bugün

Beşar Esad bey diyeceksiniz silin başlığı ümmetin cumhurbaşkanı ile görüşecek kardeşim Esad.
abd ayda bir bu saldırıları organize ediyor ki, türkiye'dekiler 'e hadi suri kardeş. sizin iç savaş bitti. hadi memleketinize kış kış' diyeceklerin sesini kessin. abd'nin fırat'ın doğusundaki 'pkk-istan devleti' ve 'türkiye'yi demografik yıkım' dümenleri bozulmasın.
görsel
Suriye savasının kazanan tarafıdır. Net.
95 kilo altına inemiyorum bir de bunu mu denesem.
2 sene daha dayanır da... bizimki gider bu hala kalırsa götümle gülerim.
Ülkesinde bok püsür tüm yükleri bize kakalayarak ülkesinin medeniyet seviyesini yükselmiş über rejimdir.
Sadece kendisini zayıflatan rejim, suriler türkiyeyi yiyerek kilo bile aldılar. *
Amerika öncülüğünde tüm dünya bize saldırsa bakalım biz kimle “ortak” olacağız. Satış değil ortaklıktır.
Bir dönem kabinesinde 15 adet sünni bakan olan rejimdir. Bizde kabinede son 20 senede hiç alevi bakan var mıydı acaba.
götten uydurma tabir. gerçek adı Suriye Arap Cumhuriyetidir!
AMBiYANE TABiRi iLE YIKMAK iSTEYENLERE COCUGU KOYMUŞLTUR.
Askerlerinin Çocukları kimyasal ile yaktığı, yanmayanları ise tecavüz ederek öldürdüğü vahşi yönetim.
Yedi düvele karşı yıllardan sonra hâlâ dimdik ayakta olandır.
Isyana kafa tutmuş rejimdir.esed babaya beton yetmez zaten.
görsel
Heykelinin alt kismina beton yetmeyen adamin rejimi.
esed değildir o esaddır, esed olsa girmiştik suriyeye.
Ekmeği keseceksin, günlük aldığın kaloriyi yavaş yavaş azaltıp en az 2 litre su içeceksin.
arap alevilerinden oluşan zalim çoluk çocuk ayırt etmeden canice öldüren topluluktur.
nod32'dir.
Acaba onlar da bize Erdoğan rejimi mi diyor?
Beşar esed'in formunu borçlu olduğu rejimdir.

Protein ağırlıklıdır.
1 ayda 3 kilo verdirme garantili.
deyr-ez zor kuşatmasını kırıp radikal dincilerin götünü kesen suriye ülkesi başkumandanı.

bir türk olarak suriye'nin toprak bütünlüğünü savunuyor ve esed'in zaferini umut ediyorum.
Halep kuşatması kırılmıştır.

7 günde rejim saflarında savaşan aralarında iran, Irak ve Hizbullah milislerinin de bulunduğu 150 kişi öldürülmüştür.

http://www.sabah.com.tr/d...n-halep-kusatmasi-kirildi