bugün

kanal a tv'de manşetlerin dili adındaki programda uzun bir süre konuşmacı olarak katılmaktadır. yeni keşfettiğim (bkz: komplo teorisi) cidir kendileri.
paralı asker.
son zamanlarda iyi para kazanmış olan aktroll. bunun gibilere ilk 6 ay değil, ilk 2 yıl anne sütü şart amk.
hayat boyu göz önünde olabilecek türden insanların medyadaki yansıması. twitter biosunda yazanların dışında bir çok şey. bir şeyleri en azından destekleyerek söylemekten de yoksun. boş laf. bariz bir atatürk düşmanlığı üzerinden eleştirip küfrettiği(savunucularına da) başka bir lidere çok daha ahlaksız ve etik dışı yaklaşımlarıyla bağlanarak en büyük çelişkisini yaşıyor. ve açıkçası bunu fark etmiyor da.
Kısa bir süre dinlemekten keyif aldığım ama sonunda tamamen taraf tuttuğunu ve karşı taraflara kesinlikle saygı duymadigini fark ettiğim araştırmacı. Yani en sinir olduğum şey bu benim. Bir siyasi kişiliğin kusursuz gibi savunulması mümkün mü? Hata var ise hatayıda savunan insan olsa olsa çıkarcı, yağcıdır. Araştırmacı, gazeteci, yazar değil avukattır.
Kim ne derse desin kendini ifade etmekte uzerine olmayan adam. Akıcı ve ikna edici bir konuşması var. Siyasi görüşü ve fikirlerinden bağımsız yorumladigimda takdir ettiğim gazeteci.
sadece akpartililerin sevdiği adam. bilgisizliğinden, yarı-cahilliğinden, uydurma tarih anlayışından hiç bahsetmiyorum. sadece bir partiye bağnazca bağlanmış kişilerin sevdiği bir adamın yazdıklarına güvenen tiplerden bahsediyorum. sonra sağda solda ben tarafsızım bu da tarafsız tarih tarafsız bilgi diye geziyolar. gerçekten bu adama güvenmenin mantığını biri bana açıklasın.
Bana akşam akşam şahan'ın komik olduğu zamanları hatırlatarak, beni hüzünlendirmiş kişidir. böyle tiplemelere gülerdik. gerçek olunca o kadar da hoş olmuyormuş.
Beyaz Tv'deki Dinamit programında sakin kafayla dinleme şansı bulduğum yeni nesil Trol.
Ske sürülecek aklı yok.

(bkz: rasim ozan Kütahyalı)
Dün gece PKK'yı övmüş ve apo'nun Diyarbakır'da okunan mektubuna imza atmış, bnf'nin yıllardır ülkeyi dinlediğini çözememiş mit'i övmüştür. Olmasaydı olmazdık lafına tepki vermiş lakin kendisi akp olmazsa olmayacağına inanıyor galiba?
Türklükten bahsederek gözlerimi yaşarttı! An itibariyle kanal a'da.
https://twitter.com/fatih...status/507170444727054336

şöyle bir tweet atmış kişi.

bugün istanbul'da köprünün yıkılmasına paralel operasyon demiş.

attığı tweet'e inananlar var, yuh.

yuh!

çok enteresan, cidden enteresan, acınası bir durum...
Başbakanla ilgili biri.
rasim ozan kütahyalı'dan bile itici, ondan bir cahil. üstelik bu bir de ruh hastası, meczup.
Cemaat düşmanlığını ve Erdoğan hayranlığını ibadet neşvesi içinde gerçekleştiren insan. Müslüman kimliğini ağza alınmayacak ifadeler kullanarak yerle bir etmiş olması bir yana, muhafazakar insanlar üzerinde silinmeyecek lekeler bırakması en acınacak yönüdür. Ayrıca ne tür bir ruh haliyle yazdığını kestiremediğim bir twetinde Erdoğan Devlet başkanı olarak Cuma namazı kıldırmadıkça Cuma Namazının farz olmadığını iddia etmiştir. Cuma namazı kılmamak için bir sebep aradığını düşünmek en mantıklı açıklama olmalı.
Allah'ını seven şu adama havuz medyasından bir köşe versin. Yıllardır kendini paralıyor lan adam yazık değil mi?
yazdıklarını okudukca kusmak geliyor insanın içinden.
(bkz: beyin nedir)
(bkz: ne işe yarar)
(bkz: nasıl kullanılır)
uzaktan kumandalıdır.
yalakalık yapayım diye pkkyı savunan troll. gün gelir, devran döner. intikam, soğuk yenen bir yemektir.

https://twitter.com/fatih...status/513775070292877312
http://i.hizliresim.com/Z1V9L0.jpg
http://i.imgur.com/CzQo5Fo.jpg

esnekliği 1 den büyüktür.
" çok konuşan adam boş adamdır " sözünün yürüyen kanıtı.
Dünkü programda türbanla, peygamberin hayatıyla, kuranı kerimle ilgili bilgiler vererek kendini dindar biri olarak göstermeye çalıştı. Ancak her türlü iddiasına varım bu adamın namaz kıldığı şüphelidir. Ayetel kürsi oku desen okuyamaz, fatiha oku desen okumasında 3,4 hata buluruz. Hamidullah'dan bahsediyor. Acaba hamidullah'ın kaç eserini okumuştur. O bile şüpheli. Kısacası Rasim Ozan Kütahyalı gibi akp yalakası olup son dönemin medya maymunlarından.
Çocuklarının ismi; Muhammed Furkan, Mücahid Ahmed, Nur Filistin, Hira sevra ve duru olan gazeteci yazardır. Saf'ı bellidir.
allah allah diye parayı götüren tayfadan.

hala utanmadan 2014 yılında müslümanlara bu ülkede zulüm ediliyor, diyor.

tayyip erdağan mağdur diyor.

ulan akp çatısı altında birleşen sermayenin kontrol ettiği paranın haddi hesabı yok

devlet bürokrasisi ve yargıdaki teşkilatlanmasının neredeyse %90 tamamlanmış

elde edemediğiniz ve edemeyeceğiniz imkan yok.

hala mağdursunuz, neyin mağdurusunuz amk.

birde bu mağduriyeti anlatırken iki kelimelerinden biri allah ve peygamber.

memleketin suyunu sıktınız, gözünüz posasında hala mağdursunuz.

her şeye eyvallah ama bu ülkenin kurucu unsurlarına laf ediyorlar; hemde tehditle, iftiralarla, küfürlerle. hesap soracağız diyorlar. resmen sindirmeye çalışıyorlar. dikkat edin de o sindirmeye çalıştıklarınız sizden hesap sormasın.

bu ülkede ki gerçek vatanseverler her şeyini kaybetmeye razı ama 1919'da başlayan, milli hareketi değil ve o hareketin ruhunu değerlerini değil...