bugün

entry'ler (299)

sözlük yazarlarının meslekleri

amelelik.

seni seviyorum diyene verilen saçma cevaplar

seni seviyorum
- sevcen tabi!

çalışan kadınların aldatmaya daha yatkın olması

başlık sahibi iş yerindeki, etrafındaki kadınların g..lerine m...lerine mi bakıyor acaba sorusunu akla getiren bir başlık.

ilkokul günleri

yerli malı haftası ve biz okulda pastalar yiyeceğiz diye annelerin telaşla pasta börek yapması, sıraların sınıfta u şeklini alarak sıralanması. öğretmenin beden derslerinde ve boş derslerde matematik işlemesi. vs.. vs..

evet özledik.

reklam sonrası programın bitmesi

aslında sonuna kadar izlemiş olduğunuz dizinin 20 dk reklamdan sonra son 15 sn'sini tekrar izlemektir.

tiesta gera

biri şunu sustursun lütfen. başlık, entry kirlilğinden başka bir işe yaramıyor. gereksiz ve ilgisiz kalmış yazar.

yapamazsın denilen şeyi yapmak

gazla çalışmaktır.

marmara forum

ulaşım sorunu çözüldükten sonra içindeki mağazaların sahibi firmaların yüzü gülecek olduğu avm'dir.

cumaya terlikle gidilen ülke

türkiye'dir.
ayrıca çokta normaldir. ayakkabının çalınma riski vardır.

elleri yıkadıktan sonra yanan sobaya su sıçratmak

çocukluğumun en güzel eylemlerindendir.

kalorifer geldi mertlik bozuldu. *

çirkin erkeğe aşık olan güzel kız

gönül bu ota da konar .oka da!

gece hayatından nefret etmek

saatler geçikince sabah babasından tırsan hatunun, yavaş yavaş * özgürlüğün kucağına atlaması; adamlarında namuslu sevgili, nişanlı, eşlerini evine bırakıp pilavdan başka birşeyler yemek istedikleri ortamlarını görünce doğal birşeydir.

hmm iyisi, güzeli eğlencelisi yok mudur? mutlaka vardır da ben eskiden ve çok nadir yaşadığım o gece hayatında hiç göremedim. *

alternatif küllük gereçleri

ıslak mendil.

leyla ile mecnun

10 numara bir bölüm olmuştur yine. seyret seyret doyma.

sözlük yazarlarının itirafları

şu an o adamı (kocamı) görmek bile istemiyorum ve o kadından (ablasından) nefret ediyorum.

herkes tarafından seviliyorsan

psikolojideki başkalarını memnun et dinamiğine sahip uyumlu çocuk egosunu taşıyorsun demektir.

eski sevgiliyle dost olunması

daha önce yiyiştiğin kişiye "şimdide başka biriyle yiyişiyorum" demektir.
bence cesaret ister. olunmamalı diye düşünmekteyim.

adı üstünde eski sevgili. eskimiş

ayrıca eski sevgiliden dost,eski kaşardan tost olmaz. klasik oldu ama idare edelim artık.

toplu taşımalardaki sevişgenler

terbiyesizlerdir.
git evinde yap kardeşim. ya da daha uygun bir yerde. ben senin hatunu nasıl yediğini ya da hatunun sana nasıl vermeye istekli olduğunu görmek zorundamıyım.

mide bulandırıcısınız.
bu ne rahatlık ya.

dikkat:aramızda toplu taşıma sevişgenleri var. eksi alıyorum. sanırım bunu ancak otobüste sevgilisini yalayıp yutan biri yapabilir. *

babanın inşaat işçisi olması

gurur duyulacak bir durumdur. ekmeğini taştan çıkarmaktadır.

fransız kalmak

bir konuya yabancı kalındığında kullanılan söz öbeği.
mümkün olduğunda başka bir öbek kullanmak isterim. kişisel tercihtir.