bugün

aseksüelimsi bir eşcinsellikse hastalık değildir tercihte olabilir yada hormon bozukluğu diyorum.
eylem geçirilmediği sürece sıkıntı yok bence. nerdenmi biliyorum.
Hastalık diyenlerin hasta olduğunu düşündüğüm olay. Zira hastalık olsa tedavisi olurdu.
Kişinin cinsel tercihi sadece kendisini ilgilendirir. Bir kadınla erkeğin ilişki yaşaması nasıl oluyorsa bir kadınla bir kadın veya bir erkekle bir erkek de ilişki yaşayabilir. Buna hiç kimsenin karışmaya hakkı olamaz. Sapkınlıktır, hastalıktır diyenler; peki sizce 70 Yaşında bir adamın 5 yaşındaki kızla evlendirilmesi normal de eşcinsellik sapkınlık mı?
Bir eşcinsel olarak kendimi bildim bileli kadınlardan hoşlanıyorum. Psikoloğada gittim ama o bana sadece benim toplum içinde nasıl davranmam gerektiğini anlattı yani bence bu gayet normal bir şey . Çevrenden etkilenmişsin diyenler olacaktır mutlaka ama etkilenebileceğim biri yok bu kavram bi anda aklıma yerleşmiş olamaz değil mi ? Ama lezbiyenim benim nöyle doğduğum söyleniyor ne derlerse desinler .
Hormonal bozukluk olamaz. Şöyle ki, kasdettiğiniz eğer östorojen hormonu fazlalığıysa, bir eşcinsel erkek mesela kendini kadın gibi hissetmez, erkektir zaten ve erkeklerden hoşlanır. Öteki zaten transeksüelliktir ya da kendini kadın hissetmektir. O eşcinsellik değildir. Eşcinsellik aslında her bireyde görülebilen bir şeydir. Mesela bir kadının öteki kadının saçını taramasından hoşlanıyor ya da masaj yapmasından zevk alıyorsa o da bir nevi eşcinsel bir dürtüdür. Aynı şey erkekler için de geçerlidir. Çünkü, straight biri kendi cinsinden birisinin ona dokunmazsından hoşlanmaz. Yani dokunmaktan bahsediyorum sadece bak. Bir de işin duygusal yönü vardır. Orası evet bir açıdan hormonal olabilir ama kimse hatta bilim bile hala aşık olmayı ya da aşık olmayı gerçekleştiren hormonları çözebilmiş değil. Sen birine aşık olursun nasıl olduğunu anlatabilir misin? Çok zor belki şeklen zorlayabilirsin, güzel gözleri, saçları, teni vs. ama o duyguyu anlatmak çok zor. Eşcinsellik kelimesinin sadece "cinsellik" bölümünü görmek te aslında bir psikolojik rahatsızlıktır. Ben bazı kişiler tanıyorum kendi cinsiyle hiç beraber olmamış ama ona aşık olan veya seven. Bu tanımlaması zordur. Ama kesinlikle ne hastalık ne de tam olarak hormonal bir şey değildir.
ilk aşkımın anaokulundaki en yakın arkadaşım olmasıdır.
(bkz: gay)

hem de "so gay".
(bkz: eşcinsellik sapıklıktır).

bu kadar.
Böyle cahil insanların bulunduğu ve eşcinselliğin aşağılandığı hatta eşcinsellerin öldürüldüğü bir ülkede kimse eşcinsel olmayı seçmez. Buna seçim diyen zihniyet muhtar seçimleriyle karıştırıyor sanırım * .
bu dinciler iki kişinin birbirleriyle girdiği ilişkileri her zaman eleştirir;bakın cinsiyet önemli değil 2 erkek ,2 kadın ,kadın-erkek farketmez ama bu dinciler 10 yaşında çocuğun tecavüze uğramasını eleştirmez.
hastalık değil tercihdir. eşcinsellere nefret kusanları kınıyorum.
Hastalıktır. Escinseller Hormonların verdiği hazdan dolayı bunun bir hastalık olduğunu ve tedavi olmayı reddederler.
psikolojik olduğuna dair araştırmalar ve sağlam deliller vardır.
hastalıktır.
Karşıkonulamaz bastırılamaz duygulardır.
En hoşgörülü toplumlarda dahi dışlanmayı yaşatabilecek olan kavramdır.
bu durumun pskolojik olduğunu biri bana açıklasın ateist olacam.
Toplumun en az %50 sinde görülen cinsel eğilim. Bıyıklı bıyıklı, çoluklu çocuklu adamlar travestilerle para karşılığı beraber oluyor. Bak para karşılığı diyorum. Eşcinselliği sadece pasif olmak sanan zihniyet hasta asıl.
psikolojik hastalık.
bazı toplumlarda normdur. bazılarında pislik olarak geçer. asıl olan var olduğudur. asırlardır vardır. bastırdıkça geri gelir. kabul etmek bir yoldur. üremeyi engeller. bir tercihtir. kimilerine göre yönelimdir. kim ne yaparsa yapsındır.
2 gün önceye kadar eşcinsellerden nefret ederdim ta ki internette dünya tersine dönse diye bir video izledim 7 dakikalık bir kısa film bütün fikirlerim değişti izlemenizi tavsiye ederim. izledikten sonra görüşlerinizi de söyleyin lütfen.
erkeğin bir başka erkeğe ilgi duyması olayı,

ne kadar çok olursa o kadar iyi. neden mi?

olm ne kadar çok birbirilerine ilgi duyarlarsa diğer erkeklerin başına düşen kadın sayısı artar.

düşünsenize olum hatun bulma ihtimaliniz artıyorlaaan, bırakın düdüklesinler birbirilerini.

çaktınız mı köfteyi?
normal bir cinsel yönelimdir. eşcinsellik değil homofobi ve transfobi sorundur. bu fobik kişiler tedavi görmelidir.

not: heteroseksüelim ama farklı düşüncelere saygı duyarım.
hastalık değil, tercih değil, ne amk bu ? Sapkınlıktan başka bir şey değil.
kimseyi ilgilendirmeyen.
güncel Önemli Başlıklar