bugün

Bildiğin ingilize benziyor aslında çirkin değil.
ismi karizmatik olan sanatçı.
Güzel ve fakat oyunculuk olarak ortalamada kalan hatundur. Biz bunu ne yazık ki bir küçük eylül meselesi'nde de gördük. Ha kendisini çok severim, tip olarak da beğenirim ama oyunculuğunda havada kalan bir şey var, izlerken karakterin gerçekliğine bir inanamıyor insan.
Bryce Dallas Howard'a benziyor aşırı.
son zamanlarda her yapımda görmekten sıkıldığım hatundur. ne abarttılar yav, sanki yok daha düzgün oynayacak birileri.
Bir küçük eylül meselesi'nde oyunculuğu olmamış, eğreti kalmış kızçe. Bazı kadın oyuncuların ciddi anlamda oyunculuk eğitimi alması gerekiyor, Özellikle ağlama konusunda. Onlardan biri de bu güzel abla.
az önce bir zamanlar eser yenenler'in sevgilisi olduğunu öğrenince soğuduğum oyuncu.
sarışın oyuncu kontenjan eksiliğinden yararlanan yeni yetme bir oyuncu.
"sevdim" ve "gel ya da git" adli şarkılari müthiş seslendiren oyuncu.
hayatımda gördüğüm en şirin şeylerden biri.
maşallah.
Sesi de güzel olan oyuncu.
Asla Güzel ve yetekli olmamasına rağmen nasıl oyuncu olduğunu merak ettiğim kişidir.
Kisa sacin cok yakistigi oyuncu.
canlandırdığı bütün karakterlerin hakkını veren kadın.
makyajsız çok da güzel değil.
Bir şarkı armağan ediyorum kendisine;

utanır insan böyle güzel olunur mu?
onlar nasıl dudaklar?
utanır insan böyle güzel olunur mu?
onlar nasıl gözler?
vaay vaay vaay
aşk beni bekler...
Demin Lizzy grant'a (eski lana del rey) benzettiğim kadındır.
eser ' le iyiydiniz be. Biraz kıçınız kalkmasın zaten.
cok tatli bir kiz gercekten alinip sevilesi...
gerçekten çok güzel ve tatlı hatun kişidir. aynı zamanda oyunculuğu da fena değildir. gerçek hayatında çok kaprisli olduğunu duydum umarım öyle biri değildir.
Neyini beğeniyorlar anlayamadığım.
Saç rengi ve ten rengi açık olduğu için ölü gibi çıkıyor televizyonlarda veya sinemada.

onun yerine saç rengini biraz koyultsa kontrast yakalasa daha güzel olabilir.

birde yüzüne ışık vurulunca gerçekten çok fena çıkıyor, kendine yazık ediyor.

tanım: öyle bir geçer zaman ki ile birlikte çok iyi bir çıkış yapan ve devam ettiren oyunculuğu iyi bir hanım.
Vallahi güzel kız hakkını yemeyelim.
Eser in eski sevgilisi olduğunu öğrendiğim günden beri saygı duyamadığım oyuncu.
hafif kiloyla daha iyi olabilecek oyuncu.