1. 1.
  dunyanin en eski mesleklerinden.
  5 ... selmagezinir
 2. 2.
  yattığın yerden para kazanmanın bir yöntemi. bu mesleği icra edene bunu söylerseniz muhtemelen alacağını yanıt: "kolaysa gel sen yat" olacaktır. lütfen merak ettiğiniz şeyleri önce uludağ sözlük e sorun sonra tatmin olmazsanız erbabını ararsınız. (not burdaki tatmin kelimesinin fahişelik konusuyla alakası yoktur. sizin kalbiniz kötü eğer ilişkilendirdiyseniz ikisini. not2: ilişki kelimesininde söz konusu fahişelikla alakası yok bu cümlede. aaa yeter ama...)
  4 ... kirmastılı
 3. 3.
  fuhuş yapmaktır. (bkz: fuhuş)
  ... paradigma
 4. 4.
  dünyanın en faydalı mesleklerinden biridir
  -3 ... wert
 5. 5.
  sermayaseni herzaman yanında taşıyabildiği nadide işlerden birisidir...sermayesi ön var arka olmak üzere paylata bölünmüştür.. ön sermaya devamlı kullanıma acıktır... fakat arka sermayeyi zor günler için saklar.
  1 -1 ... babilibabilibuu
 6. 6.
  tarihler boyunca var olmuş insana özgü mesleklerden biridir. dünyanı hiçbir yerinde fahişe tavuk, inek, koyun vb. görülmemiştir.
  ... ihan et
 7. 7.
  sadece kadınlara özgü bir sermaye ile yapilabilecek ticari sektör.
  ... karpuzkabugu
 8. 8.
  erkek fahişelerde vardır savaş ay vari programlarda ekmek kapısı abi açıklamaları yapılır ama bu kapılara ekmeği bırakanlar kimlerdir bilinmez yapanlar rezil edilir adı fahişe konur biz sadece onları görürüz ama bu iş tek başına yapılmaz ki diğerlerinin gözlerine gazete ve televizyonlarda siyah bant çekilir neden ki neden yediysu bu .oku görelim kimmiş.
  1 ... yesillerik
 9. 9.
  beynini , kimliğini, inancını satmakdansa vücudunu satmanın daha ahlaklı olduğunu düşündüren iştir.
  1 -1 ... mamun
 10. 10.
  kevaşelik olarak da adlandırılır.
  ... eski yüz