bugün

6 45, tripub, kirpi, varuna los amigos, sünger vs gibi çok sayıda barın bulunduğu, şu sıralar efes pilsen sponsorluğunda ilginç bir sokak düzenlemesinin yapıldığı cıvıl cıvıl bir eskişehir sokağı.
içindeki barların çoğu birbiriyle aynı olan sokak. hani gece çıkınca hangisinde eğlenelim diye çok kafa patlatmanıza gerek yok. hangisine girerseniz girin aynı seviyede eğlenceksiniz.
ne zaman dertlensem ya da ne zaman çok mutlu olsam kendimi bu sokağa atarım ben. başka yerde içemem, bu sokağın enerjisi alır götürür beni süngere ya da 6.45 e. kısacası özeldir bu sokak benim için. dertlerimi, üzüntülerimi ya da sevincimi, neşemi bu sokak bilir kimseciklerin bilmediği kadar.

ayrıca cıvıl cıvıldır burası. içmek hiç bu kadar güzel olmamıştı..

sokak şenliği için;
`http://www.facebook.com/#...t.php?eid=126304267392405`
son günlerde sokakta hayat var sloganıyla bütünleşen etkinliklere sahne olan * şen şakrak sokak. tanıdık yüzlerle mütemadiyen pişti olunan, elde bira-sigara kapı önlerinde smirting rekoru kırılan, mevsim yaza vurdukça yazlık bir yerin bir sokağını andıran, şahane mekanlar dizisi.
vakit gazetesinin bir yerlerine batan sokak. hani özgürlükçüdünüz sizin kendi özgürlükleriniz olunca iyi eskişehir e güzel bir barlar sokağı açılması ahlaksızlık. bravo eskişehir belediyesi gençleri düşünmesi ile beni mest etmiş belediye ve sokağı.
http://www.habervaktim.co...e_ozel_barlar_sokagi.html
harikadır.harikalığın daniskasıdır. hele sokakta hayat var etkinliğiyle harika bir boyut katılmıştır sokağa. oradaki los amigos ve pan vazgeçilmez barlardandır.
tripubda biralar sudan ucuz saat 20 :00 'ye kadar... Ve harika triphop müzikler çalar,tek geçerim.
japon fenerleriyle bezenmiş baya cıvıl cıvıl bi' sokak. aşşa gettodaki barlarda hiçte yabana atılır cinsten değil tikiciklerden uzak en azından.
buraya KafePi açılsa yeridir.
(bkz: keşke)
6 45 in kapanmasından sonra eski tadının kalmadığı sokak. şimdilerde oradaki güruhu hemen karşısındaki totem de görmek mümkün.
haftasonları bazı mekanlarda rezervasyon soruyorlar artık. belli bi mekanda organizasyon falan düşünülüyosa önceden bi sormakta fayda var sanırım.
barlarda değilde sokakta içilen sokak.
çok pis şeylerin döndüğü sokak. üniversiteli kızlara tavsiyem kesinlikle oraya gitmemeleri yönünde.

zöe: gidin gidin de görün ebenizin hamını mamını.
geceleri eskişehirin en aktif eğlence sokağıdır. geceleyin eğelenmek isteyenlerin uğrak mekanı . ama benim değil ne işim var o sokakta .
ağzınla içtiğin sürece pis şeylerin dönmediği ama istisnasız her gece ufak tefek olayların olduğu kasmadan takılabileceğiniz öğrenciye adanmış sokak.
(bkz: vural sokak)
velvele bar'ın yanında dev gibi bir rottweiller'ı olan sokaktır.
dün gece girmeye cesaret dahi edilemeyen sokak. o nasıl bir kalabalıktı öyle?
tony montana resminin üzerine graffiti atılan sokaktır..

ulan yazık ettiler o güzel tony montana resmine..
eskiden sıradan, insanların yaşadığı nezih bir eskişehir sokağıydı.

`bunda eksilenecek ne var gerçekten anlamış değilim. eskiden öyleydi şimdi deği. sorun ne?
yanlış mı söylemişim?`
an itibariyle bok kokmaktadır.*
iyidir hoştur ancak bir (bkz: kadıköy barlar sokağı)değildir. gerçi anadolunun herhangi bir şehrinde böylesine bir sokak görmek imkansızdır.. şayet gidecekseniz los amigos veya sünger tavsiye edilir..
içinden geçmeye bile tenezzül etmediğim sokaktır. Taze üniversiteliler sevse bile gayet kıl bir mekan olup, Eskişehir'deki grup müziği/canlı müzik olayını bitirdiğini de düşündüğüm oluşumdur.
bu sene kuzenim sayesinde keşfettiğim sokaktır. Cıvıl cıvıl hayat eğlence canlı müzik herşey vardır. Vakit gazetesinin öğrenci olmayan giremiyor haberi safsatadır öğrenci olmayan kuzenimle girerek bunu kanıtladık. Yine de kadıköy barlar sokağının tadı tabi ki ayrıdır.
buyukersen'in actigi mekan. kadir gecesinde bile dolu oldugu soyleniyor.

gecen yillarda abbas guclu'nun programina katilmisti bizim basgan. ogrencinin teki telefonla baglandi. "baskanimiz barlar sokagini actigindan beri 2. sinifa gecemiyorum" dedi. herif efsane oldu sehirde amk.
sokak.
barda eğlenmenin de ne olduğunu anlamadım ama moda demek ki.
ingilizim bara gitmezsem eğlenemem diyenler var demek.
kadir gecesinde komple kapatılan, oturduğum sokaktır.