1. 1.
  uzun kollu kis atleti. t-shirt diye giyenler de var. ona bakarsan slip donla denize girenler de var, ne olmus yani.
  3 ... laz pacino
 2. 2.
  yeni nesildaş yazar.

  (bkz: hoş gelmiş)
  ... hkn hsyn
 3. 3.
  yeni bir yazar.
  bu entry yi okuyunca ağzında sigarası, üstünde fanilası dişlerini göstere göstere el sallayacak sizlere. ıyy, uygun gördüğüm karaktere bak, hatta ahmet çakar'la bak!
  hoşgelmiş
  ... birumuzumbileyok
 4. 4.
  rock müzik dinleyen kitlenin arasında kendini yalnız hisseden yazar. neden kimse serdar ortaç, bengü, gülben ergen dinlemiyor?

  is there anybody in there?
  ... fanila
 5. 5.
  soğuk kış günleri içime giydiğim dost.
  ... rhayader
 6. 6.
  kamyoncunun vazgeçilmez üniformasıdır, ayrıca fanillayla mangal yapmanın keyfini hiçbir gömlek, hiçbir t-short veremez ,erkek adamın biricik iç giyisisidir.
  1 ... joker da
 7. 7.
  cocukken babanemin ordugu, kapkalin yun gibi bi ipten olusan kolsuz, kislik atlet gibi bisi. tabi ben ondan nefret eder, giymek istemezdim. annem de hastalanmiyalim diye surekli giydirmeye calisirdi. ayni zamanda bizim tanidik serife teyze diye biri vardi. gelinleri ona serife anne derler ve bu serife anne, serifanne seklinde soylenirdi. babanem de fanile ye kisaca fanne derdi. bu serifanne ve fanne arasindaki benzerlik benim tabiki dikkatimi cekti ve fanilaya serifanne demeye basladim. :) annem o fanilayi giydirmeye calistigi zaman giymem ben o serifanne yi diyip annemin kahkahalara bogulmasina neden olup fanilayi giymekten kurtulurdum.
  2 ... samanta
 8. 8.
  çizgili gömleğin açılmış düğmelerinin arasından görünen beyaz iç çamaşırı.. seksi olmadığı iddia edilir. savaşta teslim olmak için sopaya bağlanıp sallanır. kaslı hispanikler yalnızca onu giyerek sokaklarda dolaşırlar.
  ... gottenbacak
 9. 9.
  tarık akan la necla nazırın bir filmi vardı.evleniyorlar filmde tarık akan yakasını çekiştiriyor ,içi sıkılıyor falan...
  bu arada bir arkadaşı gelip o süper cümleyi kuruyor.

  -olum damatlık adamı mahmutpaşa fanilası gibi sıkar ,sonradan alışırsın...
  1 ... sikvaruli