bugün

Dalyan'ın yani Erkan Köse'nin olayı sadece şive değil. Müthiş bir oyunculuk kabiliyeti, bitmek tükenmek bilmeyen malzemesi ve Allah vergisi bi anında espri kabiliyeti var. Mizah adına nerde ne iş yapsa altındandan kolaylıkla kalkar bu adam. Ayrıca komedi olsun diye okuduğu bozlakları benim diyen şarkıcılar okuyamaz. Nitelikli ve çok yönlü sanatçı.
gerçekten mükemmel bir yetenek. yarıyor efendim.
2003 yılında tgrt'de ismi yazılamayan show isimli bir programı da sunmuş olan yetenek küpü insan. sesi de oldukça güzeldir.
(bkz: yamacından fırtarım kara tişörtünü yırtarım/#9600850)
lan hangi ekran köse?

(bkz: yaran yanlış okumalar)
şivesi, sözlü kültüre hakimiyeti ve ayrıntılı bir şekilde gözlemleyip uyguladığı altkültür refleksleriyle gülmekten bayıltan adam. cidden gelecek vadediyor bu adam,usul usul geliyor.
gecekondu isimli programının dalyanı.müthiş bir gözlem yeteneğine sahip insan.
(bkz: erol köse)
an itibariyle güldürmek amaçlı türkü söylese dahi ciddi anlamda duygulandırmıştır. had safhada yetenekli bir insan kendisi. mizahına, yeteneğine, bilgisine diyecek hiçbir şey yok zaten, bir de sesi çok güzelmiş.**
an itabariyle inci dahil bütün sözlüklere selam çakmış güzel abimizidir. (#9981140) nolu entrymden de anlaşılacağı üzere kendisi had safhada severim lakin başta ekşi sözlük demeseydin iyiydi be ağabey.*
ben ilk defa, dün gece beyaz show'da izledim.espri zekası çok iyi. o okuduğu bozlak, bir daha bir daha oku cinstendi.
tesadüf, beyaz show'dan sonra kanalları gezerken, star tv'de, durul bazan ile "gecekondu" isimli programlarını izledim.
beyaz'ın yaptığı söyleşi programının, ikilisini yapıyorlardı. benim tavsiyem, konuklar konusunda beyaz gibi
daha seçici olmaları gerektiğidir. konuklar ya, kamuoyu tarafından çok merak edilen, ya da yakın zamanda yeni eserleri
piyasaya çıkmış ve içinde bir kaç tane, gerçekten patlama yapacak eserleri bulunan sanatçılar olmalı. bunlar olduktan
sonra programı, esprilerle süslemek ve zekice sorular sormak konusunda çok başarılı olacaklarına inanıyorum.
bolu doğumludur. çok geniş bir atasözü ve deyim dağarcığı vardır. yusuf güney in gecekondu ya konuk olduğu programda aşk-ı virane şarkısını cok farklı ve güzel yorumlamıştır. falsetto ları başarılıdır. uğraşsa müzik sektöründe de kendine yer edinebilir. severek izliyoruz dalyan babayi.

programda sinirlendiği konuğun üzerine sandalyeyi kaldırıp fırlatmaya hazırlanıyormuşcasına konuğun üzerine yürümesi çığlıklarla gülmenize neden olur.
süper yetenek. evet evet süper yetenek.
geleneksel türk erkeğine örnektir.hazırcevaplığı,ağızı,bozlakları ile süper bir yetenektir.izledikçe kendimden biişeyler bulduğum tek insan.
beyaz show'da ''kanaat önderimiz olan, başta ekşi sözlük'e, uludağ'a, itü'ye ve inci'ye çok teşekkür ediyoruz' gibi bir şey söyleyip tüm sözlüklere selam çakmıştır.

lan gocaoğlan gadangı alırım senin, ciğeringi yalarım, çok datlısıng, az da çahal deelsing ha, alttan alttan çaldıng balı aazımıza. hadi baalım.
pazar günkü programda şems için; 'mevlananın yaşam koçu' diyerek beni gülme krizine sokmuştur.
yetenek abidesidir.
an itibariyle, cnn türk'te yayınlanan burada laf çok programında, uludağ sözlüğü okuduğunu beyan etmiştir.
ekşi ve uludağ favorilerindenmiş.
inci sözlük'le de arası iyi olduğu bilinen oyuncu. sözlükler sever onu.
En son mesut yar'ın programında gördüğüm güzel insan. dalyan karakterini gerçekten özlemişim. fazla tereddüt etmemesini tavsiye ediyorum. gecekondunun yayından kaldırılmasından sonra seçici davranması gayet anlaşılır fakat erkan gibi zekasını çok yönlü kullanan içten mizahçıları izlemek zevk verici.
görsel
çocuklar duymasın'ın 45. bölümünde de çıkmıştır. yine anadolu şivesiyle konuşarak gönülleri fethetmiştir. kendisi ankaralı'dır.
mesut yar in programinda yaptigi espri ile resmen yarmıştır.
http://ulu.so/us6kr9
Dünya paralel ve komedyenlerden oluşur. Yatımına gidenlere paralel, dik duranlara komedyen denir sözünün sahibi. Filozof, kaynak kişi, membaa. Bizden de büyük adam çıkması gurur veriyor bee. evet.