bugün

entry'ler (82)

dota 2

fps sabitleme var mı yok mu bilemedim. bilen arkadaşlar bir mesaj kadar uzağınızdayım.

10 yıl sonra kendinizi nerede görüyorsunuz

fifa 25, 2k25, assassin's creed revelation of gezi gibi bilimum oyunları oynarken görüyorum.

26 şubat 2015 beşiktaş liverpool maçı

ben bir ölü beşiktaşlıyım. bugün ben öldüm. kazanacağınız oynayacağınız maçı sikeyim. stresten kemiklerim ağrıyor. dişlerimi sıkmaktan çenem ağrıyor. bağırmaktan boğazlarım ağrıyor. çişimi tutmaktan kasıklarım ağrıyor. en önemlisi 40 yaş yaşlandım. gençliğimi siktiniz amk. ama her şeye rağmen teşekkürler beşiktaş. buradan iyi dileklerini sevinçlerini gözyaşlarını yazan renkli kardeşlerim. iyi ki varsınız.

21 şubat 2015 tbmm oturumu

la bunlar kimi gözaltına alacak aga. tam liseli çıktı bunlarda yahu. oylama sırasında haldır huldur sigaradan gelen milletvekilleri var. komedi resmen.

19 şubat 2015 liverpool fc beşiktaş maçı

onca olaya rağmen hala birlik beraber olamadığımızın kanıtı bu başlık. bu ülkede en son ne zaman sevindik a dostlar. en son ne zaman yüzümüz güldü. euro 2008 türkiye-hırvatistan maçı?? daha yakın tarihi hatırlamıyorum gerçekten. cinayetler, hırsızlıklar, şiddet, futboldaki önlenemez düşüş. adam hala diyor liverpoolun rekor denemesi. haydi beşiktaşım güldür şu yüzleri de acımız biraz hafiflesin...

arkadaşın eski sevgilisi ile beraber olmak

zannedilmesin ki nadir yaşanan bir durumdur bu. bizim ülkede öyle ortada kalmış ki batıda bu durum auvv denecek bir düzeyde değil. doğuda asarım keserim. lakin ki bizde öyle değildir. asarım keserim diyen gizli gizli sevgiliye sulanıyor. ben var ya birşey demiyorum oglum size.

ofix

2 gün önce bir sipariş verdim buradan. salı günü verdiğim sipariş çarşamba tedarik edemediler. perşembe de edemiyorlar. halbuki güvenmiştim size. hayallerimle oynadınız. alt tarafı bir kalem yahu.

fifty shades of grey

filmin ana konusu şudur;

''ben sevişmem, haykırarak sikerim.''

g2a

https://www.g2a.com/weeklysale

kaçırılmaması gerekiyor. zaten steamden daha ucuz iken bir de indirim yapmaları mükemmel.

insurgency

steamde 7.20tl'ye 3 gün boyunca kapış kapış gitmiş oyundur. kredi kartımdan dolayı alamadığıma üzüldüğüm oyun.

the elder scrolls v skyrim

bir kız evlat edindim. eve gelince baba bak ne buldum diye ot böcek veriyor bana. bi gün tavşan yakalayıp getirmiş. izin verdim kalsın bizimle dedim. kıyamıyorum ben bu çocuguma. eğer gerçekte bir kızım olursa gerçekten şımarık olacak. bir gün para istedi benden. dayadım 1000 septim. yokluk içindeyiz ama kızım mutlu olsun hava atsın amk. bir çocuk daha evlat edindim. ama ilk göz ağrısı gibi değil amk. üveyin üveyi gibi muamele yapıyorum. artık dragonborn genlerini yaşatmanın vakti geldi. salıyorum küçük enişteyi. 3 olsun.

football manager 2014

yıllardır oynarım ben bu seriyi. çok gol yedim. çok gol attım. biraz önce hayatımda yediğim en inanılmaz golü yedim. baş kahraman handanovic. bu kaleci çok kötü değil kötü de değil ortalama bir kaleci. degajdan gol yedim. bu oyunda ben degajdan gol yedim. amk handanovic.

buz gibi el ile sevgilinin götünü avuçlamak

elin buz götün karpuz .neyse lan bişey demiyorum.

havaların soğuk olması durumu

10 ocak 2015 izmir depremi

4.3 menderes. balçovada ' ulan n'oluyor dedittirdi. çok hissedilmedi.

4 ocak 2015 beşiktaş galatasaray maçı

öncelikle buradan galatasaray yönetimini feci halde kınıyorum. stadsız bir takımı göçebe bir takımı biz başka yerde oynamayız yeaa olimpiyat güzel işte diye olimpiyata mahkum etmek ne la. bizim açığımızı içeride puan kazanamadığımızı bildikleri için o lanetli yerde zorla oynattırdılar. beşiktaş'a hiçbir şekilde kızamam bu maçı kaybettikleri için. şu an ligin yarısına geldik ama adamlar 30 maç yapmış şimdiye kadar. lig zaten 34 maç. yorgunluk üst düzey. teşekkürler beşiktaş.

tayt giyen kız yüzde yetmiş oranla seks objesidir

sizin ben beyninizi vereyim afedersin. lan taytla ne alıp veremdiğin var. obje mobje bilmem ben yakışan giysin çok da iyi oluyor çok da güzel oluyor tamam mı. şimdi tayt gutban olduğsdkla. lan tayt güzeldir amk susun la iki dk.

evleneceğim kız bakire olsun yeter

evleneceğin kız bakire olsun koçum. ama umarım bildiğimiz bakirelerden olmaz. o dudaklar daha önce başka penisler görmüş olsun. o göğüsler başka avuçlarda daha önce sıkılmış olsun emi. gençliğinde cinselliği doya doya yaşamış ama bakireliğini sana saklasın koçum. hayırlı olsun koca oğlan.

the hobbit the battle of the five armies

hobbit'in açık ara en iyisidir. şimdi ilk önce peter jackson'a kafam girsin. bunu at cebe. ama arkadaş bu son orta dünya filmi. orta dünya sevmiyorsan siktir git izleme. parama yazık falan deme sikerler. o sinema salonunda olmamış yeaa bu ne dersen gömerler seni oraya o derece fanlar var. olmamış evet orklara kafam girsin anime ork olmuş. nerede o lord of the rings'deki orklar. beyler orta dünyayı son kez gördük. gidin izleyin. beğenin la bişeyi de amk

kitap fiyatlarının çok yüksek olması

(#26016916).

far cry 4

bu oyun olmamış arkadaş. ilk önce artılar

+ optimizasyon sağlam. grafikler on nümero

+ambiyans gerçekten çok hoş himalayalar falan beğendim

+alternatif sonlar. oyunun başında masada 20 dakika beklersek eğer oyun bitiyormuş. gizli sonlar varmış ama bulamayız bence biz onu.

+memeler çok hoş. oynayan bilir.

şimdi eksiler

- hacı abi 3. oyunda hatırlar mısın bizim ana karakteri. adam pısırık ibnenin önde gideniyken oyun içinde adam walter white'a bağlayıyordu. yani karakterin gelişimini görüyorduk. bunda noldu. oyuna başladık direk stealth pozisyonunda adamlar indirdik soğukkanlılıkla. e biz metropol çocuğuyuz amk nasıl oluyor bu iş.

- yapay zeka nasıl bişey lan öyle. konuşmaya bile gerek yok.

-karakterker gerçekten zayıf. psikopatı psikopat değil zekisi zeki değil.

-hikaye.hikaye çok kısa bu oyunda. insanı sarmıyor açıkçası. yan görevlere vurun kendinizi. doğaya koşun ne bileyim uzatın oyunu bir şekilde.

bu eksiler zaten artıları fazlasıyla götürüyor. 3e göre hayal kırıklığı. 3te bulduğunuzu bulamıyorsunuz bu oyunda.