bugün

gezi plak olmuştur.

bu ülkede demokrasi o kadar ilerledi ki artık flulaşmaya başladı.
diziden kovulmamıştır sadece merak uyandırsın kaybotturulmuştur .
yeni yayın döneminde ekranda görmek istemediğimiz çapulcu.
Seksenler dizisinin biricik plakçısı.
Her hareketine hayranım dediğim karakter .
seksenler dizisinin senaryosunun geldiği noktada başka bir alternatifi kalmamış plakçıdır. gezi protestosu buna etken midir bilinmez fakat sezon finali için yaratılmış bir aksiyon olduğunu düşünüyorum. zira dizinin başlarında "gelecek"ten görüntüler de veriliyordu. nazlı ve niyazi'nin boşanma haberini alan ergun, tekrar nazlı ile birlikte olmanın hayaliyle geri dönüyordu, saçlar bembeyaz falan (nereden dönüyordu hatırlamıyorum ama). dolayısıyla bekleyip görmek lazım.
devletin parasıyla devlete isyan eden plak.
hele bunun dönüşüne.
Sezon finalindeki gidişiyle üzen , yeni sezon başladığında gelmesiyle sevindiren,Nazlı'ya delicesine aşık , diziye Nazlı ile birlikte renk katan Seksenler karakteri abimizdir .
Dun aksam yavuklusuna kurdugu su cumle beni benden almistir.

"Günah olsan yine seni islerim kiz."
Seksenler dizisinde seyirciye yaranmış ama senariste yaranamamış karakterdir kendisi. ilelebet sevdiği kıza kavuşamayan ekranların kadrolu Mecnun'u
en son almanya'ya gönderilen karakterdi.Bugün birde baktım ki geri gelmiş.
Not: neden geldiğini ne olduğunu bilen varsa mesaj kutumu yeşillendirsin please...
Bir Seksenler karakteridir...
Kıyafetleri bir harika. Tam bir vintage.
Renk renk kıyafetler bir erkeğe bu kadar mı yakışır plakcısı.
Abi deme lazım olur.
her repliğinde beni gülmekten koltuktan düşüren seksenler dizisi karakteri.
seksenleri izleme ve olmadığında diziden soğuma sebebi mahallenin neşesi karakter. Tövbe şarkısını seslendirmiştir.
(bkz: abi deme lazım olur)
tip.
Ağzı çok iyi laf yapan seksenlerin ayhan ışık tiplemesi.
Keşke onun gibi sevgilim olsa derim her izlediğimde...
Yavsaktir.
seksenler dizisinde serhat kılıç'ın hakkını vererek oynadığı roldü ama bu sezon olmayacakmış. zaten adamın diziden ne zaman ayrılacağı merak konusuydu kaç sezondur ergun ne zaman çıkacak diyorduk.

http://www.medyaloji.net/...rde-ayrilik_23646307.html
dizideki en iyi karakterdi çıkması kötü olmuş.
Giyimine vay aq dedirten renkli kişilikti, içimizde giydikleri gibi renkli olsa keşke. R.i.p ergun plak.
(bkz: mustafa serhat kılıç)
https://www.youtube.com/watch?v=IFMg_5ScSAw

yine de... çok güzel sevdi be...
sonraları video kaset satmaya başlamıştır benim evde var halen vhs kasetler hey gidi.