bugün

6 Şubat 1912'de Münih kentinde doğdu, bir öğretmenin çocuğu olan Eva Braun 1929 yılında Heinrich Hoffman'ın yanında çalışdığı sırada kendisini Bay Kurt olarak takdim eden Adolf Hitler ile tanıştı 16 yıl beraber yaşadıktan sonra 29 Nisan 1945'de Hitler ile evlendi. 30 Nisan 1945'de Rus birlikleri Alman sığınağına 100 metre kalmışken siyanür içerek eşiyle birlikte intihar etti. Cesetleri SS subayları tarafından yakılıp bahçeye gömüldükten sonra Rusların eline geçmiştir.

kaynak : vikipedi. özgür ansiklopedi.
adolf hitler kişisiyle cinsel ilişkiye girebilmek adına onca zorlu operasyon geçirmiş bayan kişilik.
hitler e karşı durmaya cesaret edebilen tek insan. filmi için ,
(bkz: moloch)
erkekte güce tapan kadınlardandır. ayrıca bu kadar zalim, nefret dolu, nefret edilesi iğrenç pislik bir insanla * aynı yatakta yatabilmiş midesiz pespaye kadın.
hitler'in karısı. intihar etmeden önce resmi nikah kıymışlardır. merak ettiğim 16 yıl bu adamda ne bulduğudur. ideolajisel olarak bakmadan hitler'i erkek(!) olarak incelediğimizde son derece tipsiz, badem bıyıklı, siyah saçlı biri. ne bulduysa artık...
her başarılı erkeğin arkasında mutlaka bir kadın vardır.
parti* içinde lakabı blöde kuh yani aptal inek olan kadın.
hitler'e karşı gerçek duygularını anlamak isteyenlere, sonradan gün ışığına çıkan günlüğünü okumalarını tavsiye ederiz.

edit: gelen eksilerden sözlükte kendisinin akrabası olan yazarlar olduğunu anlıyoruz.
hitler'in sevmediği fakat beraber ölecek kadar bağlılık duyduğu eşidir.
fotograf laboratuarcisi olarak meslegini bitirdikten sonra, hitler´in resimleriyle ilgileniyordu. hitler ile 17 yasindayken tanisti ve her defasinda hitler´den yemek, sinema veya bir seyler icmek icin davetler aliyordu.
Sevdiği, inandığı, hayran olduğu kocası! **** ile birlikte boktan bir delikte * intihara kalkışabilcek kadar da bağlı olan insandır.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.