yepyeni bir eti cin türevi. Bakkalınızdan ısrarla ve itinayla isteyiniz.

Not: Dün Balıkesir otogar'dan aldım 75krş idi fiyatı.
albeni arabeni boyabeni menşeili hede.
sarıyer'de fiyatı 50 kuruş olan yiyecek türü. adamı cin gibi yapar.
(bkz: eti üç harfli)
şöyle bir görünüşe sahip olan, henüz tadını test etme şansı yakalayamadığım abur cubur.

http://friendfeed-media.c...025c9c8c1d5737144a3901927 *
henüz yemeden bile tadının süper olduğunu tahmin ettiğim atıştırmalık.
para çokomel eğrisi bağlamında, gerekli verimi sağlayamayan ufak cin.

çok pahalı abi. bi' yutmalık canı var zaten.
adını duyar duymaz heyecanlandıran kek. annemin keki bile bu kaa heyecan yaratmadı. hem otogar dediğin hemen şurası. tek tek basaraktan.
taksimde bulamadığım şey. ama bulunca nickimi nasıl değiştircem?? *
sırf eti ürünü olduğu için reklamının ülker'in kekstra reklamından arak olması ilgi çekmemiştir. eğer ülker yapsaydı bunu eminim ki ayrı başlığı bile açılırdı.
bilmeyenler için reklam metni:*
-beni önden gören görenler cin diyor, arkadan görenler ise kek. cin, kek, cin, kek, cin, kek... -bu sırada cin kek bi arkaya bir öne dönmektedir-
kekstra reklamında ise ata demirer tabaktaki kekstra'ya aynı şeyi yaparak kek, -stra, kek, -stra demekteydi.
olay gayet açık ve net.
kekinin güzel olması dışında bi numarası olmayan kektir. zira portakallı jöleden nefret eden benim gibi bünyeler için jölesi mide bulandırıcıdır. ha belki çilekli olsa ve biraz daha büyük olsa daha iyi olabilirdi. büyüklük konusunda, bi keki 4 kişi paylaştıgımızdan ötürü küçük gelmiş olabilir o ayrı mesele. ama yine de biraz daha büyük yapsınlar lan!
reklamındaki cin kek kişilik bölünmesi yaşamakla birlikte bunu bir histeri krizine girmişçesine kafasına bir şey düşene kadar tekrarlamakta ve bu sırada izleyiciyi kendinden etmektedir. hayır bu yolla insanın bu ürünü alası değil fersah fersah kaçası geliyor. Reklamın iyisi ötüsü olmaz muhabbetine girmiyorum bile çünkü olur. Tamam akılda kalıcı ama cezbedici veya satın alma isteğini kamçılayıcı olmadıktan sonra neye yarar.
eh işte kıvamında bir kektir.
ayrıca kekstra reklamından çalıntı yaparak çok düşmüşlerdir gözümde. hatta bir noktadan sonra düşmez dedim yine düştü. çok düştü yani.
yahu türk televizyonu bu kadar mı sefil olur? bu acıyı bana yaşatan kektir.
Ekmek aldıktan sonra bozuk para taşımamak için 25 kuruşa alınan kek.