bugün

(bkz: ruh hastası)
tAm bir orospu evladı.
Adam Kafatasının içinde bağırsak olduğunu kanıtlamış.
Bence büyük başarı.
Ahlaksız kelime yeterli değil bu adamı anlatmaya.
Neden bütün rezil ve dönek insanların adı akp ile yanyana geliyor acaba.
Şu an içeride olması gereken kişi.
bu adamı 2013 ten bu yana takip ediyorum. onu bugün ki konuşmalarından bir karaktere oturtmaya çalışıyorsanız hata yaparsınız. 2013 senesinde fetullah gülenci idi. Fetullah güleni açıktan, RTE yi de üstü kapalı destekliyordu. yolsuzluk operasyonlarından sonra RTE yi açıktan desteklemeye başlayıp kendi deyimiyle "siyasal islamcı" bir profile büründü. 2016 da büründüğü bu siyasal islamcı kimliği kadir mısıroğlu nun ünlenmesi ile 2017 de "osmanlıcı" profile dönüştürdü/evriltti. mısıroğlu ölüp Atatürk popüler olmaya başlayınca "islâmî cumhuriyet yanlısı" (bunların hepsi kendi deyimleri) profile "kıvırdı". bu adamın bir karakteri yok tek derdi bilinmek, tanınmak. bu adamın Atatürk ile RTE ile hatta islam ile bir ilişkisi veya bir derdi de yok. bu adamın sadece ve sadece psikolojik tedaviye ihtiyacı var.
bir kadına hedef göstererek terbiyesizce konuşmak ayar vermek değil, orospu çocukluğudur.

3 yazısının ikisi tck ihlalidir ve sözde hukuk devletinde bu meczup hiçbir şey olmamış gibi devam ediyordur.
şeriat ülkelerinde böyle tiplerin götüne önce kırbaç sokarlar sonra da asarlar.
namaz abdest bilmez ama (yersen) müslümandır, islam savunur.
bir de şey orospu çocuğudur demiş miydim?
evet fetö ve ışid sempatizanı, türk ve cumhuriyet düşmanı bir adet orospu çocuğudur.
Ancak vatan hainlerinin savunacağı bir karakter. O kadar çok suç işledi ki; akape gidince ömür boyu hapisten çıkamaz.
Daha önce de aynı şeyi yazmıştım bu şahısla ilgili. Tekrar yazıyorum.

Psikolojik olarak destek alması ve rehabilite edilmesi gerektiğini düşünüyorum.
Ne suç işlemiş ...
Adamın dibidir. Kemalistleri kudurtan şahıs, kemalistler ne zaman fatih tezcan adını duysalar pakistanlı görmüş hindu gibi olurlar...
Boş bomboş zattır.
ilgi ruhospusu... nedense ben bu adamı hıncal uluç'a benzetiyorum. Hani öyle birşey desem ki bütün basın ve medya dönüp bana baksa, hep beni konuşsa. Tam bir medya maymunu şebek ve provokatör... çok güvenme sırtını dayadığın o dağlara. Dağ bu, birşey olmaz deme... nitekim kıyamet günü o dağlar hallaç pamuğu gibi savrulacak, yerinden sökülüp atılacaktır...
Tarihi kendine göre yorumlayıp, her fırsatta yaşadığı ülkenin kurucusuna ağır iftiralar atıp, buna rağmen hala daha iftira attığı kişinin kurduğu ülkede ekmek yiyen bir mahlukat.

Ulu öndere iftira atmak için özellikle resmi bayramları bekliyor, artık kimden emir alıyor ve kime hizmet veriyorsa...

Ayrıca çok değişik bir guruh var bu aptalı takip eden. Az önce bir takipçisi berlin anlaşmasında Osmanlı toprağının yarısını kaybettiğini uydurma onlar inanmayın dediğine şahit oldum.
bugun kemalikleri bi ayri kudurtacak insallah. kalemine kuvvet yigidim.
buradan duyurayım da aktroller not alsınlar.
yakın bir zamanda bu it kaçıp kurtulacak, ama bu itin paylaşımları ile atatürk'e hakaret eden aktroller, siz bizim elimizde kalacaksınız.
bunu sakın unutmayın olur mu?
adamın adamlığı vücut bulmuş hali olan kişisidir.
fetocu ruh hastası.
Vatanımızı kurtaran birinci meclisimize paralel meclis demeye cüret etmiştir. Vatan hainidir. Bu iğrenç haini beğenen herkes de vatan hainidir.
Ortamlarda içişleri bakanı terörle mücadele ediyor dersiniz kim bilecek.

Fetönün bombaladığı gazi meclise istiklal savaşının yönetildiği gazi meclise paralel diyen fetö artığı.

Savcılar uyuyor galiba.
Meclis başkanı neden suç duyurusunda bulunmuyor??
11 Nisan 1920'de padişah tarafından kapatılan meclisten mi bahsediyorsun Fatih.
tweetlerinde atatürk'ün ismini vermeye korkan bir vatan hainidir.

akape hükümeti ses çıkarmasa da türk milleti bu vatan hainini yakında linç eder buraya yazıyorum.

atatürk'ün ve yüce türk milletinin kurduğu cumhuriyeti sevmiyorsan siktir git arabistan veya ingiltere'ye.

görsel
Kale alınması gerekmeyen orman çocuğu.
atatürk üzerinden türk milletini bölmeye çalışan bölücü. elbet bir gün kanun önünde hesap verecektir.
görsel