bugün

Türk futbolunun derin devleti.
Geçmişi , bugünü ve yarını karanlık adam ki hep karanlık ilişkiler insanı olmuştur.
(bkz: mehmet Ağar)
(bkz: Haluk ulusoy)

Not:ağır gsliyim.
Ne kadar kupa kazanmış olsa da egocu gereksiz kişilik.

Not:galatasaraylıyım.
(bkz: ahımız var hocam)
haklı olarak eleştirildiği halde, bu ülkenin cumhurbaşkanı çıkıp da eğer bu adamı savunuyorsa, bu ülkede futbol sadece futbol değildir. erdoğan'a mı kaldı bu adamı savunmak.
aziz yıldırımı haklı çıkaran teknik adam. elinde malzeme olmayınca teknikdirektör hiç bir şey işte.
eleştirilere cevap verecekmis ama simdi vermeyecekmiş ahahha! karikatür gibi adam vallahi..
Türkiyenin en iyi teknik direktörlerden bir tanesi ve şu anda türkiye milli takımını yönetmektedir.
letonyayı yenemeyip kulhanbeyliği vari haraketler yapan kamil oglu kamil.
eleştirilere çok kızgın ama daha sonra (muhtemel bir büyük kazakistan zaferinden sonra) cevap vermeyi planlıyor beyimiz. ne hallere düştün be yuh sana. bir de devşirme muhabbeti açtı bugün tamam.
bugün baya küfür yiyecek teknik direktör.

(bkz: reserved)
musa karttan gelsin : http://www.cumhuriyet.com.../141927_resource/cats.jpg
birezilyali topçiler gumda maç yapii tespidinde bulunan teknik deha.

lan ben de diyorum neden 4 yedik..
oyuncusu resmi eleme müsabakası öncesi ısınmada yuhalanınca siktir olup eve giden iskele babası...

şaka gibi amk...

"bana ne oynamıyom ben" diyip oyuncu eve gidiyor teknik traktör de seyrediyor...

hoca çıkma şu maça rezilliğin dibini buldun artık resmen...
akp'nin has adamı,

tff'nin evladı,

maç tt arena'da olunca fenerbahçeli oyunculara sahip çıkmayan,

kadroya galatasaraylı oyunculara daha çok yer veren (bkz: 16 kasım 2014 türkiye kazakistan maçı)

kayırmacılık yapan kebap ustası.

oyuncularına ülkende küfrediliyor sen nasıl hocasın ?
Meşhur otoritesi folloş olmuş, bir zamanların efsane, bugünün kestane teknik direktörü. Kalede kimin oynayacağına karar vermekten bile acizdir gün itibarı ile.
Tamam hersey iyi hoş ama çek Cumhuriyetine one geçip kaybetmeyecekti.
Ne olursa olsun ne yaparsa yapsın saygımın asla bitmek bilmediği canım hemşehrim.
Alperi kuyruk acısından dolayı oynamadığına kesin karar verdiğim adamdır. Ulan adam kaç haftadır deli top oynuyor yok oynatmıyor arkadaş tıpkı topalda yaptığı gibi.
meşhur otoritesi bugün de volkan demirel tarafından folloş edilen imparator. oyuncusu adama iskele babası muamelesi yaptı ya la.
yazık ettin hoca kendine yazık.
Başarısızlığına, yandaşlığına, ilkesizliğine yalancılık da ekledi. Skandalın boyutunun ne rezil bir seviyede olduğunu görünce " ben izin verdim, beli ağrıyodu" gibi bir yalanı bize yedirmeye çalışıyor. Bu adama bir haller oldu, nutku tutulmuş gibi sanki, tff ile siyasete yanaştı ilahi tokadı yedi.
https://vine.co/v/O7IXAYutUjg
Milli takımın geri getirmek için kovduğu teknik direktördür.
Galatasaray'da geçirdiği her başarılı sezonun ardından takım çöküşe geçer.
iyi hoca idi. fakat artık taktiksel anlayışı ve yöntemleri eskimiştir. modern futbol dünyasındaki değişime ayak uydurması ise bu aşamadan sonra mümkün değildir. milli takımda başarılı olmasını beklemek iyimserlikten ötedir.
milli takımdaki kontrolünü kaybetmiş olan gazcı teknik direktör.