bugün

muhtemelen ikinci yarı başlamadan takımın başında olur görüntü bunu gösteriyor. tabi ali koç başkan olsun aziz'den kurtulalım diyen fener taraftarı ersun ersun deyip iki hafta sonra defol git ersun demeye başlamazsa iyidir.
Uzun vadede başarılı olabilecek ve takıma ruh katabilecek yegane türk teknik direktördür.

Bu kadroyla işi biraz zor orası ayrı konu.
rıdvan hoca nın söylediklerine bakarsak iş hakkatten bitmiş.
hayırlı olsun.
ben çok destekledim kendisini, fenerin başına gelmesi için, taraftarca tabi.
ne istiyoruz kendisinden. tek bişey. hücum futboluuuuuu. bu kadar net. hücum futbolu.
bir de takımı düşürmesin yeter.
yav açıklayın artık ta akhisar maçında takımın başında çıksın. ne bu ağırdan alma.
Devre arasında gelir gibime geliyor bekliyoruz efendim.
Kariyerinin daha fazla zedelenmemesi adına Fenerbahçe'ye gelmemesi gereken kişidir.

Yani çok güzel başarılı bir kariyer yapmış,sadece trabzonsporda sorun yaşamış.

Sırf 6 ay için bir takımı küme düşme hattından kurtarmaya çabalamaya değmez.başarısız olma ihtimali var,olursa kariyeri hepten zedelenir.düşünsenize Fenerbahçe'yi küme düşüren adam olarak anılacak.

Değmez bence,bıraksın bu basiretsiz yönetim ne halt yerse yesin.hiç o yükün altına girmesin.bıraksın taraftar kendisine taş atacağına yönetime taş atsın.
suat altın inşaat fenerbahçespor’un yeni teknik direktörü.

opet petrol fenerbahçegücü taraftarının tutunacak tek bir dalı kaldı o da ersun yanal.

akınçorap fenerbahçespor’un bu noktalarda ligin ilk yarısını bitireceğini daha önce öngörmüştük, hatta ali koç istifa diye bir başlıkta gelecekten haber de vermiştik. şimdi bir öngörümüz daha var, ersun yanal adlı ‘son dal’ işi de tutmayacak ve ali koç çaresizlikten dünyanın en vizyonlu istifasını sunacak.

bir dostumuz ‘kariyerini bitirir, torku banada fenerbahçespor’a gelmesin.’ gibi bir öngörüde bulunmuş. ersun yanal’ın ne tür bir kariyeri var? merak ettim açıkçası.

uzun lafın kısası artık afşin şeker fenerbahçe idman yurdu bir kara delik formuna bürünmüştür.

geçmiş olsun, birinci ligde başarılar
Fenerbahçe’ye hayırlı olsun, ilk 5 garanti fenerbahce için.
son dakika geçiyolar ama geldi mi la, o kadar yalan haber yaptılar ki son dakikayı görünce mimiklerim oynamadı.
Fenerbahçemiz ile anlaşıldığı söyleniyor. Tamamen resmî mi, yoksa gene mi farazi bi haber bilmiyorum.
Yerinde olsam, su saatten sonra gelmem.

Surekli ali koc un siniri ve cekememezligi yuzunden diken ustunde calisacak.

Zaten cok uzadi mevzu. Bosver gelme hocam. Biz seni her zaman iyi hatirlayacagiz...
ali koç öyle kesinlikle ersun yanal gelmeyecek dedi ama şu saatten sonra şartları ali koç değil ersun yanal koyar.

öyle göklere çıkardığımıza bakma ali bey, bu taraftar 20 yıllık saltanata son verdi. koltukta kendini rahattayım sanma, valla alırlar façanı aşağıya. ha sen de varsa o kadar taşşak, bildiğin en iyi teknik direktörü getir yine acımazlar. burası babanın çiftliği değil her boka kendi kararlarını uygulayacağın. taraftar ne istiyorsa o. yarın ersıun yanal'ı da ıslıklarız gerekirse, yedirtme sistemini cartunu curtunu. derhal ersun yanal bu takımın başına geçecek. biz ne istiyorsak o.

o kadar.
ali koç'a söylediklerimizi dikkate almayıp kulübe başkan yapanları bir kez daha üzecek olay.

ersun hoca iyi hoca beğenirim ancak fenerbahçe'yi kurtaramaz. birincisi fenerbahçe yönetimi vizyonlu gözükebilmek için takıma yabancı getirmek istiyor. cocu bu kadar kötü olmasa onu bile kovmazlardı. ikincisi ersun yanal iyi olmasına iyi ancak oyuncularla anlaşamayan bir karakteri var. futbolcular onun antrenmanlarından bir süre sonra bıkıp takımı sabote etmeye başlıyorlar. ayrıca ne lig artık eskisi gibi ne de fener'in kadrosu eskisi gibi. hücum oynatmaya kalksın bu sefer 3 değil 6 yerler akhisar gibi takımlardan açık ve net.
fenerbahçe ile 1.5 yıllık anlaşma sağlamış.
şu adamı erken getirseydiniz şimdiye kadar şampiyonluğu garantilemiştik.
Böylece fenerbahce kalan 19 haftada 57 puan alarak 71 puan ile şampiyon olacaktır.
Tebrikler ali koch.
Artık Fenerbahçe'nin maçları özet görüntüleri bile izlenmez.
Yeni yüzler, yeni fikirler sunacak insan bu ülke de yokmuş anlaşılan. Ersun Yanal ya da Fatih terim veya başkası, fener Galatasaray ya da milli takım vs. Bu tercihlere bu tercihleri yapanlara bakıp insanlara acıyorum.
Hatalar yanılgılar yanlış kararlar dan ders almayarak en ufak bir zorluk da tekrar aynı hatalara yanlış kararlara sığınmak için insanın aptal olması lazım.
Düşeceksek de bu adamla düşelim, net.

--spoiler--
SEN iSTERSEN YANALIM O ZAMAN, GEL ARTIK YOK YÜREĞE DOKUNAN
--spoiler--

(bkz: iÇiMDEKi DUMAN)
fenerlilerin ve fenerbahçe'nin can simidi olan teknik adam. anlaşma sağalanmış. 1,5 yıl anlaşmaya varmışlar. hadi bakalım küme potasından çıkartabilecek mi takımı hep beraber göreceğiz.
Arabesk ve kuru düzen top oynatan balon.

Ne genç oynatır ne de sistem inşa eder.

Ali koç, 1 yıl aykut hoca ile sabredip geçiş dönemini atlatacaktı.

Sonra kafasındaki sistemi oturtmak için rahat rahat ortam bulacaktı.
Şişirilmiş balon top eğitmeni. Bütün rakipleri dökülürken, taş gibi kadroya rağmen sadece 74 gibi komik bir puanla şampiyon oldu diye civcivler tarafından göklere çıkartılıyor. Bu kadroyla başına neler geleceğini düşünmek bile istemiyorum.

Beybi!
trabzonspor'u çalıştırırken fenerbahçe'yi 2014'te şampiyon yaptığı taktikle maçlara çıkıyordu. sonuç olarak gelenden geçenden 6 yiyordu. bu kadroyla aynısını yapsa fenerin durumu da trabzon'dan farksız olabilir. tabi bu sadece bir bakış açısı. beceriksizler topluluğu bir takım var sonuçta. galatasaraylı olarak en iyi tercihin yine aykut kocaman olacağını söyleyebilirim. o bu kadroyu adam ederdi.
inşallah hasta bir fenerli olarak yanılırım ama şu an küme düştük. Fenerbahçe'nin başına geçmiş en kötü ikinci adamdı ikinci kere geldi. Cümleten hepimize geçmiş olsun. Umarım aykut kocaman'ı geri getirirlerde yeniden süper lige çıkarız.
bu saatten sonra değil ersun yanal
mourinho
guardiola gelse boş.

futbolcu bitmiş okeye dönüyor
taraftar umudu kesmiş

ne ersunu ne yanali...
Taraftar bütün umudunu bu adama bağladı ama çare ersun yanal değil maalesef.. çare s.kerim uefasını ffpsini diyip sağlam 5-6 transfer yapıp takımı düzlüğe çıkarmakta.. devre arasında takımın yarısını sezon sonunda da tamamını tasfiye etmekte... sezon başından beri herkesin kafası saçma sapan olaylarla dolmuş durumda.. herkesin bir durulması lazım. Başta sevgili başkanım ali koç olmak üzere..