bugün

berbat şarkı söyleyen... devamı gelmedi, ne desem bilemedim, kuruttu beni bu kadın.
(bkz: martı dudak)
başbakanı programına konuk alıp sabah eşi ile birlikte kahvaltı yapıp yapmadıklarını sormak isteyen...
seyfi dursunoğlu nun iyi anlaştığı tv program sunucusu bayan. inanmak güç ama öyle nedense...
öğlen öğlen az,gece gece hiç çekilmeyen totolojik kadın.
anne olmak nasıl bir şey sorusuna: super bir şey, bir kere daha anne olmak isterim demiş şahsiyet.
eskisini attı sanırım.
yaprak dökümü'ndeki ferhunde rolündeki deniz cakir'in teyze kizidir. dudaklar tipkisinin aynisi.
süper gafların sahibi bayan şahıs. nasıl hala program yapmalarına izin veriyorlar anlamış değilim.

daha önce yazılmıştır belki ama tüm şevkimle tekrarlamak istiyorum.
programına sarkıcılardan biri konuk olur. yeni yetme bir cocuk.

e- aa canım senin de kasetin çıkmış, hemen aldım bir tane. Allah sizi inandırsın, her sarkısı harika.
s- evet, kasetim çıkıyor. pazartesi günü müzik marketlerde yerini alacak.
e- heee!?! (bkz: fatal eror) aaa hadi hanımlar oturmaya mı geldik.. hoppalaa şıppanak lay laylilaylom

işte böyle bir beşer..

Edit: evet, Daha önceden yazılmış. *
sürekli tv de olması nedeniyle yüzünü eskiten kadın sunucu.
ekşi sözlüğe çemkirmesinin neden burda tepki çektiğini anlamadığım sunucu.

bize ne lan, bize ne. gerçi burdaki çoğu kişi orda da yazıyor değil mi? avukatlık duyguları kabarıyor tabi insanın. yalnız kainat güzeli de taş gibiymiş şerefsizim.
programınıza kimi davet etmek isterdin sorusuna, "sayın başbakanımız recep tayyip erdoğan ve değerli eşi emine hanım" dedikten sonra, üstüne birde "onların özel hayatlarını çok merak ediyorum" diyen zor kadın, yapmacık şahsiyet!

(bkz: alın bunu)
son derece lüzumsuz bir kadındır. belki belirli bir kitlesi mevcuttur ve onlar tarafından sevilmektedir. öyleyse tam da onların içerisinde kalmalıdır. zira her horoz kendi çöplüğünde öter. ayrıca çemkirmesi ekşi sözlük'e değil , kendisini eleştiren herkesedir ya da nihat genç'in dişi uyarlamasıdır. neden kendi alanlarında kalmazlar , neden işleriyle ilgilenmezler , kendilerinin seveni olabileceği gibi sevmeyeni de olabileceğini kabullenemezler anlamak mümkün değil. kalp lan bu hepinizi mi svelim yani?
biraz ağır olsalar da taş desek ne olur sanki.

(bkz: oku)*
gelin kaynana yarışmalarından hiç konuk almamış (!) yapımcımsı, sunucumsu.
Bi de programında kafasını sürekli aşağı yukarı sallaması vardır ki, tenis maçı izler hissine bürünürsünüz.
amacına ulaşmış kişi. sözlük alemlerinde ününe ün katmak istiyordu. ekşiye pavkırdı ve hoop bugün en az 1000 tane yeni giri yapıldı hakkında şimdiden tebrikler.
(bkz: esra ceyhan ın eksi sozluk e cemkirmesi)
kendisini ne zaman görsem içimde zap yapma isteği uynadıran sevimsiz, ağlak kişilik. kaç sene bilmiyorum ama, uzun zamandır tv'de program sunmasını da hayretle karşıladığım insan. programlarının da uzun sürmesi ve kendisine bu kadar yer ayrılması da kanal yöneticilerinin cahilliğinden olsa gerek!
sözlüklerde sevilmediğini gördüğüm insan. baya baya takip edip sonra sevmiyoruz ayağı yapmak ne kadar mantıklı anlamış değilim. size ne ki esra ceyhan dan?
eski dönemlerde biz reyting için polemik yaratmayız, çizgimizden şaşmayız, magazin yapmayız deyip ardından reyting için nasıl değişilebileceğini çok açık ve net bir şekilde gördüğüm insan. * *
hanım hanımcık ifadesinin altındaki şirretliği zar zor zaptedebilen, zaman zaman bunu açığa vuran bayan.
(bkz: ekrandaki gereksiz kişiler)
gazetede bir ropörtajında, sözlüklerde bu kadar eleştrilmesine "evet, biliyorum insanlar beni eleştriyorlar, beni sevmiyorlar. ancak içten içe bana bir hayranlık duyduklarından, benim gibi olmak istediklerinden kaynaklanıyor bu sevmeme. kısacası buna kıskançlık da diyebiliriz. zira başarılıyım, türkiye beni seviyor bik bik bik.." şeklinde cevap vermiş a dan z ye süper kadın.

ropörtajın başlığı ise duba gibiydim idi sanırım.
her gün, özel olarak, azarlayacağı bir konuk çağırdığına iyice inandığım sunucu. yakında eline bir cetvel alıp, konukların avuçlarına vuracağı fikrini uyandırıyor. sopayla kıçlarına vurması da çok olasıdır. ayrıca tek kaşını kaldırarak dinlemeye başlamış konuklarını. ah, şu televizyona çıkma sevdalısı konuklar. kendinizi azarlatıp, birilerine ne paralar kazandırıyorsunuz.
tanım: çok önemli kişi.

yahu ne kadar önemliymiş bu kadın. neymiş ekşi sözlüğe çemkirmiş* ama uludağ sözlükten bahsetmemiş. ciddi şekilde anlamakta zorluk çekiyorum. bahsetmeyince birşeymi oldu sözlüğün reklam gelirlerimi azaldı* yazarlar bırakıp ekşi sözlüğe mi iltica ettiler.

nedir yani bu kadının özelliği?
stüdyodaki izleyicilerini dövmekten beter edip azarlayan, o günkü konuğu kimse yalakalık sınırlarını aşan, ve konuğuna, özel hayatıyla ilgili sorular sorup, konuk cevap vermek istemeyince " ama halkımız bunları merak ediyor " diyen gereksiz insan. haa birde gelen konuğunun şarkısını bilmemesine rağmen biliyor gibi eşlik etmeye çalışması,gösterdiği o çaba görülmeye değer gerçekten.
kendisi ile ilgili sözlüklerde yazılan eleştirilere binaen;
ya beğenilmesem insanlar bilgisayarı açıp, sırf bana hakaret etmek için bu kadar şey yazarlarmı hiç diye beyaz show da beni yarmış şahsiyet.
(bkz: allah beni esra ceyhanlardan korusun).
güncel Önemli Başlıklar