1. 1.
  bu insanların başarısı yok denecek kadar azdır. sağa sola saldırıp dururlar aslında çok tırsakdırlar höt desen al sana .öt diyebilecek niteliktedir bu tür insancıklar.
  2 -1 ... maskelibalo
 2. 2.
  insanın yüzüne karşı küfür ettiğin zaman yüzüne ölüp bakıp azını dahi açamayan insandır.
  1 ... esprimakinasi
 3. 3.
  hayatinla ilgili bazi seyleri kabullenemeyen hep baskalarina suc atmakla kendini iyi hisseden insan modelidir. cok zor insanlardir bunlar. katlanmak bunlari anlamak cok zordur en iyisi yalniz birakmaktir. kafalari cok karisiktir kanimca.
  2 -1 ... hayati yasa
 4. 4.
  nam-ı değer noob aslında noobların da bazı üstün tarafları vardır. mesela hepsi eziklite yarışır. siz siz olun ezik olmayon diyorum son olarak.
  ... taayir
 5. 5.
  (bkz: insanları kategorize etmenin psikolojik sebepleri)
  1 ... meister writer
 6. 6.
  (bkz: burhan altıntop)*
  1 ... rojber
 7. 7.
  kendilik değerini bilmeyen, kendini kabul etmeyen, başkasının kendisini ezmesine izin veren, çeşitli nedenlerle zayıf durumda olan insanları da bu ezilmişliğin hıncını çıkarırcasına ezen insanlardır.
  3 ... sidelya
 8. 8.
  yukarıdaki sözlü sataşmaya muhtemelen "ne lan ne" ya da "allalla...ühüüüü" şeklinde tepki verecek kişidir. herhangi bir yerde veya olayda karşılaşılabilir.

  örneğin okulunuzda düzenlenen nevruz kutlamaları sırasında halka olmuş, ateşten atlayanları seyrederken yaklaşık 20 dakkadır aynı yerde ve gayet sabit durmasına rağmen, bir kızın gelip arkasına dayanıp, 10 saniye sonra "ama orda durma, göremiyorum" demesi üzerine tırıs tırıs kalabalıktan uzaklaşıp kendini soyutlayabilir.

  acınasıdır. üstüne gidilmemelidir.
  ... sanitarium
 9. 9.
  facebookta veya diğer sitelerde cool takılanların yarısı.

  (bkz: sanal dünyanın gülü)
  5 -1 ... kacak kelebek
 10. 10.
  facebookta veya diğer sitelerde takılanların yarısı.
  2 -2 ... wintrygreen