1. 1.
  Ubisoft firmasının oyunudur.
  (bkz: reserved)
  2 -3 ... jonycooker
 2. 2.
  2014 te çıkmasını beklenen oyun. Serinin 2. Oyunundan sonra far cry 3 için 4 yıl beklemiştik ama söylentilere göre 2014te oynayabiliriz. Far cry 1 deki bol yeşilli atmosfer 3te vardı umarım 2deki afrika olayını 4e de taşırlar.

  Edit: 2014 biti amk neyse artik 2015 diyelim.
  1 ... captain nemo
 3. 3.
  2015 yılının ilk çeyreğinde çıkması muhtemel yeni nesil konsollar için geliştirilen fps oyunu. Himalaya Dağlarında geçeceği söyleniyor.

  dzüenleme: 2014 son çeyreğinde geliyormuş. http://far-cry.ubi.com/en-GB/index.aspx
  1 ... optimist herif
 4. 4.
  Daha önceden söylentileri sızdığı gibi himalayalarda geçecek ve 18 kasım' da pc, ps3, ps4, xbox 360 ve xbox one platformları için çıkış yapacak. Cross-gen olduğuna göre muhtemelen far cry 3 ile aynı motoru kullanacak ve 1 ay sonraki e3' de detaylı bilgilerini ve videolarını göreceğiz. Çıkışına bu kadar az vakit kalmış bir oyunun daha yeni ortaya çıkmış olması oyunun öyle çok büyük bütçeli ve uzun süre üzerinde çalışılmış bir oyun olmadığı ve far cry 3' ün başarısının ekmeğini yemeyi amaçlayan bir oyun olduğu izlenimini veriyor. Ama far cry 3' ün hem motorunun, hem de bütün oyun dinamiklerinin ne kadar iyi olduğu düşünülürse bu oyunun da ne olursa olsun her türlü giderinin olacağı sonucuna ulaşılabilir.
  ... kablolukumanda
 5. 5.
  kasımda çıkacağı açıklanan ve çıkması sabırsızlıkla beklenen bir oyundur. merak ettiğim şey kesinlikle hikayesi. oyun bu sefer bir adada değilde hayli bir ülkede geçicekmiş. diktatörlükle yönetilen. kuzey kore olabilir bence. far cry 3 te sıradan biri iken savaşçıya dönüşüp, düşmanlarımızdan intikam alıyorduk. bu kez savaşçıya dönüşme ve intikam konularını bir kenara bırakıp farklı bir şey yapmaları iyi olur. aynı şeyi farklı yerde oynamayalım.
  2 ... degerli musteri
 6. 6.
  az kaldı hadi hayırlısı umarım 3 kadar güzel olur.
  ... crimeantatar
 7. 7.
  3ü az cilalayıp çıkarttıkları oyun. Müthiş ekleme yapılmamış 3 e baya sadık kalınmış. Hoş ben daha 3 ü yeni satın aldım oynuyorum ama...
  1 ... mert41994
 8. 8.
  Steam'de bile 179 lira. Lan biraz bekleyin bir yıl geçince otomatikman yarı yarıya iniyor fiyatı, bi de indirime girdi mi dörtte bir fiyatına alırsınız. Bir oyuna bu kadar para verilir mi lan?

  Steam'in indirimlerini takip etseniz en az 80-90 oyun alırsınız bu fiyata.
  ... asuregibisurat
 9. 9.
  Bir easter egg sayesinde yaklasik yarim saatte biten oyun. Ne olursa olsun hala Vaas diyorum.
  1 ... hiperkoala
 10. 10.
  Korsan oynamayı düşünenler bi okusun oyunu.

  http://oyungezer.com.tr/h...ari-nasil-da-gafil-avladi
  ... asuregibisurat