bugün

halit kıvanç keşfettiği sunucu. ilk çıktığı yıllarda olup bitenden, reytingden haberi pek olmadığı için ilk dönemi antipatik olmadan atlatmıştır kanımca. ama daha sonraki yıllar, işte onlar kabusun habercisidir.

bazen de bilerek acaba ne yapıyor, ne tür yapmacıklık peşinde diye programına göz attığım zat-ı muhteremdir.

özellikle dikkat ettiğim şey:
X: y'yi çok severim, devamlı dinlerim
E.C: evet y'yi bende çok severim, arkadaşım dostum. burdan ona kocaman öpücükler yolluyorum. muck.

X: z bana haksızlık yaptı. tırnağımı kırdı.
E.C: aaaa! inanmam. burdan z'yi de öpüyorum saygılarımı sunuyorum.

X: t geçen bizdeydi...
E.C: t gerçek usta, büyüğümüz ona burdan kocaman öpücüklerimi ve saygılarımı sunuyorum.

X: ğ benim elimden tuttu.
E.C: gerçekten ğ herkesin elinden tutar. burdan ona kocaman öpücüklerimi yolluyorum ve saygılarımı sunuyorum. sevgili dostum, arkadaşım, sanatçı büyüğümüz...

kadın devamlı program içinde adı geçen herkese ''sevgilerini, öpücüklerini, saygılarını'' yollayıp duruyor. devamlı insanlara yıkama yağlama peşinde. özellikle son programlarına baktımda, kayahan'a ve ailesine ciddi boyutta bir yıkama yağlaması mevcut. programcılık anlayışı farklı anlaşılan.

sanırım kendisini uzun yıllar daha ekranlarda göreceğiz. (bkz: biri bunu durdursun)
kuştan, böcekten, kediden, köpekten korkan hayvansever. Televizyona çıkma yasağı getirilmesi gereken yapmacık sunucu.
medya dünyasının en yapmacık insanı.reyting amaçlı programlanmış robot gibi.
(bkz: arap tavsanı)
ağırladığı her konuğuna '' sizeee müthiş sürprizlerim var , çok şaşıracaksınız , tabii ilerleyen dakikalarda '' diyen , konuğunun hayatında biri olsun olmasın , konuk için gelinlik defilesi yaptıran yapmacıklık abidesi.

ayrıca yıl oldu bebek doğalı , hala aynı.

öeeeh.
programinda garip kadinlarin bulunduran sunucumsu.

edit: bu entry ilk yazdığım sırada kullandığım laptop ingilizce klavyeye sahipti. iş bu yüzden bu entryde kesinlikle "kadinlarin" kelimesi kadınların şeklinde düzeltilmeyecektir.
milli felaket! şu saniyede kadın sesi haram mı, top şarkıcı allahı gördü mü? gibi sorulara yanıt arıyor. haydi hayırlısı.
a' dan z' ye kadar güzel bir insan.
Bundan birkaç yıl önce programına konuk ettiği bir adama "neden karını aldattın?" sorusunu sormuştur. Adamcağız da kendisini suçlu görmüş olmalı ki kendisinden özür dilemiştir. Bununla da kalmayıp Türk halkından özür diliyorum demiştir. işkence bununla da bitmemiş Esra Ceyhan hanım "bir daha aldatacak mısın?" diye diretmiştir. Zavallı adam artık iyice ezildiğinden olacak ben o zaman delirmiştim, aklımı kaybetmiştim Esra Hanım diye af dilemiştir kendisinden.
Şimdi sormak lazım tabi. Kendisi toplumun ahlak zabıtası mıdır? Adam yetişkin kocaman bir insandır. Bir halt yediyse bilinçli olarak yemiştir. Sana ne milletin özel yaşamından. Tabi bunları yaparken zavallı insanların duygularını sömürmeleri de ayrı bir konu. insanların küçük hayatlarını düzenleyeceksin ardından da lüks sofralarda akşam yemekleri yiyeceksin ne ala. Düşün şu insanların yakasından!
konuk ettiği insana göre renk değiştiren garip şekilli ağza sahip bukalemun. zamanında barış manço'yu konuk edip duygusal anlar yaşadıktan birkaç gün sonra çılgın sedat adında metabolizmayı ağırlayıp okuduğu şiire hüngür hüngür zırlamıştı.
istediği an ağlayabilen, şaşılası, duygu sömürücü şahsiyettir.
(bkz: yan sanayi)
yillardir program yapan yapmacik insan. artik bikkinlik verdigini kendiside fark etmis olacakki metafizik alemine gecis yapmis durumda. cinler, ruhlar... okan bayulgen neden hakli oldugunu bir kez daha gostermis oldu. insanlari azarlamasi da amorti gibidir. birileri bu kadini ve benzerlerini artik durdursa.ev kadinlari bunlari izliyor diye butun topluma iskence etmek mi gerekir?
yapaylığın doruğunda olan ve bu kadını hala kim izliyor ki , dedirten bir program sunucusu .
bankaciliga merak salmis sunucu. an itibariyle ayhan asan'in ogluna yolladigi paranin dekontlarini istedi.*
herkesi kanka bellemiştir bu kadın. bütün konuklarını nasılda yıkar yağlar kimseye çaktırmadan kendi aklınca. playdoh oyun hamuru kıvamında program içinde bile şarkıdan şarkıya; demet akalın ile hop zıp olan bu illetyus kadın, akalın'ın hemen ardından duygusala bağlayan başka bir çığırtkanla da eroinman kıvamına geliyor. bir insan neden televizyonlarda görünür anlam vermesi güçtür, güç olan anlam vermek değil anlamı aramaktır aslında.
esra bıngıl show . . . ben bir anneyim diyen şahsiyet .
tiksinilen bir şahıs ayrıca yaptığı programla da bu özelliğini ikiye katlayan birisi.
Kendisi bizleri bıktırmıştır. Artık ekranlardan çekilmesi en hayırlı iş olacaktır.
kocaman ağzıyla her haraketi yapmacık hissiyatı uyandıran kadın. rahatsızlık verici.
canimmm, yazarcigimmm diye sozluge giris yapar eger bir gun olur da yazar olursa.
an itibariyle beyaz show'da ekşi sözlüğün çok fena reklamını yapan allahsız dişi, ulan iki satır da uludağdan bahseder insan.
az önce beyaz show'da aklı sıra ekşi'ye ayar vermeye çalışan gereksiz,yapmacık
kendini sunucu zanneden milli facia.
bundan sonra ekşi yzarları ayarın kralını varir ama o sırada beyazın sorusuna "arkadaşlar ekşi sözlük yazarı varmı aranızda"herkesin elini kaldırması ama esra cehyan mahlukatının bundan tabii bi bok çıkartaması bu durumdan çıkacak sonuçtur.
bilgisayarın başına onun için oturup, onun için bilgisayarı açıp, ona içten içe hayranlık duyulduğu halde kötü eleştirilerde bulunulduğunu sanan bayan sunucu.
ekşi sözlük'ü okuduğunu beyan eden kişi.
(bkz: esra ceyhan ın ekşi de yazar olma ihtimali)
(bkz: çaylaktır hala belki)
güncel Önemli Başlıklar