bugün

yakında meşhur olacak; 1995 istanbul doğumlu, Florida Institute of Technology'de sporcu bursu* ile okumuş, 2013 Miss Turkey 3. güzeli...

görsel
görsel
survivor 2016'nın güzel ve hanım yarışmacısıdır. oyunlarda başarılı gözüküyor ilk günler için. çizgisini bozmazsa alır yürür bu kız. 2013 güzeliymiş. belli zaten.
bu 1995 doğumlu ise ben daha spermim babamda aq.

ama güzel hatunmuş allah sahibine bağışlasın.
survivor'ı hiç kaçırmayanların hakkında yorum yapmamalarına şaşırdığım dünya tatlısı kız. hanımlığı da cabası. enteresan tipleri konuşmaktan düzgün insanlara sıra gelmiyor sanırım survivor'da. çok sessiz birine benziyor belki de ondandır. umarım kendisini bozmaz.
survivor'ın güzel ve sessiz yarışmacısı. oyunlarda performansı düştü. etliye sütlüye karışmıyor adada hanımefendi takılıyor. ama ada gruplaşması yoğunlaşınca bir bakmışın kendini survivor dışında bulabilir. gönüllüler deki aylın gibi.
survivor ın en güzel yarışmacısı.
uzun zamandır aşık olmayan beni kendisine aşık etmeye başlamıştır survivor'da. aslında elenip gelse de o güzel yüzünü normal hayat şartları altında görsek.
Tam bi çirkef. Ağzını büzüp konuşan karıdan korkacan zaten. Bunlar öyle çirkeftir ki iyilik timsali gibi görünüp insanları karalar, kışkırtır, tahrik eder. Tepki görünce de mağduru oynar kandırdığı tez canlı nallara suçsuz kişileri linç ettirir. Azalarak bitmeleri gerekir ama toplumda sikiyle düşünen sayısı fazla olduğundan mümkün gözükmüyor.
hastasıyız dede.
oha be kardeşim ben mi çok yaşlandım acaba bu kız nasıl 95 doğumlu olur ya.. o değilde bu kızın 95 doğumlu olduğunu öğrenince bi yaşıma daha girdim hay anasını sayın seyirciler..
95 doğumluymuş.

Evrenin bana git evlen belanı siktirme deme şekli galiba.
merak edip baktım da survivordaki ezgiymiş hayretler içerisindeyim şuan ben de 95'e takıldım.
görsel
survivor yarışmacısı.
Türkiye güzeli bir manken. Eğer survivor sonrası çok havalanmaz ve egoist triplere girmezse, ona bir adet çıkma ve evlenme teklifim var. Zahmet edip sözlüğe üye olur ve bana mesaj ile ulaşırsa teklifim ciddi.
aşırı derecede güzel survivor yarışmacısı. düzgün bacakları özellikle dikkat çekici...
çok ama çok güzel gülen kız.
görsel
Güzel bir insan. Survivorda an ile. Evet.
bence gelmiş geçmiş survivordaki bayanların içinde en güzeli. .

yada en azindan ilk 3 e girer..
survivorda yarışıyormuş.
tanıyorsam ne olayım.
boş olduğu o kadar belli işte.
Hanım kız.
gideri vardır.
Yuh 95liymis.

En az 90li 89lu gosteriyor.O yasta bu cokus inanilmaz.
istanbula dondugunde magazin sunacaktir.
1995 sayıyla yazıyla bindokuzyüzdoksanbeş yılında doğmuş.
oha dedirtir.
5 dk daha geç doğsaymış fizik olarak doğacakmış.
güncel Önemli Başlıklar