bugün

a haber neyse fox da odur dedirtendir. deminden beri izliyorum herif yırtınıyor ve ben gülmekten yarılıyorum.
Edit: eksileyen kardeşlerimiz olmuş. Ne o zorunuza mı gitti.adamın açık açık morardığını görüyorum ve ne gördüysem onu söylüyorum ya hu. Neyse moral bozmayın aynısı a haberdekiler için de geçerli. Al birini vur ötekisine.
Ülkeden kovulacaktır. Gözaltına alınması an meselesi.
Aşağıda bir entry ile beni yine güldüren başlıktır.adamlar objektif yayın yapıyor, hayır propagandası yapmıyormuş. Sen ne kadar objektifsen onlar da o kadar objektif birader dedirtmiştir. Ayrıca arkadaşın bir doktora görünmesini tavsiye ederim. Beyler şunu kafanıza sokun Türkiye'de basında objektiflik yoktur. Ya da boş verin hayal dünyanızda duygusal duygusal takılın.
Gerizekalıları başlığında toplamış kişi.
Neymiş tarafsız yayın yapıyormuş.
Vay amk.
Ümit özdağ henüz yüzde 69 sandık açıldı diyor.
ysk'nın açıklamasını okuyorlar.yine birseyler dönüyo.
Adamdır net.
Düzgün biri gibi duran şahıstır.
davasının arkasında olan özenilesi adam gibi adamdır.
Dün Reyting rekorlarını kırmış kişi. Tarafsızlık böyle bir şey insanlar özlüyor. Evet.
Seçimden seçime morarmasıyla meşhur haber sunucusu.
eskiden yaptığı seçim/referandum programlarındaki reytinglerle tek başına köşeyi dönerken, bu kez; dün akşamki programda ismail küçükkaya ile beraber köşeyi dönmüştür.
En çok seyredilen haber bülteninin sunucusu.
(bkz: ağlama melis)

yapma fatih allah aşkına bırak şu işin peşini. bu seçimin tekrar edilmesine kendin bile inanmıyorsun.
teslimiyet yok direniş var başkanlığa başkaldırı var.
Adam.

Entry de burada adam da.
hak hukuk tanımaz yandaşların boklu badeli götlerini tutuşturan kıymetli sunucudur.

gerçekleri duymak ağrına gidiyor malum götleklerin.
bir abdulkadir selvi demokratlığı, bir nagehan alçı tarafsızlığı, melih bilmemne saygınlığı göremediğim spiker.
Bu kadar eleştirmesine rağmen hala kovulmaması şaşırtıcı.

Bir sürü gazeteci kovuldu tutuklanırken.
Devleti gerçekleri yansıtarak eleştiren nadir gazetecilerdendir. Bu zamana kadar hala kovulmaması da şaşırtıcı SÖZDE DÜŞÜNCE ÖZGÜRLÜĞÜ OLAN BU ÜLKEDE.Zaten bilenler biliyor.
Yüz ifadesini seyretmek için her seçimi onunla takip ettiğim güzel insan.

Tek rakibi Özdil Dündar ikilisidir.
düşünsene milyonların tanıdığı adamsın soyadın portakal.
Atatürk değerlerine ve Cumhuriyete bağlı olan, bu ülkenin aydınlık insanlarından biridir. her şeyden önce karakteri sağlam bir fikir adamıdır. kendisine büyük saygı duyarım. fikirlerinin çoğunu dikkate alır ve bunlara değer veririm. ona çamur atanlara da anlam veremem. hele ki bölücü yakıştırmasını yapanları hiç anlamam. madem bu adamdan bu kadar şikayetçisiniz o zaman takip edip, söylediklerine alınıp bozuk atmayın. kimse size bu adamı zorla izletmiyor.
ağladığı falan da yok. seçimden önce de sonra da aynı tavırlarla haberlerini sunuyor. zaten kendisi televizyonda bulunan en içten ve en dürüst insan. kim ne derse desin. seviyorum ve destekliyorum.
Kardeşim o yanlış yazılmış. Mortakal diye düzeltin. Sonrs entry girelim..
piyasadaki tek muhalif sunucu. adamı da rahat bırakmıyorlar.

bakın size ne göstereceğim; http://www.ranini.tv/reyting/2017-04-16

reytinglerin amına koymuş geçen gün. demek ki tüm türkiye oturup kendisini izliyor. neden atv, star, show değil de fox? çünkü tek düzgün bülten bu. erdoğanistler bile izliyor.