bugün

entry'ler (23)

eski sevgiliyle barışmak

ben doymadım gel biraz daha s*ç ağzıma cümlesinin uygulama halidir.

eşiniz osursa boşanır mısınız

ağzımıza s*çanları tepemizden indirmiyoruz, bunu mu sorun edeceğiz?

seks yapamadan ölürsem korkusu

arkadaşlarım beni henüz 20 yaşındasın üniversiteyi bitirince tamamlarsın cinsiyet değiştirme sürecini diye teselli ederken benim haykıra haykıra ağladığım korkudur.

iphone kullanan insan

akşam eve gidince kıyafetlerini değiştirmeye fırsat bile bulamazken "knk yha fotoları fişşeklesene" türünden mesaj yağmuruna tutulan kişidir.

soğanın fiyatı arttı diye vatan hainliği yapmak

bir çomarın açtığı balık mıdır?

ben seninle soğan ekmekte yerim diyen kız

sevgilimin bulunduğu şehire 3. defa gittiğimde sabah başbaşa kahvaltı yapmayı önerdiğide "Olur, Çaycı Selim Abi var köşede. Oraya gider çay-simit yaparız." diye verdiği cevapla kardeş bir başlıktır.

türkçe şarkılarda geçen mükemmel sözler

"...Sevemedim karagözlüm
Seni doyunca..."
ah ulan, ah.

kadın beyninin yetersiz oluşu

bilimadamlarının çoğunun erkek olmasından güç alarak iki üç çomar erkeğin desteklediği başlıktır. siz annenizin beyninin yetersiz olduğunu düşünüyorsanız bilemem.

bira içen cumhurbaşkanı istiyoruz

halkın kanını içen cumhurbaşkanındansa, bira içeni daha iyidir efenim.

suriyeliler geldiğinden beri hayvan vahşeti arttı

prezervatif kullanmanın ne denli mühim olduğunun kanıtıdır. bakamayacaksanız doğurmayın. yiyemeyeceğiniz y*rrağın altına yatmayın.

artık aşık olamayacakmış gibi hissetmek

6 Haziran 2016 tarihinde başlayıp, 17 Kasım 2016 tarihinde biten 'sanal' ilişkimden sonra yaklaşık 1 yıl 2 ay içerisinde bulunduğum durumdur. sanal falan demeyin, buna bir de takıntı dahil olunca, unutamıyorsunuz.

hiç yakışıklı sapık olmaması

Yakışıklı erkeklerin kılını kıpırdatmadan ayaklarına kız geleceğinden emin olması, ego yapması, bu egoyla daha yakışıklı olmak için uğraşması demektir.

hiç akp li ve mhp li gay olmaması

Gayliğin ve de eşcinselliğin bir coğrafyaya, siyasi görüşe veya herhangi bir şeye bağlanarak meydana gelmeyeceğinin kanıtı olan saçma bir sorudur. Bu din mi kardeşim coğrafyana veya başka bir şeye göre 'Sen eşcinsel olacaksın, sen heteroseksüel.' denilsin?

hiç yakışıklı gay olmaması

ilk olarak her gay erkeksidir veya gayler kadınsıdır diye bir şey yok arkadaşım! Onun dışında gaylerin nedense hep yakışıklı olanına denk geldim. Buna en yakın arkadaşımı örnek verebilirim, üzgünüm benden hoşlanıyor...

erkeklerde meme olması

Bunun en iyi örnek olarak kendimi gçsterebilirim. Transseksüel bir erkeğim ve farklı olan tek şey bedenim! Bir erkek olarak memem olması; tuhaf, ağırlık, fazlalık. Kesinlikle tutup sıkasınız falan gelmiyor. Kadın seversiniz ama kendi bedeninizi sevemezsiniz.

hristiyanlık

Deist olmama rağmen sempati duyduğum, peygamberi olan isa'nın adını nicklerim 'aymjesus, newjesus' gibisinden kullandığım, ayinlerinin güzel olduğu, dinlerine sadık insanların inandığını düşündüğüm bir dindir.

pazar günü araba yıkamak

Babamın beni de zorla dahil ettiği iştir.

fuck buddy

Arkadaşınla veya anlaştığın biriyle, bir duygu besleme gereği olmadan sadece cinsel ihtiyaçların karşılanmasına verilen ad. Aldatmadan saymıyorum, neden?

filmlerde sevişen oyuncular ne hissediyor acaba

Oyuncuları bilmem de sevgilileri sakin kalabiliyor mu acb?

arkadan sarılmak

Sanırım huzur ve hazzı aynı anda yaşatan bir eylem.