entry'ler (35)

bee network

yeni nesil kripto para. öncelikle yüzde 25 daha fazla coin kazanabileceginiz referans kodu : peacelife ; çok değer kazanması beklenen bu para birimine erkenden adım atmak geleceğiniz adına vereceğiniz önemli bir karar. herhangi bir para koymadan her gün uygulamaya giriş yaparak 24 saatte bir simsek işaretine tıklayarak coin kazanabilirsiniz. ileride borsaya girdiğinde bu coinler bitcoin'de olduğu gibi nakit karşılığı olacak. unutmadan söylemiş miydim yüzde 25 daha fazla coin kazanabileceginiz referans kodu : " peacelife "bunu kullanarak kazanmaya geç olmadan başlayın!

pi coin

Öncelikle üye olurken bu kodu ( Brcoktem )kullanarak yüzde 25 daha fazla coin kazanabilirsiniz. Daha sonra ileride değerli bir para birimi olması beklenen, şu an herhangi bir karşılığı olmayan bir coin. Fakat bu tarz coinlere önceden girmediğiniz taktirde büyük paralar kazanmayı beklemeyin bkz. Bitcoin. Erken girenler (paranın henüz karşılığı yokken) zengin oldu. O sebeple taş atıp kolunuz yorulmadan, herhangi bir para koymadan sadece hergun uygulamaya giriş yaparak kazanabilirsiniz.
Unutmadan söylemiş miydim; Referans kodumu kullanırsanız yüzde 25 daha fazla coin biriktirebilirsiniz. Referans kodu : Brcoktem

leon bailey

Belçika Pro league takımlarından KRC Genk'in 1997 doğumlu çok genç ve über yetenekli oyuncusu. Benim gibi menajerlik oyunları hatta FIFA, Pes dahi oynamayan, kendi takımı Fenerbahçe'den başkasının maçını izlemeyen biri bile farkedebiliyorsa, Türkiye'nin saygı değer kulüpleri, oyuncu arama komiteleri böyle oyuncuları niye 17-18 yaşında fark edemiyor anlamıyorum. 26-27 yaşında bilmem kaç milyon Euro'ya yıldız diye getirip, havalimanında karşılarlar.

zeytinli rock fest 2015

Geçen seneye katılmış biri olarak, geçen sene organizasyon iyidi fakat belli eksiklikler vardı ama bu seneki planlamalarına baktığımda geçen seneki hataları organizatörlerde görmüş, geçen yıl yaklaşık 30 civarı wc vardı sıkıntı olmuştu bu sene sayıyı 70'e çıkarmışlar daha fazla olsa iyi olurdu ama yinede yeterli olacaktır, duş geçen yıl sadece sahildeki duşlar vardı, onlarda bir şekilde yetmişti onlara ek 2 portatif duş koyacak olmaları iyi olmuş. Mekan merkezde olduğu için içeçek, yemek vs. dışarıdan da temin edilebiliyor yani içeriye, oradaki fiyatlara bağımlı değilsiniz her türlü market yürüme mesafesinde, kamp alanında güvenlik iyidi, çadur kurulumunu dert etmeyin çadır kurmak için yardımcı olacak çalışanlar mevcut. Bu senede katılacağım festivale, merak ettiği olanlar mesaj atabilir.

Edit: Gelen soruların çoğu şarj konusu üzerineydi bende bu konuya değinmeyi unutmuştum ekleme yapayım, geçen sene şarj konusu şu yöntemlerle halledildi; kamp alanının karşısında büyük bir bahçeli kafe vardı, oraya giderek prize taktılar kafe baya kalabalık olduğu için birşey yiyip içmeden halledebiliyorsunuz, herhangi bir öğünde yemek yemeye gidilen yerlere takıldı şarjlar, onun dışında etrafta çok sayıda market vs. var onlara belli bir ücret karşılığı bırakarak halledebiliyorsunuz.

357 nci dönem kısa dönem ve yedek subay adayları

O götü donacaklardan biride benim.

zeytinli rock fest 2014

Aynı tarihte yapılacak Edremit Bisiklet Festivali birlikte katılmak istediğim festival, arabama bisikletimi atıp bu festivale katılmayı düşünüyorum bana katılmak isteyenler mesaj atabilir!

kılıçdaroğlu ramazanda oruç tutacak mı sorunsalı

tutuyorum diyip tutmayanlardan olacağına veyahut tutup her türlü haltı yiyenlerden olacağına hiç tutmasın daha büyük sevaptır.

milos krasic

Aynı Nasın (9m15cm sonra BASIN anlamı taşır) toplantısında Aykut Kocamanın Krasic'in Fenerbahçeyi istemediğinide itiraf ettiği basın toplantısı bizi istemeyeni bizde istemeyiz desede krasic tam Fenerbahçenin aradığı özellikte bir futbolcuda demiştir. Bence gelsede gelmesede Krasic büyük bir balon Eden Hazard alınabilirse eğer geliri varsa çok daha büyük bir iş yapılmış olur.

ben stiller

the heartbreak kid adında neşeli komik bir filmde başrol oynamıştır.

the heartbreak kid

çok neşeli eğlenceli vakit geçireceginiz bir film tema olarak evlenirken acele karar verilmemesi gerektiğinden bahseden bir film.

ömer aksu

istanbul ünicersitesi iktisat fakültesi profesörlerindendir.1. sınıfta çalışma ekonomisi dersine gelir daha sonraki yıllarda ücret teorisi dersine girer.servetle alakalı kitaplari vardır.dersleri zor geçer yoklama alır eğer sınıfı sevdiyse pek kolay bırakmaz ama sınıfla gıcık giderse yüzde 80-90 oranında kalma yüzdesi oluşabilir sınıfta dikkat edilmesi gerekir bu yüzden.

pipe dreams

ayrıca pipe dream türkçe olarak boş hayal demektir.

pipe dreams

travis'in the invisible band adlı albümünden bir parçasıdır sözleride;

i read it all, every word
and i still don't understand a thing
what had you heard?
what had you heard

was it love, was it take another walk in the dark?
you'll never learn

i'd pray to god if there was heaven
but heaven seems so very far from here
and it all boils down to the same old thing
just a yin and a yang or a couple of pipe dreams
and it all boils down to the same old pain
whether you win or lose isn't gonna change a single thing

i stood in line and a thought crossed my mind
i had been dreaming but i didn't mind
i signed the line and the woman looked right through me
she didn't smile

just a yin and a yang or a couple of pipe dreams

just a yin and a yang or a couple of pints please

and it all boils down to the same old fear
just a link in a chain, just a puppet on a string
and it all boils down to the same old fear
whether you win or you lose

4 agustos

Olaylar

* 1791 - Osmanlı - Avusturya devletleri arasında Ziştovi Antlaşması imzalandı.
* 1870 - Kızılhaç Derneği ingiltere'de kuruldu.
* 1924 - Lozan Antlaşması yürürlüğe girdi.
* 1958 - Uluslararası Para Fonu'nun baskısıyla yüksek devalüasyona gidildi. Dolar 2 lira 80 kuruştan, 9 liraya çıktı.
* 1959 - istanbul'da yumurta büyüklüğünde dolu yağdı. Yaralanmalar ve maddi hasar meydana geldi.
* 1983 - italya'da ilk kez bir sosyalist, Sosyalist Parti Genel Sekreteri Bettino Craxi, başbakanlık görevine getirildi.
* 1986 - Emekli Orgeneral Tahsin Şahinkaya, hakkındaki yolsuzluk iddiaları nedeniyle mal varlığını açıkladı.
* 1986 - Yargıtay, ameliyatla cinsiyet değiştiren Bülent Ersoy'un erkek olduğuna karar verdi.
* 1988 - Samsun ve Sinop sahillerine, zehirli oldukları bildirilen çok sayıda varil vurdu.
* 2005 - Senarist Safa Önal, filme çekilmiş 395 senaryosuyla Guinness Rekorlar Kitabı'na girdi.

Doğumlar

* 1792 - Percy Bysshe Shelley, ingiliz şair (ö. 1822)
* 1859 - Knut Hamsun, Norveçli romancı, oyun yazarı, şair ve Nobel Edebiyat Ödülü sahibi (ö. 1952)
* 1901 - Louis Daniel Armstrong, ABD'li caz trompetçisi (ö. 1971)
* 1960 - José Luis Rodríguez Zapatero, ispanyol siyasetçi, başbakan
* 1968 - Daniel Dae Kim, ABD'li oyuncu

Ölümler

* 1875 - Hans Christian Andersen, Danimarkalı masal yazarı (d. 1805)
* 1993 - Sabri Berkel, Türk ressam (d. 1907)
* 1922 - Enver Paşa, Osmanlı komutanı (d. 1881)
kaynak:vikipedi

reversi

zeka gerektiren satranç gibi strateji kurulması gereken bir oyun.sadece pullarla oynanır.

kremlin palace

eylül ayında gidilmesini tavsiye ettiğim hotel ağustos ayında çok fazla kalabalik olmasıyla sizi rahatsiz edebilcek biyerdir.ana restaurantaki yemekleri çok fazla lezzetli değildir ama onun dışında snack cafeleri çok iyidir gözleme lahmacun köfte hamburger pizza patates ayrica topkapi palace otelin tüm imkanlarindan yararlanabiliyorsunuz

topkapi palace

wow kremlin palacela yanyana olan otel eğer topkapi palace gitmeyi düşünyorsaniz kesinlikle fazla para verip oraya rezervasyon yaptirmayın kremlin palace biraz daha ucuz ve kremlin palace ta kalanlar topkapi palace'in tüm imkanlarından yararlanabiliyor.

devlet sanatçısı

ingilterede bu denli başarılı insanlar sir ünvanı verilmektedir ama ülkemizde bu işinde suyu çıkarılmıştır

turkiye de solun ekonomik kriz uzerinde etkileri

akla keynesyen ekonomi çözümlerini getiren ama türkiyede ne solun ne keynesyencilerin olmadığı düşünürsek saçma olduğu hemen anlaşılır konudur.

plazma tvde m ali erbilin programini izlemek

ev sinema sistemi kurulup öyle izlenirse daha iyi olur