bugün

bir dönem facebook kullanıp, b.kunun çıkmasının hemen ardından hesabını donduran yazarlarda bu gruba girebilir.
aradıklarını ve ihtiyaç duyduklarını her zaman yanında bulabilen, facebook a hiç ihtiyaç duymamış kişilerdir.
mynet'i, e kolay'ı, hi5'i olmayan insanlarla kıyaslanmaması gereken uuserlerdir.
(bkz: facebook hesabı olmayan uuserler)
sırf bu yüzden bana aşık olan var diyorum efenim.

aşık oldurası durumdur. bildiğiniz gibi değil çok entel bir durumdur.
(bkz: biri bana mı seslendi)

dediğim durumdur.

var olan facebook hesabı sevgililerini aldattığını ortaya dökünce kötü durumlar ortaya çıkarıyor efenim.
dertsiz,tasasız ,rahat uuserlar dır.

(bkz: ben)
pek bir şey kaybetmeyen kişilerdir. hoş üye olanında bir şey kaybettiği söylenemez.

(bkz: aynı bokun laciverti lan bu)
(bkz: papaver somniferum)
içinde bulunduğum gruptur. facebook unun olmasından çok daha iyidir.
ivedik'e göre amele olmayan insandır. ama yakında amele olacağından şüphe yoktur.

not:amele kelimesini amel işleyen manasında kullanmadım. halk dilinde ne anlama geldiğini herkes gibi bende bilmiyorum. recep'e sorun.
asosyal değildir.
tam tersi sosyalliğin sanalda başlayıp sanalda bitmediğini, facebookun bir sosyaliteölçer olmadığını bilen insannlardır.
onun yerine sokağa çıkarlar. insanlarla yüzyüze konusurlar. fotoğraflarına bakmak yerine gözlerine bakarlar. dürtmek yerine el sıkışırlar. hadi bilmemneye destek olalım gibi abuk gruplara girmek yerine o insanlarına yanına gider destek olurlar.

(bkz: gitsin efendim)
Facebook anasayfasını açamayacak kadar vakti kısıtlı olan kullanıcılardır. Ayrıca;
(bkz: ben)
(bkz: facebook/#7869597)
dünya sikinde olmayan uuserdır. kim kiminle yiyişiyor, kim nerde ne yaparken ne fotograf çektirmiş takmayan uuserdır. hayır, doğmamış çocuğunun ultrason resimlerini koymuş adam, facebooku açık tutup napıcak bu uuser.**
facebook'un amacından saptığını düşünerek hesabını kapatmış uuserdır efenim.
'asosyal misin?' sorusuyla karşılaşan yazarlardır.
ancak cevap olarak, 'hayır, sosyalim.' diyesi makbuldür.
ayrıca twitteri, myspacei, hedesi hödösü de olmaz.
tabi sözlüklerde vakit geçirebilirler, ama diğerlerinden daha az bi boş zamanlardır bunlar.
sevilesidirler, benim gibi. *
foton çokhooooş taptım muçmuç, yazmayı sevmiyorlardır.
daha sonra bağımlılık yapıyor kapatmam lazım, kapatamıyorum açıyorum. ühühühü diye ağlamayacaklarmış.
hem türkiye'ye face yasaklanıcak diyolla.. *
benimdir.
bilmem kaç sene önceki ortaokul arkadaşının saat kaçta sıçtığını, kimle yemek yediğini, hangi kanalda hangi dangalak diziyi izlediğini bilmek istemeyen ve bunları bilmeye ihtiyacı olmayan uuserlerdir.
(bkz: metallife)
eğer sevgilisi varsa ayrılma ihtimalini biraz daha aşağı çekebilmiş yazardır.
yerim facebook'u sana bir şey olmasın.
cep telefonu ilk çıktığında, "ben kullanmam abi özgürlüğü kısıtlıyor" diyenler vardı... şimdi ne oldu, çoluğun çocuğun cebinden iki telefon çıkıyor... sonuçta facebook'ta da aynı durum gerçekleşti... abartılacak kadar kötü birşey değil facebook... her hizmeti kötü amaçlı kullanan insanlar var, böyle düşünmek gerek...

yine de tercih sebebidir... ben ilkokul, lise, üniversite arkadaşlarımla sürekli bağlantı halinde kalabiliyorum diye kopamıyorum facebooktan... birde insanların kişiliklerini rahatça çözebiliyorsunuz facebook sayesinde. birisiyle duygusal yakınlığa girmeden önce bir fbook hesabını kolaçan edin derim...
sosyalleşmeye karşıyım diyen yazardır .

facebookun sosyalliğini s*keyim afedersin .
yazar olmuşlardır ama uuser olamamışlardır. * *
sözlük kadar olmasın zaman öldürmesi.
aklı başında bir suserdır. ne gereği var, böyle deli saçmalarına.
benimdir. ama sebebi facebook kullanmaya karsi olmam degil, isteyen kullanir bana ne. vardi hesabim bi zamanlar ama o homepage denen seye her baktigimda insanlarin hayatlarina gereksiz bir samimiyetle dahil oluyormusum gibi geliyordu. kendi ozellerine saygi duymadan paylastiklar onca seye bakmamayi onlarin ozeline gosterdigim saygiya bagliyorum.