bugün

dunyanin en eski mesleklerinden.
yattığın yerden para kazanmanın bir yöntemi. bu mesleği icra edene bunu söylerseniz muhtemelen alacağını yanıt: "kolaysa gel sen yat" olacaktır. lütfen merak ettiğiniz şeyleri önce uludağ sözlük e sorun sonra tatmin olmazsanız erbabını ararsınız. (not burdaki tatmin kelimesinin fahişelik konusuyla alakası yoktur. sizin kalbiniz kötü eğer ilişkilendirdiyseniz ikisini. not2: ilişki kelimesininde söz konusu fahişelikla alakası yok bu cümlede. aaa yeter ama...)
fuhuş yapmaktır. (bkz: fuhuş)
dünyanın en faydalı mesleklerinden biridir
sermayaseni herzaman yanında taşıyabildiği nadide işlerden birisidir...sermayesi ön var arka olmak üzere paylata bölünmüştür.. ön sermaya devamlı kullanıma acıktır... fakat arka sermayeyi zor günler için saklar.
tarihler boyunca var olmuş insana özgü mesleklerden biridir. dünyanı hiçbir yerinde fahişe tavuk, inek, koyun vb. görülmemiştir.
sadece kadınlara özgü bir sermaye ile yapilabilecek ticari sektör.
erkek fahişelerde vardır savaş ay vari programlarda ekmek kapısı abi açıklamaları yapılır ama bu kapılara ekmeği bırakanlar kimlerdir bilinmez yapanlar rezil edilir adı fahişe konur biz sadece onları görürüz ama bu iş tek başına yapılmaz ki diğerlerinin gözlerine gazete ve televizyonlarda siyah bant çekilir neden ki neden yediysu bu .oku görelim kimmiş.
beynini , kimliğini, inancını satmakdansa vücudunu satmanın daha ahlaklı olduğunu düşündüren iştir.
kevaşelik olarak da adlandırılır.
(bkz: cinsel çağrışım yapan meslekler)
kökleri cok eskilere dayanan meslek.
rivayet odur ki lidyalilar ilk parayi bulduklari vakit lidya ahalisinin bir kısım asifte havva taifesi uyeleri bu paril paril madenlere sahip olabilmek için kendilerini satmaya baslamislardir ve bu suretle dünyanin en eski hizmet sektörü olan fahişelik icat olunmustur.
(bkz: #1696212)
olması gereken bir meslektir.
etrafın sapıktan gecilmemesi durumunu baltalayan emektar kişiliklerdir.
en büyük bahaneleri "kocam beni sattı" , "babam beni sattı" , "biz böyle olsun istermiydik" olan karakterleri bozuk insan sürüsü.

tamam anlıyoruz hergün onlarca kişi sizi düzüyorda, sizde aklınız sıra bizi düzeceksiniz.. bırakın bu ayakları.

o mesleği yapmak istemeyen kadın her türlü sıyrılır o hayattan. gider merdiven siler, temizlik yapar, halı yıkar, yün döver, hiçbirşey yapamıyorsa el işi yapar, yemekhanede bulaşık yıkar. tabi 10 dakka dişini sıkıyorsun aldığın 50-100 ytl para kolay yol varken kim tınlar çalışmayı..
nasıl hala savunulabildiğini anlayamadığım pislik. fahişelerden, fahişelikten çok bunlara arka çıkanlardan nefret ediyorum; hatta fahişelerden daha da alçak bu insanlar. ulan siz hiç mi görmüyorsunuz etrafınızda 5 çocuğuyla sokağa düşenleri? onların aklına gelmiyor mu orospuluk yapıp ayda milyonlar kazanmak?

yahu tanrı aşkına söyleyin bana. erkeklerin abazanlığı yüzünden fahişe olmuş bir insan var mı bu dünyada? ay bunlar bana bakıp bakıp ellerine veriyorlar, yazık bari domalayım bana girsinler diyen kadın var mı? varsa şimdi sen gelip bir de onu mu savunacaksın? lan yürü git.

sinirliyim sözlük, çok sinirliyim. rahat bırakın. siz fahişelerden daha kişiliksizsiniz. ibneler.
bir insan para karşılığı nasıl olurda her türden * insanın içine girmesine müsaade eder ki diye düşündüğüm, yapanların hakikatten zor durumda olduklarını sandığım en eski mesleklerden biri.
dünyanın ilk mesleği.odunculuk,toplamacılıktan da öncelere kadar dayanır kökeni.varlığı toplumun halen ilkel yapıda kaldığının göstergesidir.

edip:kötüleyenler,bu mesleğin varolması gerektiğini düşünenler,insan haklarından bir habersiz cahil yaratıklar,kimse kimsenin altına zorla girmek durumunda değildir.bu iş devlet denetiminde yapılsa bile.
bu 'mesleği'* zevk için yapanları yok denecek kadar azdır, onlar için önemli olan tek şey paradır ve bu işi kendilerine meslek edinmişlerdir.
istanbuldaki merkezi binaları karaköyde bulunmaktadır.
saygı duyulan karşı cinsin aslında fahişe olduğunu, kendi ağzından duyulunca insanı dumura uğratan, travma geçirilmesine sebep olan, hayatın detaylarını tekrar gözden geçirilmesine vesile olan olgu.
teoman anlatırsa, tanrıça gibiler.
nazikçe, hayat kadınlığı da denir. (şahsen ben bu ifadeyi hep tercih etmişimdir)
çoğu kez eşinle dahi yaşayamayacağın zevkleri ve duygusal paylaşımları yaşayacağın kişidir.
her şeyden önce bizim gibi insandırlar.
itiraf edilmese de gerçekte çok değerlidirler.
güncel Önemli Başlıklar