sözlüğün her tarafından yine kalite aktığını gösteren konudur. keşke liselerde hafta sonları zorunlu kurs falan düzenleseler de, şu liseliler sözlüğe gelecek vakit bulamasalar.
Esiniz osursa bosanir misiniz sicsa bosanirmisiniz sunu yapmasa bosanir misiniz. Hayir arkadss bosanmak o kadar basit mi? herkes eften puften konulari bahane edip esinden bosansin o halde?
Boşanmaya niyetli birinin bulacağı bahane.
Boşanmam. Samimiyet gösterisidir bana göre. Osurduktan sonra “oggghh” dediğinde onu bir kere daha severim.
ossurursa "bi süre ara verelim" der, ikimiz de kafaları toparlayana kadar görüşmem.

ama olur da sıçarsa... işte o zaman asla affetmem.

sıçacak insanla evlenecek olsam hayrettin'le, osman'la evlenirim. hem kredi kartı taksitlerini de kendileri öderler.

biz el üstünde tutuyorsak, evde el bebek gül bebek yetiştirip alışverişe yolluyorsak sıç-ma-ya-cak!
sen ve türevlerin sol frame'nin içine sıçıyor biz sözlüğü terk mi ediyoruz. evet.
Yaş kaç birader 14 falan mı?
Bende ostururum.
(bkz: komik mi şimdi bu)
ağzımıza s*çanları tepemizden indirmiyoruz, bunu mu sorun edeceğiz?
anında kapının önüne korum hiç acımam.
ertesi günü de boşanma davası açarım.. eşlerin birbirine saygısı olmalı.. saygı yoksa hiç bir şey yok demektir. net.
huy haline getirip olur olmaz yapıyosa tazminat davasına kadar gider mevzu.
Baskılar, yasalar yalnızca yasağı delmeye sebep verir. Osurmasına engel Olursanız, gizli gizli iş çevimeye, siz yokken osurmaya başlar. Güven sarsılır. Sizden habersiz başkalarıyla osurmakta olan birine nasıl güvenirsiniz?
Her şeyi kabul edebilirim ama bu gerçekten çok fazla.
En nihayetinde eş osurursa koca sıçarmış.
Asla, çünkü ben onun osurabilme ihtimalini bile sevdim.
sevgi, saygı ve hoşgörü sınırları içerisinde kalmak kaydıyla taraflar karşılıklı olarak dilediğince osurabilir efendim. Kota ve limit yok.
eslerin birbirine saygisini osurmakla olcmek komik lan.
bosanmak aklimin ucundan bile gecmez.
boşanmayız da o sesin çıktığı avratla aynı yatak ne bileyim ya bak kötü oldum yine.
Yiyip içtiklerini Şekerden bağırsaklarından süzen, Pembe sıçıp gül kokutanların hiç acımadan evet diyeceği soru. Yani insan biraz kendine denk biriyle evlenir kardeşim olmaz ki böyle. Sen git o sıradan sindirim sistemin ile midesi bile pamuk şekerden yapılmış üstün insanlara sahip çık, Sonra da beni boşadı de. Cık cık olmaz. Zavallı fani.
nereye osurduğuna bağlı. götüyle kaval çalmayacaksa boşamam.
analdan sonra olası eylemdir. olmamış gibi davranılır yatıp uyunur.
ne münasebet. doğal gaz kaç lira haberiniz var mı ?
osuruğunda kahve pişiririm sevdiceğimin.
Yanında osurmuyorsa niye evleniyon hırbo, asıl yanında osurmuyorsa pirelen.
takılmayın böyle şeylere gençler.
Herhalde.