entry'ler (77)

bala göte gol atıp sevinebilmek

Fenerbahçe taraftarının iyi yaptığı eylemdir.

doyuran

1981'den önce de açık olan, bizzat kendi ailemin işlettiği kahvaltı mekanıdır. 1985 yılında devretmişiz yanılmıyorsam.

ekmeksiz yemek yiyebilen türk

Şüpheslz ki bizden değildir.

ygs 2012 birincileri

Şakirt olunca ne oluyor? Yapmayın ya siz taşağınızla oynarken onlar ders çalışıyodu. Az otuzbir çekseydiniz de ders çalışsaydınız azcık. Adam kamyon şoförünün oğlu 7 kardeşler imkanı yok, başarmış. Kıskanmayın, takdir edin.

döner sandalyede oturup hiç dönmemiş tip

otuzbir olsalar çekilmez insanlardır. Kendi hallerine bırakılmalıdırlar.

canvas rider

Beni bağımlısı yapan şiddetle tavsiye ettiğim web tabanlı oyundur.

ilk mesajı erkeklerin atma zorunluluğu

ilk mesaj atılır: "Naber?", Cevap gelir: "üff snne be slk .s.s.s" Hevesiniz kaçar.

sınav sonrası diyaloglar

Sınavdan sonraki ilk 5 dakika:
-Susun lan sınav hakkında konuşmayın.

hoşlanılan kızın tipini zikim xd diye mesaj atması

Hoşlanılmaması daha hayırlıdır.

eksinin bol olduğu artının olmadığı sözlük

En azından neden eksi verdiklerini özel mesajla açıklasalar daha anlaşılır olacak durumdur. Yahu eksi veriyosun da neden be koçum, neden yiğidim?

Edit: 17.05 ve 17.08'de iki eksi oy aldı bu entry. Bekledim özel mesaj atsınlar diye. Ama yok. Onlar gibi yazarlardan utanıyorum. Bre hayvan bu kadar insan ne anlatıyo burada? Hiç mi anlamadın be? Sen sözlüğe resimlere bakmak için mi giriyosun da orda gördüğün yüzlere tıklıyosun?

kırmızıda duran minibüsçü

Para üstünü eksik veren minibüsçü değildir. Örnek veriyorum: izmir'de Güzelbahçe-Narlıdere arası minibüs 1.50 Tl. Ama siz 2 Tl verirseniz ilk durak son durak yapmış gibi size 25 kuruş para üstü veriyor. Çakal minibüsçülere hayır diyorum burdan.

red hot chili peppers

Yaptığı her şarkıda bas gitarı öne çıkaran, bir bas gitar, bir elektro gitar, bateri ve vokalden oluşan grup. Çok kaliteli şarkılar yapar. Dinlenmesini şiddetle tavsiye ederim.

güzel kızın facebook ta fotolarını gizlememesi

Twitleri herkese açık olmayan kişinin facebook hesabı olma ihtimali azdır. (bkz: ne dedim lan ben)

kızlardaki kol kılı sorunsalı

Bu yalnızlığımda bir kızı reddetmeme yol açan sorundur. Sarı olanı makbuldür. Renk koyulaştıkça tiksinme katsayısı artar.

Edit: Kim o kolu kıllı bayan yazarımız?

oguz35

Sınıf arkadaşımdır. Kendisini uludağ sözlük yazarı yapmanın mutluluğu içindeyimdir.

can bonomo nun yahudi olmasının ispatı

Diğer eurovision'a katılanlar zaten bizim caminin imamıydı zaten. Bizi ilgilendiren durum değildir.

x yazar olsa alacağı nickler

(bkz: 2x-1)

oğlunu kürtlere vermekle tehdit eden izmirli anne

Laiklik zaten bu değildir. Kadının söylediği yanlıştır. Onur kırıcıdır.

yalan dünya izleyen insan zekası

Pis yedili izleyen insandan akıllıdır. Cennet mahallesi izleyen insandan daha da akıllıdır. Akasya durağı izleyen insandan katlarca fazladır.

guitartapp

iPhone, sndroid ve symbian için mobil bir tab, akor görüntüleyicisidir. Paralıdır. deneme sürümü 10 şarkıya bakmalıktır..