1. 1556.
  izlenilir durumda olan tek ana haber bültenini sunan kişi. seçim akşamı avrupa'nın en çok izlenen yayınını yine o yapacaktır. çünkü akp'lilerin bile büyük çoğunluğu seçimi ondan takip edecektir.
  -1 ... gamzedeyim deva bulmam
 2. 1555.
  pkk ye teşekkür etmemiz gerektiğini savunan, her seçim gecesi yüzünün her dakika evrim geçirip somurtkan bir hal almasını izlemekten mutlu olduğum hödüğün tekidir... kısacası morarmasını izlemekten zevk aldığım dengesiz herifin teki.
  -1 ... zagor ve gamli baykus
 3. 1554.
  muharrem ince'yi konuk ettikleri programda taraf tutmuyorum objektifim diye göstermek için çok saygısız davrandı. ayarını siktiğim. gereksiz muhalefet oldu her boka. çok konuşuyor bi de.

  allahtan bizim muharrem egolu biri değil. takılmadı bu denyonun tavırlarına.
  2 ... fennafillah
 4. 1553.
  fox tv de sabah haberlerini sunan spiker. çok efendi adamdır, kendisine ters gelen bi durumda kim olursa olsun lafını esirgemez, içinden geldiği gibi konuşur. mesaj gönderen her insanın derdini kendi çapında aktarır izleyenlere. tavsiye edilir.
  4 -1 ... sosyalist patron
 5. 1551.
  sağlık bakanına iftira davası açarak korkusuz haberciliğin kralını yapmıştır.
  biz bu haberleri kime yaptırdıklarını iyi biliyoruz diyen bakan bildikleriyle kaldı.
  3 -1 ... kafam bir milyon
 6. 1550.
  Türkiyenin belki de tek eleştirel ana haber sunucusudur. Ona buna yaranmak gibi bir derdi olduğunu düşünmüyorum çünkü her partiyi veya şahsı eleştirdiğine denk gelmişliğim vardır. Öyle iki üç dakika izleyip akepe düşmanı vs. diye itham edenlerin düşündüğü gibi değildir. Kendine göre doğruya doğru eğriye eğri diyebildiğini düşünüyorum. Zaten tüm gazeteci, yazar, habercilerden beklediğim de budur. Düşüncülerimin uyuşması önemli değil, keşke tüm medya kuruluşları özgürce düşüncelerini dile getirebilse.
  2 -2 ... galantuomo
 7. 1549.
  Kurgu haberlerle kemalist izleyicilerini uyuşturan senarist. Ahabere sallayanlar bu adamın senaryosunu yazdığı haberlere iman ediyor.
  2 -4 ... munzevi bir fikir iscisi
 8. 1548.
  koyunlarin cikip "iyi coban olur" diye akillariyla kafa yaptigi gazeteci.
  sizin gibi koyunlar oldugu surece bu ulkeye en fazla coban gerekir.
  4 -2 ... pillars of creation
 9. 1547.
  (bkz: mor portakal)
  2 ... fena boslayan adam
 10. 1546.
  Çoğu meslektaşı aksine Şerefli ve karakterli bir haberci.
  5 -3 ... cold coffee