1. 1.
  (bkz: esra erol la izdivaç)
  2 ... disikartal
 2. 2.
  genelde gözü toprağa bakam nineleri dedeleri başgöz etmek için uğraşan program çeşidi. maşallah hepsinin evi yazlığı falan var. ama daha şöyle genç birilerinin çıktığına daha rastlamadım evi yazlığı olan. ha belki çıkmıştır da istisna kaide hesabına dönüşüvermiştir.*
  2 -1 ... olmazsaolmaz
 3. 3.
  türkiye'de (bkz: desti izdivaç)
  avrupa'da (bkz: that s the ease the woatch) tır.
  2 -1 ... maydonez
 4. 4.
  alayı sulu, elle tutulur yanı olmayan ve gerçeklik payı ihtimalı bile bulundurmayan programlardır. insanlar neden izler bunları anlamam. bariz bizle dalga geçiyor bunlar biz de ağzımızın sularını akıta akıta " başka izlencek bişey yok napayım " diyoruz. kapat ablacım televizyonu, aptal makinesi o zaten insanları bu gibi yollarla aptal etmekte...
  3 ... portakalda vitamin
 5. 5.
  özellikle dangalak sunucuların sunduğu saçma program. kafası başka bir şeye çalışmadığından bütün gün orada kim kiminle evlense nasıl olur , kim daha münasip diye kafa yoran ve hayatta ki tek amacı para kazanabilmesi için bu insanlara katlanmak olan sunucuların sunduğu saçma program. böyle programlar aslında gerçekten çok büyük zararlarla sonuçlanabilir. tanımadan etmeden kalkıp evleniyorsun , büyük rezillik ya.
  2 ... bambu
 6. 6.
  Rezilliğini zaten bildiğim,fakat Flash TV'de yaşlı başlı başörtülü bir teyzeyi "Yerli Plaka" eşliğinde disko dansı yaparken görünce iyicene tiksindiğim programlar.
  3 ... rvd
 7. 7.
  esra erol la desti izdivaç olarak flash tv de başlayan daha sonra esra erolun stara transfer olmasıyla esra erolla izdivaça dönen,flash ta ayni isimle başka bir bayanın sunduğu daha kötüsü diğer bütün kanallara yayılan rezalet ötesi showlardir.genelde 70-80 yaşındaki yaşlı dedeler evim var arabam var arsam var deyip gencecik kızlarla evlenmesi durumu vardir ki o kızlarin niye evlenceği bellidir.ayrica 40-50 yaş arası kadınlarda evi yoksa hiç talip olmasın gibi tamamen parasal evlilikler istemektedir. (bkz: para için herşeyi yapmak)
  1 ... peacelife
 8. 8.
  Sadece işi gücü olmayan ev kadınlarının izlediğini sandığımız fakat izlemekten geri kalmayan gençlerin ve baylarında bulunduğu öğle saatlerini ve tüm kanalları gasp eden "değişik sunucu tiplerine" sahip "eğlenceli" olduğu söylenen ilginç programlar.
  2 ... krebya
 9. 9.
  genelde belli bir kesimin katıldığı ama nerdeyse her kesimden insanın izlediği programlardır.

  kadınlar çıkıyor "artık bu saatten sonra huzur istiyorum. evi olsun, arabası olsun. bık bık bık... ben yalanı sevmem. bık bık bık.... çocuğu olmasın olursa da annesinde olsun. bık bık bık... ama benim bilmem kaç kocadan kaç tane çocuğum var onları kabul etsin...." bu insanların hayatlarını dinlediğinizde şaşırmamak elde değil. mesela bir kadın çıkıyor yaşını söylüyor 20 ama 3 tane evlilik yapmış herbirinden birer çocuk. afedersiniz ama vermeye ne kadar meraklı bir milletiz biz. sonra da çok pişmanım diyor. lan o zaman ne diye çıkıp hala evlenmek istiyorsun?
  4 ... fabala
 10. 10.
  platform bagimsiz bir sekilde, java ile yazilirlar.
  3 -1 ... revolter00