bugün

entry'ler (283)

herşeyi bildiğini sanan gerizekalı

türkçe bilmeden başlık açan geri zekalıdan daha çok şey biliyordur.

ekşi sözlük

aynı nickimle orada da yazar oldum dün gece. vatana millete hayırlı olsun

ertuğrul gazi türbesinde alpkıyafetli saygı nöbeti

tv dizisi senaryosuyla yönetilen ülke...

inek bayramı 2017

havuz medyası ve aktrolllerin saldırıları sonucu kutlanılması 4 gün gecikmiş sbf bayramıdır.2017 inek bayramı pazartesi ve salı günü fermanların okunması ve kortejle gerçekleşecektir.
(bkz: önce mülkiye sonra türkiye)

okuduğunuz bölümün ingilizce adı

politic science faculty.

3 mayıs türkçülük bayramı

ananızın amından türk olarak çıkmanız büyük başarı,tebrikler...

domatesi tuzlayarak yemek

Yeni Türkiye'de 1 kilo yerseniz 10 liraya malolur.

onur özsoy

derslerini slayttan anlatır,sınavları test yapar.haftada 4 saat istatistik dersinde 3 haftada anlattıığı konuyu youtube da 1 saatte öğrenebilirsiniz.ayrıca
kendi istatistik kitabının korsanına müsade etmezken,spss programının korsanını kullandırtmaktadır.böyle de bir ahlak anlayışına sahiptir
(bkz: nerden baksan tutarsızlık nerden baksan ahmakça)

üniversiteyi nasıl kazandınız

24 yaşında myo dan mezun olurken.dgs denen sınava basit derler ama bir de girene sor.

diriliş ertuğrul u 1 milyar kişinin izlemesi

ya yalan söylemek günah değil mi amk? bu ibneler ya müslüman değil ya da cehenneme kombine almak istiyorlar.

mustafa kemal atatürk

her görüşüne katılmasam da(ki o günün şartları ile belki 100 sene önce yaşasam tamamen kendisine katılabilirdim),büyük lider, büyük komutan.Siyasal islamcıların boyunduruğu altında 15 sene yaşayınca kendisinin kıymeti daha çok anlaşılıyor.
kısaca;yaşa Mustafa Kemal Paşa yaşa...

gss prim borcu

53 tlyi ödeyeni de siksinler.

1 nisan 2017 ankara semalarındaki f16 lar

10 dakikadır duyduğum sesler.

sol siyaset fetö ilişkileri

bugün reklam panolarında gördüğüm kitap.kitabın içeriğinin saçmalığını geçtim bu adam ''herkes" yerine "herkez" yazan bir adam.büyük harf olmasa iki kelimeyi bir araya getiremeyecek bir adam.bu adamın bir kitap yazması mucize.kesinlikle danışmanlarına yazdırıp üstüne konmuştur.

fransızca

yarın fransızca sınavım var ve şu an ağlıyorum.

danla bilic

danla bilic kim amk ben mi çok yaşlandım yoksa? beyler slaven bilic le bi akrabalığı var mı bilen aydınlatsın.

16 nisan 2017 anayasa değişikliği referandumu

100 kişi üzerinde anket yaptım,evet bizahiti anket yaptım ödev vesilesiyle,çıkan sonuçlara baktığımda sadece akp'ye oy verenlerin evet diyeceği sonucuna vardım.bu da 100 kişi de 42 kişi yapıyor.anket sonucları ve kişisel gözlemlerin sonucu max %45 evet çıkmasını bekliyorum at fava bekle.

2030 da dunyanin en buyuk 12 ekonomisi turkiye

önümüzdeki 16 ülkenin gsyh yıllık büyüme oranlarına bakarsanız pek mümkünatı olmadığını görürsünüz.keşke mümkün olsa amk ama değil.

bizde diktatör olmaz çünkü diktatör türkçe değil

milliyetçilerde beyin olmadığını kanıtlar gibi konuşan reisin lafı.

misvak dergisinin filli boya karikatürü

mizah için zeka gerekir.bu ak-it türevi misvak da zeka ne arasın