1. 756.
    Ağır ruh hastası. Şizofren bile bunun yanında halt etmiş. Fetö artığı.

fatih tezcan
    2 ... queenn of darkness
  2. 755.
    radikal fetö karşıtı görünerek fetöcülüğünü unutturacağını zanneden meczup. aklımızdasın.
    2 ... ebu fesat
  3. 754.
    delidir ne dese yeridir.
    1 ... ultra beyaz turk
  4. 753.
    Hocasının götyaşı ile büyümüş zirzop.
    ... atlant isten gelenadam
  5. 752.
    Akape savcıları tarafından açık açık kollanan, yazdıkları ve söyledikleriyle her gün suç işleyen kripto fetöcü.

Seni yargılayacağız. Kaçtığın ülkeden diplomatik baskıyla Türkiye’ye getirip yargılayacağız. Yeter ki şu akape dönemi bi kapansın.
    6 ... alkolik oldum
  6. 751.
    KÜFÜR etmiyeyim diyorum ama bunun için bir söz aklıma gelmiyor. mustafa kemal atatürk ile fethullah güleni bir tutmasını açılayacak kelime bulamıyorum. bu adama dava açılmıyorsa ve açılmayacaksabu ülkeden umudu kesin arkadaşlar.
    bir insan hangi cüretle atatürkün bağımsızlık mücadelesini fetö darbesiyle bir görür , bu nasıl bir mantıksızlıktır? aklı sıra analoji yapıyor. sonra biri de çıkar senin kutsal değerine laf atarsa gocunma fatoş. al sana senin seviyende nette okuduğum bir analoji. peygamberin 9 yaşında birisiyle evlenmesi, çok kadınla birlikte olması , kadına tecavüzü kabul etmemesi, onu ruh hastası pedofili yapar mı, yapmaz mı?
    https://streamable.com/qktzdg
    4 ... triple constraint
  7. 750.
    Bir zamanlar fetoya ağlayıp şimdi ise kendi fikirlerine ters olan herkesi fetoculukla suçlayan şahıs.
    3 ... vexillarius of theodopolis
  8. 749.
    Zavallı ruh hastası.
    Daha dün götünü yaladığı, dinlerken göz yaşlarının çorbasına aktığı fethullah hocalarını Atatürk ile bağdaştırmış!

Yakında kalan az orandaki akli melekelerini de kaybedip Hasan Mezarcı gibi meczuba dönüşeceğini düşünüyorum.

Bu şahısı en basta koruyan S.soylu ise ileride cumhuriyet savcıları tarafından yargılanacaktır.
    6 ... ebufitne
  9. 748.
    Bu şerefsizin istediği toplum düzeninde çocuğunuza tecavüz eden şahıs için canınızı verebilirsiniz.

https://odatv4.com/mob_video.php?id=90649
    2 -1 ... ebufitne
  10. 747.
    Atatürk'e hakaretten mahkemeye çıkmış mahkemede 180 derece bir dönüş yapmış olan daha sonraki günlerde akp medyasının gündem değiştirmek için kullandığı darbe yaygarası sırasında karılarınızı bizden nasıl koruyacaksınız diyerek ahlak ve terbiye seviyesini gösteren istanbul sözleşmesine karşı çıktığı bir yayında da bin ayasofya açsan da şerefsizsin diyerek akp'ye üstükapalı biçimde şerefsiz diyen şovmen

Şovmendir gazetecilikle alakası yoktur akp zihniyetinin ete kemiğe bürünmüş halidir.
    ... demokratik despot