bugün

sıla beyoğlu ile benzerliği olduğunu düşündüğüm oyuncu. aktivist faaliyetleri iticidir lakin her duyguyu sektörde tatmış ve oynamıştır.
yanlış anlaşılmasın ama her türlü gideri olan bir kadındır. tü tü tü maşallah.
çok itici, gıcık bir hatun.
Abdullah true'nun olsun. Farah ve Zeynepi ben alırım.
35 yaşında şımarık bir avrat.

görsel
(bkz: son Orospu çocuğu bükücü)
84 milyonluk Türkiye cumhuriyetinde kadınlar şu tarafa erkekler bu tarafa adamlar o tarafa desek adamlar kümesini tek başına dolduracak insandır.
Aleyna tilkiye benziyor biraz ama ondan daha güzel gibi açıkçası.

izleyince sevgili olasın geliyor onunla zengin zengin böyle boy boy.
gerçek hayatında bir suç makinesi olan şişirilmiş bir balonu en sonunda patlatma cesaretini gösterebilmiş yürekli kadın oyuncu. çomağı öyle bir yere sokmuştur ki terörist sevici cihangir solcusu hümanik ekşicileri adeta kudurtmuştur. bunu haftalardır hergün konuşulmasından anlayabilirsiniz.
Hem güzel
Hem cesur
işte kadın dediğin böyle olmalı.
yılmaz güney san'atçıdır ,sol-sosyalist kimliği sempatizanlıktan öteye geçmez.

70'li yılların ortalarında dergi tipi bir yapı kurmaya kalktı, bu konuda zamanın yeni ortam gazetesinde 3-5 yazısı da çıktı sonra akim kaldı.

kendini feda edecek kadar sola yakındı ama bohem hayattanda vazgeçmedi.
ahmet kaya'da,çok sevdiğin ferhan şensoy'da aynıydı ,gece hayatı,içki alem .

ben size abd'den örnek vereyim 100 dolarda resmi olan büyük amerikalı burjuva devrimcisi ve bilim insanı benjamin franklin'in hayatını okuyun.
franklin'e kimse tek laf etmez.

bu farah kimdir ben ilk defa duydum ,kibariye'den bir gömlek üsttedir büyük olasılıkla o kadar.
rahmet olsun duygu asena dese tamam derdim ama farah abduş. lütfen.

yılmaz güney bu ülkenin en büyük sinema yönetmenidir.
en büyük on oyuncusundan biridir.3
kafasını bir gün eğmemiştir.

ne paraya ne pula değer verir, harbi kumarbazdır, ben kazandığını masada bırakıp mekanda çalışanlara hediye ettiğini bilirim.

san'atçı hayatı böyle, yoksa üretemezsin kardeşim.

taş fırın haluk gibi mi olsaydı, yapmayın.

öztürk serengil'i hepimiz severiz,eskiler ,hepimizi güldürdü zamanın da ,sağcıydı, ap ve mhp yanlısı idi, bir allah'ın kulu anmaz bugün taraf olduğu cenahtan.

farah abduş yarın kaybolur, yılmaz güney sonsuza dek insanlık var oldukça yaşayacak.
ne kadar vasat bir oyuncu olsa da yılmaz güney için söyledikleriyle takdirimi kazanmış oyuncudur. an itibariyle kronik sol çomar yuvası olan ekşi'de topa tutulmaktadır.

bu kadın kimi eleştirmiş hemen bakalım:
-silahsız bir hakimi öldüren,
-bir kadının vajinasına yılan sokan,
-bir çocuğa arabasıyla bilerek çarpan,
-filminde at öldüren,
-başkalarının karısına sarkan,
-asker kaçağı olan ve silah koleksiyonuna sahip olan,
-kürdistancı olup ermeni soykırımı yalanıyla ödül alan,
-karısının başına bardak koyup ateş eden ve karısını komalık edene kadar döven,
-filmlerinde ilkelliğe övgü yapan,
-asker kaçağı olan ve hapisten kaçan,
-işlediği cinayeti yeğeninin üstüne atan,
-küçük kızının bile hakkında iyi şeyler söylemediği gelmiş geçmiş en kötü insanlardan biri olan güney'i eleştirmiştir.

bu kanı bozuk vahşiyi, vandalı eleştirdi diye topa tutulmaktadır. bu topa tutanlar yeri gelir her yerde insaniyetçilik maskesini takıp insanları aldatırlar. işte kronik sol çomarları da aynen böyledirler.
Naparsa yapsın aldatılacak olan kadın tipi var bu kadında.
Atiye ile birbirine karıştıyorum genelde.
babası ırak türkü, annesi çerkezmiş. arap değilmiş.

arap arap hareketleri vardı oysa.
TDK’ya isyan etmiş TRT oyuncusudur:
“DEVLET ve ALLAH kelimelerini aynı cümlede, aynı paragrafta, aynı yerde görmek asla istemiyorum artık yeter.”

https://twitter.com/fzaof...;t=7M6CXdmM9qQ_DWzYn75Y_w

istikbâle ait bir düzeltme yapayım “eski trt oyuncusu”.
“DEVLET ve ALLAH kelimelerini aynı cümlede, aynı paragrafta, aynı yerde görmek asla istemiyorum artık yeter.”

Biz sendeb razıyız Allahta senden razı olsun öz ablam.
Makyajsız hali her dişi ünlü gibi felakettir.
Cola turca gibi, ilk zamanlar rüzgarından geçilmiyordu, sonradan adı emsalleriyle birlikte anılır oldu.
Sen ciddi misin ya tepsi gibi kalca... hiç estetik degil.
görsel
görsel
kendisinin doğumundan 3 gün önce bergen hakk'a yürümüş.
internette boyu 1.60 yazan oyuncu. 1.88 boyundaki birkan sokullu‘nun yaninda 1.70 civarinda gosteriyor oysa ki, yoksa olsa olsa omzuna yetisirdi.
Şehrazattan ayar yiyen 30 yaşındaki ergen

görsel
görsel
görsel
görsel
çok güzel bir kadın ama sosyal medya hesaplarında takip ederseniz yavaştan soğuyorsunuz ne yazık ki...
güncel Önemli Başlıklar