bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  küçükken ilk aldığımda paketten çıkartınca ambalajdaki gülen suratı göremeyip 'üzerindeki gülen surat nerde?' diye ağladığımı öğrendiğim, o günden beri hep sevdiğim, bazen 5-6 tane alıp evde televizyon seyrederken yediğim, hatta önce dışını bitirip sonra ortasını yemek gibi saçma sapan oyunlara girişerek eziyet ettiğim enfes, vazgeçilmez abur cubur çeşidi.
  39 -1 ... fth
 2. 2.
  lise sonda bir iddia üzerine 45 dk lık öğle tenefüsünde su içmeden üstüste 20 tane yediğim ve şuanda gördüğümde beni tiksindiren abur cubur çeşidi!!!
  7 ... yig_it
 3. 3.
  çilek jöleli, pembe pasta süslü yeni versiyonuda var artık. fakat tekli paketlerdeki o gülen surat ifadesi bu yeni versiyonda pek oturmamış.
  2 ... sentetik
 4. 4.
  lisedeki gariban öğrencilerin besin kaynağı.*
  ... kurabiyecanavari
 5. 5.
  yapılan bir cin muhabbeti sonrasıda etiüçharfli diye geyiğini yaptığımız o an için ziyadesiyle bizi güldüren epey de leziz olan ucuz tatlı.
  4 -1 ... sally
 6. 6.
  bir dönem çileklisinden günde 4-5 adet tüketmeden yaşayamadığım,sabaha karşı seven-eleven da deli gibi arandığım tatlı *
  -1 ... cho
 7. 7.
  yeni, tek lokmalık, miniminnacık versiyonu ile yeni bir kimliğe bürünmüş muhteşem kurabiyemsi.
  3 ... asiti kaçmış kola
 8. 8.
  Eti'nin, Özel kalıp bisküvi içinde portakal ve çilek pulplu özel jöle ve üzerinde kakaolu granülü.
  -1 ... sulh
 9. 9.
  eti cin şekil ve içerik itibari ile --->>> (#682867) dir.
  ancak birde bunu yeme şekli vardır yerken zevk alma şekli...
  önce eti cin'in kalın kenarları yenir hiç bir şekilde direk lömbeden ısırılmaz ısırılmamalı yoksa tad alamazsınız... kenarları bir fare edası ile kemirilir ve ana bölgeye ulaşılır daha sonra minicik,minicik lokmalarla yemeye başlanır böyle ımmmmm falan yapılır yenirken işte eti cin bu zevki veren ender yiyeceklerdendir.
  4 ... lock
 10. 10.
  portakal jöleli bisküvi.yeniside cıkmıştır bisküvi ambalajı ıcınde ve boyutu daha kucuktur.
  ... sossamon