bugün

Alexander Skarsgard'ın true blood adlı dizide canlandırdığı 1000 küsür yaşındaki 5. bölge Lousianna şerifi asabi ve karizmatik viking vampir karakteri.
aksanı ve oyunculuğu ile göz dolduran true blood karakteri.
(bkz: eric cartman) * *
true blood dizisinin viking vampiri. karizmatik. mükemmel.
kendisini 1. sezonda çok göremezsiniz.
ama 2. sezonda bolbol boy göstermekte.ve inanın mükemmel bir iş çıkarmakta. uludağ ahalisi bu adamı izlemeli.
kendisi aynen bir rockstar gibidir. yakışıklıdır. saçını kestirmese daha iyi olacak vampirdi lakin yapacak bir şey yok. bill ile kıyaslanırsa sookie'yi hak etmez. kendi içinde bastırdığı küçük bir çocuk vardır ki bunu --spoiler-- s2e9'da çok iyi gördük son sahnede zırlarken--spoiler-- gördük.
uzun saçtan ziyade kısa saçın çok daha fazla yakıştığı isveçli aktör alexander skarsgard'ın canlandırdığı true blood dizisinin yakışıklı viking vampiri. fazla söze gerek yok görsel herşeyi açıklamaktadır kendisiyle ilgili. *
true blood dizisinin vampir gibi vampiri. kendisi mutlaka takip edilmelidir. yaratıcısı godric ile olan konuşmaları ilgi çekmiştir. saçlarına ve kaslı vücuduna hasta olmaktayız. *

görsel

görsel

görsel
edward cullen'ı havada karada siker. gerek karizması, gerek güçleriyle.
türk kızları henüz kendisini keşfetmedi sanırım.
ne kadar psikopat ve karizma olduğunu görmek için,

http://www.youtube.com/watch?v=hL2HP98mt24

ayrıca,kendisini edward cullen ile kıyaslamak tamamen saçmalıktır.neyse,video'yu izledikten sonra demek istediğimi anlayacaksınızdır.

son olarak kendisini 3.sezon'da daha fazla görmek isteriz.
3.sezon'u kıçıyla açan, bir karışlık vampirella'dan ayarı yiyince elindeki kanları ışık hızıyla satmaya çalışan en sevgili, gönüllerde taht kurmuş viking ve ayrıca sen bırak ayrık dişli Sookie'yi, Jessica'yı alalım biz sana diye haykırmak istediğim ağzının tadını bilmeyen vampirdir.
true blood dizisinde alexander skarsgård ın canlandırdığı kitap karakteri. fangtasia adlı bir barı vardır.
sanılanın aksine türk kızları onu keşfetmiştir.
311'in sonunda bizi korkutmuştur epey ama serinin devamında olacağını "cadı ölüsü" adındaki serinin 4. kitabından bilmekteyiz çok şükür.
saçını kesince çok daha yakışıklı olmuş 1000 küsür yaşındaki vampir. 5. bölge şefidir. biraz arızalıdır, psikopattır, yenilesidir. * *
Acayip yakışıklı ve çekici olan karakter.
Kendisi gibi seksi bir adamı Sookie gibi kılıksıza yakıştıramıyoruz, tez duyula.
uzun süre dizi izledikten sonra rüyalarınıza giren, sabah kalktığınız da gülümsenize sebebiyet veren über karizma sahibi vampir.
ayrıca sookie'yi vurabilirim evet.
true blood izleme nedeni vampir-i devran. evde kalma nedeni olabilir zira etrafta bu karakterin karizmasının yanına yaklaşabilecek kimse yoktur, doğmamıştır, doğmayacaktır.
diş, saç, sevimlilik, uzun boy, sevimli bir burun, masum bakışlar, avrupalı olmak, six pack gibi özellikler kendisinde bol bol mevcuttur.

bu karakter true blood dizisi ile azgın türk kızlarımızın ideal erkek seviyesini yükseltirde durur.

birde true bllod un ilk sezonunda gıcık bir karakterken aslında kendi doğruları için çabalayan biri olduğunu anlıyoruz. genelde sempati ikinci sezon gibi başlar ve dizinin son durumunda o kemçük dişleri ile de iyiler tarafındadır.*
saçlar da gittikten sonra true blood dizisini ekranın dibine düşürerek izleten vampir karakteridir efenim.
Yürüyen günah.
insanın aklına kötü şeyler getiriyor.