bugün

Kadın podyumdan fırlamış gibi rus falan mı acaba diye düşündürüyor

https://twitter.com/Hurri...tatus/1278603063331176449

Polisler ceza yazacam diye orayı burayı elliyor kendileri hastalık kapacak. Ayrıca (2:06) 'da maske takmayan başka insanlar olduğunu belirten amguard vatandaşa, sırf polise karşı çıktığı için polis memuru sosyal mesafeye uymuyorsun diyerek (3bin 150 tl) cezai işlem uyguluyor. Bence orda profesyonel davranmamış.
Bu ulunun seksi kavramı cok acayip. Gerçekten.
Niye lan bacakları fena degil. Tipi boşver. Tabi kasayı da göremedik ayağa kalksaymis iyiymiş.
Endüstri meslek 3. Sınıfta olur böyle göz yanılgıları.
Adamda yedi ya cezayi.*
seksi mi?
genleri son anda kadın olmaya karar vermiş bunun.
Her zaman olduğu gibi burda da bir adet yalaka belki bir iş çıkar bana da diyen bir erkek bitmiş.
2 saattir seksi nerde diye bakıyorum.
Yanındakilerde ona destek veriyor
Allah canımı alsın ki amaçları belki ekmek çıkar derdindeler..

Bu arada her sarışın seksi değildir...
Bu kadını seksi bulan hayatında kadın görmemiştir.
Beyler size kötü haberim var kız seksi değil, kızlar siz de bununla avunabilirsiniz.
Bir çok mecrada bu konuyla ilgili yorum okudum, ama şu olayda kadının seksiliğini tartışan ilk grup burdakiler gördüklerim içinde.
Ne yapsaydı madalya mı taksaydı
Feministler kadını kutsal zannettikleri için
Anormal karşılıyorlar
Yasalar herkes için var
istediği kadar güzel olsun uymak zorunda.
Oh mis gibi yemiş cezasını.
sakin olun başlık ironi.
yandaki oturan bu kız olmasa onun yerine bir erkek ya da bir teyze olsa savunmaya geçermiydi. buarada videoyu gözlüksüz seyrettim neresi podyumdan fırlamış gibi rus görmesek kandıracak , bu kadın seksi ise sözlükteki tüm kızlar bu kadından daha seksidir.

ceza konusuna gelince göstermelik olarak kurban seçilip yazılıyor gibi. oturduğum yerde büyük bir park var millet sabah akşam fark etmiyor gruplar halinde piknik yapıyorlar, maske takmıyorlar iki kez polis i aradım dedikleri hemen ekibi yönlendiriyoruz gelen felan yok. çünkü hala aynı yerde buluşup piknik yapanlar maskesiz dolananlar var sosyal mesafeye uymayanlar var, sokaklar da aynı maske takmayanlar var.
Sıradan bir kezbana hak ettiği cezayı yazan polis memurudur. Aferindir..

Bunlar böyledir, düzgün konuşma kabiliyeti, zerafet hak getire ama dergilerde gördükleri kızlar gibi giyinince sınıf atlayacaklarını sanırlar. Genellikle heder olup giderler ama nadiren de olsa zengin koca bulanları çıkar. Sorun şu ki yine sınıf atlamış olmazlar çünkü buldukları zengin koca kendilerindendir. Sadece para sahibi olup, kavga dövüş ömür tüketirler.

Ey kenar mahalle kızı, birinci vazifen dersine, okuluna önem verip, genel kültür, konuşma adabı, zerafet edinmendir. Sınıf atlamanın yegane yolu budur...
Kadini gormuyor musunuz abicim madde bagimlisi gibi davranışlar sergiliyor su oturusa bakin allah askina bir de car car konusuyor. Sigarasi beni ilgilendirmez ben sagligimi dusunurum kimse benim hayatimi riske atamaz sigara iciyorum diyerek. Muhabbete atlayan denyo da belki bir ekmek cikar umuduyla dip dibe insanlarla oturdugu yerden yargi dagitmaya calisiyor. Guler misin aglar misin nasil bir ulkedir arkadas burasi.
1-kadın seksi falan değil,

belki bunlar gibi giyinmediği için arızaya bağlamışlar

2-akabe bu maskeyi bile para kazanma operasyonuna çevirdi.
onu bunu geçtim de diğer elemanın durduk yere ceza yemesine ne demeli? oğlum sanane.
sabır abidesi polis memurudur.

leş ötesi bir kadına (kadınlardan özür dilerim) toplum sağlığını korumak adına müdahale etmiş, ama bu leş ötesi, iki lafı bir araya getiremeyen, türkçesi bozuk, kalp hastası olduğunu iddia eden ama sigara içen ve kolundaki iğne izlerini gösteren (eroin iğne izi olmadığı ne malum ise) toplum düzenine aykırı hareketleri dolayısı ile sadece 900 TL ceza yazmıştır.

görevini yapan memurun işini zorlaştırmanın ve toplum sağlığını tehlikeye sokacak hareketlerde bulunmanın bedelinin sadece 900 TL olması çok üzücü. Daha caydırıcı, daha sert cezalar uygulanması gerekiyor. yoksa bu leş kadın gibi toplum sağlığı düşmanı tipler toplumdan temizlenmez.
ahlakı bozarsa yer cezayı. adam gibi polistir helal olsun o şort ne öyle.
Polis daha seksi aq.
Çok zor şartlar altında çalışan polis memurudur. Bana haklı geliyor. Pek de kibar kendisi kameradan sanırım normalde kibarlıktan anlamayacak bir insan Gibi karşısındaki de. Ne diyelim kolay gelsin. Ayrıca esenyurt seksisi de bu kadar olur ne bekliyordunuz hahah..
Göz ameliyatını karşılayacağım yazar beyanıdır.
allah kimseyi yoklukla imtihan etmesin.