bugün

yeni yazarlarımızdan,

(bkz: koştursun efendim sözlükte)
nick altına az entry girildiği için dövünmesiyle dikkatimi çekmiş yazar. ayrıca 8. nesil olaraktan nesildaşımmış da kendisi. selamlar ederim kendisine.
(#13337690) düşünceli yazar. *
düşünceleri benim düşüncemin aynısı olan yazardır.
Belli ki sinema seven yazar. Sevsin tabi, sinema harikadır. Cümle basit evet ama Bruce Lee'nin dediği gibi "Simplicity is the key to brilliance", yani "basitlik, mükemmeliyete giden yoldur".
güzel yazıyor bu adam, yani cidden ''yazıyor''. paragraflı, satırbaşlı, uzun uzun.

bilgilerde 8.nesil görünüyor ancak muhtemelen eskilerden, ya da başka bir yerlerden.
ilginç fikirlerini üşenmeyip uzun uzun yazan yazar. hazır duman'dan dinliyorken helal olsun diyoruz kendisine.
(bkz: #13739961) burda futboldan bahsedildiği için sığ gelebilir kimilerine ama böyle entrylerine rastgeldiğimi hatırlıyorum.

edit: (bkz: #14122612)
büyük adam. arkadaş, dost canlısı. keşke etrafımı hep böyle adamlar kaplasaydı. hayat o zaman çok daha başka olurdu. seni tanıdığıma sevindim kardeş. yüzün hep gülsün, neşeli günler.
genel de okunmayan bir entry de benden diye bitirdiği entrylerinin okunduğunu bilmesi gerek.sözlüğümüzün güzide yazarlarından.
sözlükte yazıları okumaya değer sayılı yazarlarından nick altının boş olması tek nedeni dine,atatürke,milletine hakaret etmemesi, biz seni okuyoruz kardeşim yazmaya devam et.
itiraflar başlığına yazdıklarıyla yüz gülümsetmiştir.
anlamlı yazar.
kimi zaman hüzlendiren(#14235556) kimi zaman gülümseten(#14347054) entrylerin sahibi olan yazar. akıcı bir dili var. beğenerek takip ediyorum.
sözlükte nickaltı girilmeyi hakeden ender yazarlardan. upuuzuuun entrylerini de severek okuyoruz efenim.
bu entry ile hislerime tercüman olmuştur.(#14411286)
(bkz: #14411286) numaralı entry'siyle üzen yazar.boşver be panpa,bizim de öyle nickaltımız.
sözlüğe bi daha gelsem amlı nick'i alırım.
takip edilesi yazarlardan. nick altının bu kadar durgun olması şaşırtıcı.
(#14496961) numaralı entry'siyle kapak yapmış yazardır.
sevdim kendinlerini...
şu günlerde sözlüğe gelişinin birinci senesini kutlayan kişidir lakin bir sene önce sözlükten içeri adım atsada akabinde koşarak kaçmış, eylül ayına kadar geri dönmemiş nadiren camın önünden geçmiştir, ağustos-eylül ayında ise başına gelen olaylardan ötürü sözlüğü bir psikolog olarak görmüş yazma, anlatma ihtiyacı hissederek sözlüğe dönüş yapmıştır.

kendisi sözlükte uzun yazma sevdası ile dikkat çekmektedir şayet ekvatorda ısıtıcı satmaya çalışmak ve gölgesinin üstünden atlamaya çalışmak hobileridir. herkesin kendi eğlencesini yarattığı düğünde etrafta koşan çocuk kadar ortamla alakasız tırt bir yaza... sözlük kullanıcısıdır.

not: bu arada soranlar oluyor 'eski entrylerinin altında kobedb yazmışsın, o ne demek' diye burada açıklayayım; kimsenin okumayacağı bir entry daha benden sözünün kısaltmasıdır.
(#14777357) gözlerimi doldurmuştur..
benimde babam mafyaydı dostum. söylemekten çekinirdim. ama yarak öğretmen söylettirirdi.
başın sağolsun.
(#14235071) güzel benzetmelerin yazarı.
#15445828 söykü denen oluşumun en yaratıcı hikayesini yazan yazardır.

biraz polyanna işi olmuş fakat güzel bir kurgu. tebrik edilesidir.
(#14235071)
(#15445828)
(#14930940) gibi yazılarıyla kendini defalarca kanıtlamış sözlükte yazmayı bırakmamasını hep bu çizgide devam etmesini dilediğim dostum. *
Söykü' nün daimi üyelerinden biridir. Kalemine sağlıktır.
doğum gününü kutladığım yazardır, uludağ sözlüğün incisidir.