebilir ama 350$ lık bir gitarda kötü olsa olsa ne kadar olur diye insanın kendine sorası gelir
  1 ... berbay
 3. 3.
  Fender gitar üreticisinin uzakdoğuda üretimini yaptığı bir gitar markasıdır. ilk 1965 yılında tel üretimiyle başlayıp, fakat daha sonra pazarda hakimiyet sağlamak açısından 1982 yılında da gitar üretimine geçen, ağacı ve kalitesi Fender gitarlarına nazaran bir alt seviyede bulunmasına rağmen Fender işciliği açıkça farkedilir. Aynı fiyat kalitesindeki diğer gitarlara göre üstün bir performans gösterir. Ekonomik problemler içerisinde bulunan Fender tutkunu gitaristlerin genelde ilk tanıştığı markadır.
  Bazı modelleri:
  Squier Bullet Stratocaster
  Squier Affinity Strat
  Squier Affinity Telecaster
  Squier Affinity Fat Strat
  Squier Standart Fat Strat HSS
  Squier Standart Telecaster
  Squier Standard Stratocaster
  Squier Jagmaster
  Squier Deluxe Stratocaster
  ayrıca (bkz: squier)
  2 ... yaramaz
 4. 4.
  electro gitara yeni başlayanlar için iyi bir gitardir. fiyatıda uygundur.
  1 ... balbassar
 5. 5.
  başarısız stratocaster ları olabilen marka. ama şekilleri felan aynı inanırmısın, tıpkısının aynısı.
  ... balon
 6. 6.
  endonezya yapımı alnico manyetik kullanan bir strat ının güzel tonları olduğunu bizzat test ettiğim fender marka gitarların 1/5 fiyatına satılan başlangıç gitarı.
  ... lamermelculo
 7. 7.
  kesinlikle alınmaması gereken gitardır.

  edit;

  bu o anki kızgınlıkla girilmiş sikko bir entrydir.

  doğrusu şöyle olmalı ''kesinlikle denemeden alınmaması gereken gitardır''
  2 ... el camino
 8. 8.
  bullet ve affinity serisinde ağaç yerine sunta kullanılan fender mamülü gitarlardır. böyle gitarlara fender demeye utandıkları için squier diye bir marka üretmişlerdir. 20th anniversery, standart ve deluxe serileri ise fiyat performans açısından güzel gitarlardır, kaliteleri daha iyidir. kıvılcım müzikte her türlü modeline ulaşılabilir. düşük bütçeli olan kullanıcılar için kesinlikle aria, stagg, sx veya sb dreams gibi fason markalardan daha iyi bir alternatiftir. tarz olarak olmasa da fiyat açısından ekürisi olan ucuz cort modelleri (x2, x6) ile karşılaştırıldığında, ton bakımından ve malzemenin kalitesi açısından squier açık ara öndedir.
  ... samioferingozlukleri
 9. 9.
  fender in alt markasıdır. fiyatları fender in aynı model gitarlarının nerdeyse yarısı kadardır. acele edip alınmaması gerekir. sabredip, para biriktirip o paranın hakkını verecek bir gitar alınmalıdır. yoksa çok üzülür insan. zar zor bulunan paranın boşa gittiğini görmek de çok üzer. üzülürsün, üzülürsün, yanarsın.

  edit: yeni yeni gitara başlanıyorsa ve çok da berbat bir şey istenmiyorsa (biraz da para varsa) alınabilecek ideal gitardır o ayrı.
  ... jimi rodriguez
 10. 10.
  fender'in aynı model gitarının yarısının yarısının yarısı fiyatına gitar satan markadır. tabi kalite de yarısının yarısının yarısından daha düşüktür...
  ... ozz le grand